Skocz do zawartości
BartexVP

Th8a nie działa po podłączeniu do kierownicy t150 .

Rekomendowane odpowiedzi

To tak jak podłącze do kierownicy t150 to w ogóle nie widzę tego shiftera w control panel, no nie działa po prostu, pobrałem sterowniki ze strony thurstmastera jak cos, ale po podłączeniu tego shiftera przez drugi kabel usb do komputera zamiast do kierownicy to w tedy już shifter jest pokazany w control panel i normalnie działa, ale w control panel zamiast control panelu otwiera mi się okno kalibracji i żeby przetestować czy działa, ale nwm jak ja mam go przetestować skoro tam po pierwsze jest do przetestowania 10przycisków, a shifter ma 7+bieg wsteczny, domyślam się że te 2 dodatkowe przyciski to mogą być gdy skrzynia jest w trybie sekwencyjnym, ale i tak nie wiem jak go włączyć, to się robi chyba w control panel, no ale tam wejść nie mogę, no i jest jeszcze okienko "osie" i nie wiem o jakie osie chodzi, jak mam ten problem rozwiązać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

TH8A bezpośrednio pod kierownicę można podpiąć tylko po przestawieniu jej w tryb sekwencyjny (patrz w instrukcję, trzeba zmienić dekielek), w trybie H-Shifter podpinasz ją przez USB. W Trybie H (7+1) masz 8 przycisków w panelu do sprawdzenia, jak przestawisz na tryb sequential masz 2.

 

th8a-control-panel.png

Edytowane przez FredPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha ok, no to czemu nie działa po podłączeniu pod kierę wiem, a co do podłączenia przez usb to właśnie po odpaleniu control panel i po wejściu w ten shifter zamiast tego okna co ty podesłałeś miałem okno kalibracji i kombinowałem długo i jakoś w końcu zaczęło działać, a jeszcze 1 pytanie mam bo w tym control panel nie moge jakby przełączać pomiędzy trybem 7+r, a sekwencyjnym czy to jest tak że po nałożeniu nakładki sekwencyjnej zamiast 7+r sama się przełączy w tryb sekwencyjny czy po prostu znowu coś u mnie jest nie tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Yep, musisz najpierw fizycznie przerobić ją na tryb sekwencyjny. Tam jest jakiś micro switch w środku, który nakładka naciska i wtedy skrzynia zgłasza się w trybie sekwencji.

Edytowane przez FredPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...