Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Jak myślicie czekać na nowe karty AMD czy brać Rx 5700xt Red devil. Chce wydać 2300zl max. Procesor r5 3600 (w przyszłości chcę zmienić na Ryzen 7). Chciałbym aby karta była przyszłościowa i nowe tytuły chodziły w minimum 60 FPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Red Devil jest świetny ale ja bym raczej szukał używki albo jakiegoś outletu, bo 2300 to trochę drogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Sklepie Sferis jest promo MSI Radeon RX 5700 XT GAMING X 8G za 1919 zł z kodem promocyjnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem , że Red Devil jest super. Używki nie chcę. Mam do wydania 2300 to kupię nową. Czyli lepiej brać Rx 5700xt a nie czekać na nowe Radeony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał od razu ten rx red devil t świetna karta sam będę zmieniał niedługo swojego gtxa 1080 na rx 5700xt ale wcześniej czeka mnie wymiana pamięci ram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem , że Red Devil jest super. Używki nie chcę. Mam do wydania 2300 to kupię nową. Czyli lepiej brać Rx 5700xt a nie czekać na nowe Radeony?

Jaka używka? Masz za 1919 zł nową MSI Gaming X w sferisie, a Ty chcesz wywalić 2300 zł za Red Devila. 2300 zł za 5700XT to absurd, skoro za 100-200 zł są już niezłe wersje 2070 Super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem , że Red Devil jest super. Używki nie chcę. Mam do wydania 2300 to kupię nową. Czyli lepiej brać Rx 5700xt a nie czekać na nowe Radeony?

Nowe Radki to na razie wielka niewiadoma, będą szybsze od obecnej generacji ale o ile i za ile tego nikt nie wie, także ja bym brał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Navi jest tak sobie przyszłościowe, już lepiej Turing(RTX 2070) albo czekaj na RDNA 2.

Edytowane przez Krisol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadna z tych kart nie jest super przyszłościowa, ale po przeciekach sądząc Turing mocniej będzie odstawał od nowej generacji niż Navi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Według jakich? Feature set ma taki jaki będzie miało RDNA 2, pomijam moc w RT, tu jeżeli RDNA 2 nawet dobije do Turinga to będzie bardzo dobrze.

Navi to jak dla mnie konkurencja dla Pascala i prawie tak samo szybko się zestarzeje.

Edytowane przez Krisol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież tego nie da się porównać bezpośrednio, RTX opiera się na opatentowanej technologii NVidii i Radeon nie będzie tego obsługiwał, on ma korzystać z technologii Microsoftu zawartej w DX12 która nie będzie kompatybilna z RTX NVidii.

W praktyce każdy Turing/Ampere będzie mógł obsługiwać DXR, ale żaden Radeon nie obsłuży RTX (czy jak tam się to nazywa).

A Ampere ma być podobno dwa razy wydajniejszy od Turinga w tej kwestii, co sprawi zapewne że Turingi mocno spadną z ceną po premierze nowej generacji.

A DXR powinien śmigać nawet na obecnym Navi i nie potrzeba żadnego RDNA2, po prostu może być wolniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...