Skocz do zawartości
Lordeen

Blue screen windows 10 sterowniki aktualne

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Cześć,

Nie wiem czy dział jest odpowiedni, ale przynajmniej tutaj ten temat nie będzie nikomu przeszkadzał.

Mam taki problem że od około 3 tygodni co kilka godzin pracy na laptopie (lub krocej, czasem po nawet godzinie) występuje blue screen irql not less or equal I komputer się resetuje, ale bez utraty sesji przegladarki, chociaż zawsze rozłącza Wi-Fi przy tym. Nie dochodzi do tego podczas jakiś przeciążeń jak sądzę, bo podczas czynności typu korzystania z internetu czy Worda (inna rzecz że mam zawsze pełno kart otwartych ale nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, wcześniej nic się nie działo). Według instrukcji microscoftu sprawdziłam sterowniki karty sieciowej ale były aktualne. Ogólnie nie było dostępnych nowych aktualizacji żadnych sterowników, komputer twierdzi że wszystko aktualne.

Nie instalowalam też ostatnio żadnych nowych programów po przeskanowaniu antywirusem był jakiś trojan, ale po jego zneutralizoeaniu nic się nie zmieniło więc to chyba nie tu jest problem.

Czytałam na forach o folderze minidump ale u mnie jest on pusty.

Mógłby ktoś może jeszcze doradzić co można byłoby zrobić aby usunąć ten problem najlepiej bez formatowania komputera czy innego działania prowadzącego do utraty plikow (przynajmniej dla kogoś dla kto jako jedyny sposób odzyskiwania zna używanie "przywróć" plików z kosza xd)

Duże jest prawdopodobieństwo że za którymś razem zamiast się uruchomić ponownie po prostu zdechnie?

Z góry dziękuję za ewentualną odpowiedź

Edytowane przez Lordeen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...