Skocz do zawartości
Domentex

Problem z dodzwonieniem się na telefon MAXCOM MM428BB

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, ostatnio zakupiłem telefon MAXCOM MM428BB dla babci, lecz pojawił się problem taki, że dodzwonić się mogą tylko osoby z białej listy. Reszta, która nie jest na tej liście nie wyświetla się że dzwonią tylko można zobaczyć w rejestrze, że było wykonywane do nas takie połączenie. Czarna lista jest wyłączona, a poza tym osoby które dzwonią nie są dodane do żadnej z list. Mam pytanie, co zrobić żeby była możliwość dodzwonienia się z każdego telefonu bez potrzeby dodawania numeru do białej listy. Liczę na szybką pomoc. Z góry dziękuję za rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To tak ma działać. jak aktywujesz białą liste, to tylko kontakty w niej zapisane sie dodzwonią. Moja rada to dezaktywacja

 

listy. Ewentualne znane niechciane kontakty na czarną daj. Wowczas dodzwonią sie wszyscy z wyjątkiem tych z czarnej listy.

Edytowane przez Flik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak ma działać. jak aktywujesz białą liste, to tylko kontakty w niej zapisane sie dodzwonią. Moja rada to dezaktywacja

 

listy. Ewentualne znane niechciane kontakty na czarną daj. Wowczas dodzwonią sie wszyscy z wyjątkiem tych z czarnej listy.

 

Właśnie o to chodzi jak wyłączyć tą funkcję białej listy. Przejrzałem chyba całe ustawienia i nic nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

po prostu usuń zapisane w niej wszystkie numery telefonów.Ma być pusta. Nikogo nie będzie na liście = każdy sie dodzwoni (poza osobami z czarnej listy).

 

Łap instrukcje

Edytowane przez Flik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...