Skocz do zawartości
Uri72

Nowe słuchawki do ok 300 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam w tej chwili słuchawki LOGITECH G332 ale niestety dokonują już swojego żywota :D . Czy ktoś mógłby mi polecić jakieś słuchawki do 3 stówek ?? Jeżeli chodzi o jakość dźwięku to z obecnych jestem zadowolony tylko mechanicznie są dość delikatne i przydało by się coś odrobinę solidniejszego.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam słuchawki Radon 720! Są ekstra do gamingu, dźwięk 7.1, mega wygodne nauszniki, no i podświetlenie! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej weź sobie coś klasycznego, nie gamingowe - jakość przy muzyce będzie lepsza. Spróbuj coś z ATH - np. M30x dorwiesz w tej cenie i są naprawdę w porządku. Jeśli chcesz coś z mikrofonem, to może HyperX Cloud Alpha?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam słuchawki Radon 720! Są ekstra do gamingu, dźwięk 7.1, mega wygodne nauszniki, no i podświetlenie! :D

 

 

 

XD

 

autorze słuchawek do 300zł są setki, jak chcesz z mikrofonem to przeglądnij sobie Cooler Master MH751

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ISK HD9999 są niezniszczalne i wiele osób poleca, sam posiadam ISK MDH9000, które są wersją z mocniejszym basem. W obu przypadkach masz grube mięciutkie pady a sam docisk jest bardzo lekki, wygoda użytkowania jest tu 10/10 siedzę w nich całymi dniami. Jednak jedne i drugie nie mają mikrofonu.

Edytowane przez Korniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...