Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że czytać nie potrafią niektórzy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponujesz jakąś inną, nie używaną lga 1155

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co jest z używanymi nie tak? Jaki jest sens kupowania płyty 3razy droższej od procka na martwą podstawkę... Jeszcze żeby to była jakaś wypas płyta do OC to co innego. Za takie pieniądze to masz już nową dobrą płytę na AM4 i nawet taki ryzen 1200AF będzie dużo lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Problem w tym że na tej podstawce już niestety mam procesor z zeszłej płyty głównej, dlatego nie opłaca mi się zmieniać podstawki płyty głównej...

 

Szukałem używanych większość uszkodzona.

Edytowane przez Estiz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie opłaca bo CPU opchasz za 100 a ram teraz trzyma cenę, więc swoje weźmiesz. No i jak zmienisz podstawkę na AM4 to za jakiś tam rok se możesz wymienić CPU na coś dużo lepszego jak będziesz chciał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tych płyt głównych nawet nie produkują.Sandry Bridge(2gen) była bodajże w 2011r.Jesteś skazany na używane części i tyle.A płacić 300zł za płytę nie ma jakiegokolwiek sensu,szkoda tylu pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że nie jestem zbytnio też fanem amd, wolałbym coś z rodziny intel taki i5 2500k niby tez spoko jest na lga1155

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Do 2500K to potrzebna jest płyta pod OC... I nie jest tak spoko bo to jednak gołe 4stare rdzenie. Sam się ostatnio przesiadłem z xeona E3 1230 bo już jednak nie domagał z gtx1070ti a różnica jest jednak duża.

Edytowane przez sprzetowiec90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale skąd ja znajdę teraz procesor i płytę do 270zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś AMD było niezbyt lubiane,głównie ze względu na fx itp,kiepskie procesory w porównaniu do oferty Intela,co jednym słowem zamiatał wszystko.Teraz AMD pokazało pazur i ze swoimi Ryzenami dużo lepiej wychodzi niż jakikolwiek Intel czy to i3-9100f czy dawne generacje.Trzeba iść z biegiem czasu.Nawet kupno tej i5-2500k nie da ci jakoś super dużo,to tylko 4 rdzenie..

Co więcej kupno płyty głównej na chipsecie Z lub P67 i tutaj koszta,a nie są one jakoś wybitnie zachęcające.Dużo lepszy interes gdybyś np.przesiadł się na Ryzena,np R3 1200af.Kolega wyżej ci dobrze radzi,nie ma co pakować kasy w tę martwą platformę.Jak chcesz zostać i chcesz swego Intela to kup tanią płytę główną na s1155,nie 300zł,tylko potem nie mów że za rok dwa masz problemy z nowymi grami.100zł na płytę na s1155 w twoim wypadku jeszcze ujdzie,ale 300? Nie,nie,to nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dobrze, tylko że nie jestem zbytnio za nowymi grami, wolę se pograć w średnio wymagające tytuły typu gta 4, gta 5, cs go lub nawet taka Tibia :)

Edytowane przez Estiz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyta pod 1155 - 100zł + i5-3470 100zł + 10zl za GB RAM.... i żaden 1200AF nie podskoczy

 

w cenie 1200AF masz cała platformę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecyduj sie czy 1150 czy 1155. I wystarczyl jeden wątek :E ( Mój link )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...