Skocz do zawartości
patryk2205

Kupno telefonu xiaomi 8T/ pro/ mi 9 se

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

obecnie posiadam Huawei P8 lite i zamierzać się przesiąść na jakiś nowszy model. Interesują mnie telefony do 1000zł max, na oku mam xiaomi redmi 8T, używany Xiaomi mi 9 se 128gb za 900zł niecały rok i ewentualnie redmi 8 pro, mógłby ktoś doradzić ze względu, że nie jestem zbytnio obeznany w tematyce telefonów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy jakei aspekty najbardziej cenisz . Mi 9 SE jest najporęczniejszy , ma najlepsze aparaty , najlepszy ekran i za 900zł wersja 128GB to fajna opcja.

 

Redmi Note 8 pro jest najwydajniejszy i ma najlepszą baterie , ale jest wielki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8t raczej odpuść jeśli cenisz choć trochę jakość audio na słuchawkach. Jeśli poręczność ma znaczenie to wybór jest jeden jak kolega wyżej podpowiada ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, grajac w gry na swoim op5t a redmi note 8 pro jest mniej poreczny, ale w obsludze nie mam znowu problemow z redmi note 8 pro, ale jest spory i gruby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi 9 SE nie ma jack ale na słuchawkach z przejściówką gra flagowo , na tyle głośno że bolą uszy :) Minusem Mi 9 SE jest średnia bateria , starczy na maksymalnie 1.5 dnia a w intensywny dzień wieczorem będzie trzeba ładować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapalonym graczem to raczej nie jestem jeśli chodzi o telefony, od czasu do czasu włączę jakąś gierkę np. Gwinta i tyle. Jeśli chodzi z kolei o baterie to też nie chcę ładować codziennie baterii przy średnim zużyciu. I teraz zagwozdka bo redmi 8T czy pro mają większe baterie bo odpowiednio 4000 i 4500, do pro musiałbym dopłacić te min. 200zł a mi 9 z kolei wydajnością jest lepszy, ale bateria słabsza 3000...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli wielkosc Ci nie przeszkadza to rn8pro, i mi9se teraz nie kosztuje jak rn8pro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to bierz redmi note 8 pro , baterie ma wybitna i świetny procesor Mi 9 SE zazwyczaj trzymał mi ponad dzień ale w gorszych sytuacjach kiedy był słaby zasięg i więcej łaczenia na LTE bateria szybko znikała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...