Skocz do zawartości
SpoXteR

Mały Upgrade

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko

Taki temat ; mam pcta o poniższych parametrach

 

Płyta główna : gigabyte Ga-Z77X-D3H

Procek : intel i7 3770k 3,9ghz

Ram : kingstone hyperX 2x 8gb

Grafika : nvidia geforce 670 gtx

Zasilacz : 750W chiftec

 

Z racji tego ze przeszedłem już do etapu raczej dinozaura komputerowego tak samo jak i mój PC potrzebuje waszej pomocy . Naszła mnie ochota pograć w takie tytuły jak gta 5 (wiadomke rozadawali za friko i nagle mnie tchnęło żeby coś pograc ) Wiesiek 3 jakieś strategie no i beng zderzam się z rzeczywistością ze ten zestaw PC słabo sobie radzi z grami tego poziomu - nie wspominając juz o nowszych seriach call of duty , bf ....

 

Czy jakiś znachor powie mi co mógłbym racjonalnie uczynić z tym PC żeby gierki śmigały troche lepiej ?

 

Oobecne zestawy po kilka , kilkanaście patyków sprawiają ze mi gały wychodzą na wierzch .

Damy rade zdziałać coś w rozsądnym budżecie ?

 

Jeszcze pytanko - ciekawi mnie opcja spięcia 2 gtx670 w sli . Jest w ogole sens czy lepiej pójść półkę wyżej z grafiką ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Damy rade zdziałać coś w rozsądnym budżecie ?

 

Czyli budżet 20k bo nie podałeś :lol2: :lol2: :lol2: Celuj coś w pokroju RX570 na gwarancji, reszta jest ok do gry w rozsądnych detalach w wymienionych grach. Sli odpuść, to nie te czasy. Lepiej mieć jedną wydajniejszą kartę niż dwa muzea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Siemanko

Taki temat ; mam pcta o poniższych parametrach

 

Płyta główna : gigabyte Ga-Z77X-D3H

Procek : intel i7 3770k 3,9ghz

Ram : kingstone hyperX 2x 8gb

Grafika : nvidia geforce 670 gtx

Zasilacz : 750W chiftec

 

Z racji tego ze przeszedłem już do etapu raczej dinozaura komputerowego tak samo jak i mój PC potrzebuje waszej pomocy . Naszła mnie ochota pograć w takie tytuły jak gta 5 (wiadomke rozadawali za friko i nagle mnie tchnęło żeby coś pograc ) Wiesiek 3 jakieś strategie no i beng zderzam się z rzeczywistością ze ten zestaw PC słabo sobie radzi z grami tego poziomu - nie wspominając juz o nowszych seriach call of duty , bf ....

 

Czy jakiś znachor powie mi co mógłbym racjonalnie uczynić z tym PC żeby gierki śmigały troche lepiej ?

 

Oobecne zestawy po kilka , kilkanaście patyków sprawiają ze mi gały wychodzą na wierzch .

Damy rade zdziałać coś w rozsądnym budżecie ?

 

Jeszcze pytanko - ciekawi mnie opcja spięcia 2 gtx670 w sli . Jest w ogole sens czy lepiej pójść półkę wyżej z grafiką ?

 

Daj se siana z SLI... Śmiało możesz do tego pakować coś poziomu gtx1070ti jak nie wyżej czy np. rtx2060.

 

CPU wykręć na te 4.5ghz co najmniej, co nie będzie wielkim problemem.

 

Gry ci pójdą, nawet na tym gtx670 byś popykał, tyle że w niższych detalach.

 

Jak byś chciał zmieniać podstawkę to ryzen 3600 + mobo + ram wyjdzie ci te 1500/1600zł ale swoją platformę pogonisz za te 700zl jak nie więcej.

Edytowane przez sprzetowiec90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...