Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym się spytać czy opłacalny jest używany HP Omen 17 z i5 8300h 8gb ram gtx 1050Ti 256gb ssd 1tb hdd Windows 10Home na gwarancji jeszcze przez ok 8 msc za 2000 zł?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jeszcze trochę mógłbyś zbić cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Raczej już nic się nie uda. Na samym początku chciał za niego 2800.To jest max ile udało mi się zbić. Argumentuje się tym że dał za niego ok 6k

Edytowane przez Konki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argumentuje się tym że dał za niego ok 6k

W kwietni 2018 za 16GB RAMu zapłaciłem prawie 8 stów, wiesz za ile można było kupić całkiem niedawno? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem jak kto jest z tymi cenami. Ale ci co nie którzy to nie mają pojęcia jak w tym nie siedzą. A Tym bardziej że sprzęt komputerowy szybko się starzeje. Ja osobiście potrzebuje lapaka na teraz A nic lepszego nie ma za tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zadaj sobie pytanie czy potrzebujesz akurat takiego, czy potrzebna Ci dedykowana karta itd, Cena moim zdaniem nie jest najgorsza, ale z drugiej strony ja pewnie bym nie kupił lapka do gier i kombinował z używanym desktopem a jak kupowałbym lapka nie do gier, to kupiłbym jakiegoś taniego poleasingowca do 1000 zł ;)

Edytowane przez Sary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma mi obsłużyć tylko i wyłącznie aiona i lola. Stacjonarke mam. A lapka potrzebuje na wyjazd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na długo wyjeżdżasz? Kup coś normalnego przez net, po 2 tyg zwrócisz :lol2: Żartowałem, nie wiem jakie mają te gry wymagania, ale nie kupił bym nic do dwóch gier na wyjazd :cassetete: Na wyjazdach sise robi przyjemniejsze rzeczy. :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Po za pracą to nic przyjemnego nie będzie. ???

Edytowane przez Konki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Raczej już nic się nie uda. Na samym początku chciał za niego 2800.To jest max ile udało mi się zbić. Argumentuje się tym że dał za niego ok 6k

Wątpię, żeby nowy laptop z kartą 1050Ti kosztował 6k. Jak Gość chce równe 2k i ani grosza więcej, to można rozważyć. Za 2,8k to ogarniesz 17-stkę z GTX-em 1060, które chodzą od +-3k, ale może ktoś zejdzie z ceną.

Edytowane przez pabloesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po za pracą to nic przyjemnego nie będzie. ???

Czas, który poświecisz na gry zawsze możesz poświecić na coś innego, np. na zwiedzanie a jak nie ma zamków, to też może być za**ście, zawsze możesz pozwiedzać ogródki piwne i popodziwiać lokalną "faunę i florę" :E Nie jest źle obostrzenia są powoli ściągane :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...