Skocz do zawartości
Colossus91

Maneater

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

wvpz20200524110745210skzm.jpg

 

Szukałem tematu i nie mogłem znaleźć. Jeśli już jest to przepraszam i proszę ten usunąć.

 

Ktoś już miał okazję zagrać? Ja pograłem kilka godzin i gra jest zaskakująco dobra. Mam porównanie do Jaws Unleashed. W Jaws grałem kilka lat temu i była średnia, ale bawiłem się przy niej nawet nieźle.

 

Co do Maneater to gra jest stylizowana na dokument przyrodniczy o podwodnym świecie zwierząt. Fabuła po kilku godzinach bardzo nikła, ale tego typu gry zazwyczaj mają słabo zarysowana fabułę. Rozgrywka bardzo przyjemna, pożeranie ludzi czy innych zwierząt, eksploracja, sporo znajdziek. Na razie to tyle jeśli chodzi o moje spostrzeżenia.

Edytowane przez Colossus91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł wydaje się być bardzo ciekawy, ale z tego co czytałem i widziałem to sam gameplay szybko staje się nudny przez powtarzalność zadań itd. Jak zejdzie z ceny to wtedy się zainteresuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakoś mi nie podchodzi po gameplayu. A z tego co ostatnio czytałem to ładnie dropi na ps4.

Wolę już Bee Simulator :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na konsolach faktycznie podobno są spadki klatek, ja gram na PC i nie zauważyłem jakichś problemów z wydajnością czy błędów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...