Skocz do zawartości
jimix_20

Mi 9T Pro, ocena ogłoszenia

Rekomendowane odpowiedzi

Mój wybór początkowo padł na Mi 9T, ale wole trochę dorzucić do MI 9T Pro i tu moja prośba. Znalazłem na olx ogłoszenie na MI 9T Pro, tylko cena 1699zł coś podejrzanie mała, telefon z pl dystrybucji, 2 gwarancji, czy ktoś mógłby spojrzeć i powiedzieć co myśli, bardzo proszę. https://www.olx.pl/oferta/xiaomi-mi-9t-pro-6-128gb-katowice-sklep-CID99-IDC9frH.html#28a50b1710

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ostatnio w promo na mistore Mi 9T Pro był za 1500zł ;) jak dobrze poszukasz albo poczekasz to trafisz na promo za 1600zł z oficjalnej dystrybucji.

Edytowane przez katystopej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smartfon objęty jest dwuletnią gwarancją producenta realizowaną w polskim serwisie autoryzowanym (!) Oznacza to, że przez dwa lata od dnia zakupu nie musisz się o nic martwić, a w razie usterki urządzenia wystarczy, że skontaktujesz się ze sprzedawcą (czyli z nami), a my załatwimy wszelkie formalności związane z dostarczeniem urządzenia do serwisu, prześledzimy przebieg naprawy, by na końcu odesłać naprawiony sprzęt pod wskazany przez Ciebie adres.

 

Jak dla mnie to nie jest oficjalna polska dystrybucja tylko normalnie ściągnięty z chin, jak się ta firma krzak zwinie to koniec z gwarancją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten MI 9t Pro to w ogóle nie można teraz dostać widzę, ew mógłbym rozważyć Mi 9t, zastanawiam się też czy warto dołożyć do któregoś z rodziny MI 10, co myślicie, jest duża różnica w użytkowaniu, czy tylko w cenie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi10 kosztuje ponad 3000zl, sa ciekawsze telefony w tej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale są też inne fony z rodziny MI 10,lite chyba i kosztują dużo mniej niż 3k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma innych niz mi10 i mi10 pro

mi note 10 to juz inna seria i rzeczywiscie kosztuja ponizej 3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...