Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

W sumie to tylko wkleję moje PW do jednego z moderatorów

teraz to mi już zwisa czy wylece czy nie :) pewnie wylece razem z tym wątkiem hehe

człowiek chce uczciwie sprzedać zadbane sprzęcicho to jakiś kxxxxxxn przyjdzie, wlepi dwa warny praktycznie za nic komus, kto jest na forum od 2011r :) no ale teraz to tu już nic nie sprzedam :) bo po tym pasku ostrzezen automatycznie jestem postrzegany jako "oszust". A wszystko za co? za to ze nie wkleiłem zdjęcia do ogłoszenia, a drugi za to ze komuś zarzuciłem opowiadanie bajek na forum. :)

 

_________________

 

Chciałbym zlozyc serdeczne podziękowania za usunięcie postu niezgodnego z regulaminem (pomijając fakt ze jest takich multum - i jakoś one mają swoje miejsce)

 

Pragnę też podziękować w imieniu potencjalnego nabywcy za usunięcie takiej okazji. No cóż, widocznie nie można tu sprzedać uczciwego sprzętu za przyzwoite pieniądze - choć być może wynika to z lenistwa administracji, który usuwa wątek zapewne nawet go nie czytając. (jakby co - podkreśliłem że sprzęt wygląda jak nowy i nie ma najmniejszego śladu użytkowania a dla zainteresowanych mogę wystawić go na allegro - więc tutaj nie da się popełnić "oszustwa" w myśl regulaminu) no niestety, pewnych rzeczy nie da się ominąć.. Prowadząc samochód pewnie też nie dopuszczasz nawet do myśli przekroczyć dozwoloną prędkość o 3 i 1/4km/h w terenie zabudowanym. A wlepiając mandaty wszystko byś naciągał do górnego limitu, byle tylko udxxxxxxć obywatela :)

 

Ostrzeżenie drugie też się przyda. Nie ma to jak wyrobić sobie renomę nie dodaniem zdjęcia po niespełna 10 latach na forum Dziwne że od razu z forum nie wyleciałem.. Chociaż jeszcze jedno tak ciężkie przestępstwo jak dzisiaj, i ostatnio jakieś tam przekleństwo i chyba polecę

 

 

Na koniec prośba - proszę o wyjaśnienie a jeśli błąd nadal jest po mojej stronie to wypada zaznaczyć w regulaminie, że nawet jak sprzęt jest NOWY to i tak trzeba robić fotkę z głupim papierkiem i ksywką. Zresztą zainteresowani piszą prywatne wiadomości więc jak ktoś się boi oszustwa to sam może mnie poprosić o zdjęcie potwierdzające posiadanie oferowanego sprzętu. No ale takie zdjęcie z karteczką i swoim podpisem mogę załatwić nawet na Ferrari, przy odrobinie szczęścia nawet na sprzęcie z NASA :)

 

PS. dzięki za pozostawienie kopii tekstu, żebym nie musiał się teraz drugi raz pixxxxxxxxć pół godziny nad opisem aukcji (o właśnie, za słowo "pixxxxxxic" też dostałem warna, jakby nie można było userowi z 10 letnim stażem na forum dyskretnie dać jednego ostrzeżenia słownego, np. na priv

PS2. odebrałem to jako atak moderatora któremu nie spodobał się wątek gościa z AMD zamiast INTELa w sygnaturce bo niestety ale tak to dziecinnie wygląda. hmm a może chodziło o słynną współpracę z x-komem po tych specjalnych rabatach 20zł dla użytkownikow forum wcale bym się nie zdziwił że wywaliliście to przez dopisek "...kupiony na x-komie; ...wiec stan jak nowy a cena 150zl mniej niż ze sklepu"

 

 

Nie wiem czy Ty mi dales ostrzeżenie i wxxxxxxxxxles temat do pola (bo nie dostałem zadnego powiadomienia nawet) ale robicie takimi akcjami gxxxxj na forum i jak ostatnio już zauwazylem nie tylko mnie zniechęcacie. No ale pewnie nic was to nie obchodzi Bo co może obchodzić jak panel moda się dostało po znajomości.

 

 

pozdrawiam

 

___________

 

oczywiście żadnej kopii nie dostałem zebym mogl sobie tylko zdjecie wkleic bo liczyłem na wyrozumialosc,

ale ze moderator leń smierdzący ma to w dxxxxxie to już inna sprawa

Edytowane przez RyszardGTS
wulg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej może przeczytaj dogłębnie regulamin działu sprzedam zamiast wylewać tu swoje żale - widać wyraźnie,że w twoim ogłoszeniu nie było zdjęcia z kartką(z nickiem i datą),a jest wymagane!

Moderator T.Matt bardzo restrykcyjnie podchodzi do zasad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Lepiej może przeczytaj dogłębnie regulamin działu sprzedam zamiast wylewać tu swoje żale - widać wyraźnie,że w twoim ogłoszeniu nie było zdjęcia z kartką(z nickiem i datą),a jest wymagane!

Moderator T.Matt bardzo restrykcyjnie podchodzi do zasad.

 

 

sprawdziłem najpierw inne wątki i pozwoliłem sobie wrzucić swój również bez zdjęcia, widząc że są takie tolerowane :) oczywiście najpierw przestudiowałem regulamin ale później jeszcze ogłoszenia innych żeby nie popelnic jakiegoś bledu :) karteczki z Nickiem i datą OMG .. Takie coś to mógł obmyśleć administrator, a dokładniej syn administratora, z przedszkola....

 

Dołączył:

Wed, 17 Kwi 19

 

Dołączył:

Wt, 25 Sty 11

 

nie wiem, może to Twoje pierwsze forum a internety masz od niedawna ale nie zauważyłeś jeszcze że takie głupie działania pseudo-moderacji niczego dobrego nie wnoszą :)

jakos na innych forach nie ma takiej głupiej restrykcji i każdemu zyje się lepiej, stosując się do ogolno przyjętych zasad

 

coz, pclab to widocznie zamknięte forum, ma być tak jak powie administracja nawet jeśli mowi zle i tyle. Dokladnie jak PIS :D

Widocznie nie ma tu dla mnie miejsca :)

 

pozdro

Edytowane przez AdrianOC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem dłużej niż Ty kolego AdrianieOC, a jednak trzymam się zasad panujących na forum, szczególnie w dziale Sprzedam. Cóż za problem dla Ciebie aby taką karteczkę z data i nickiem przystawić do sprzedawanego sprzętu a dopiero wstawić temat ? Też zdarzyło mi się wystawić temat sprzedaży bez kartki bo miałem zamontowany procesor i żadnego pudełka ani nic do niego. Nie chciało mi się wszystkiego rozbierać do zdjęcia. Dostałem ostrzeżenie i nie wylewałem żalu gdyż wiedziałem że "ryzykuję", sprzedałem więc na olx wstawiając tylko w sygnaturkę link do niego. Także wiesz..

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, może to Twoje pierwsze forum a internety masz od niedawna ale nie zauważyłeś jeszcze że takie głupie działania pseudo-moderacji niczego dobrego nie wnoszą :)

jakos na innych forach nie ma takiej głupiej restrykcji i każdemu zyje się lepiej, stosując się do ogolno przyjętych zasad

 

coz, pclab to widocznie zamknięte forum, ma być tak jak powie administracja nawet jeśli mowi zle i tyle.

Widocznie nie ma tu dla mnie miejsca :)

 

pozdro

Akurat PCLab w porównaniu do innych forów(niekoniecznie komputerowych) nie jest takim zamkniętym forum jak określasz,wiele forów mają bardziej wyśrubowane regulaminy od takiego PCLaba

A ja zauważyłem,że niektórzy userzy(nie wymienię tu nicków)powinni być z miejsca banowani za swoje występy,a moderacja z tym prawie nic nie robi.Czy narzekam tu publicznie? Tego nie robię,bo i tak to nic nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ogłoszenie pisałem na telefonie w autobusie, wiec wyobraz sobie ile czasu zajęło mi pisanie tego...

dlatego się wkxxxxxm, bo człowiek nie ma czasu, próbuje uczciwie sprzedać coś na forum, pzyjezdza do domu gdzie znow nie ma czasu na napisanie ogłoszenia...

 

a tu kurła zniknięte, pol godziny pisania w autobusie poszlo wpixxxxxxxxxxxu BO NIE BYLO KARTECZKI Z NICKIEM I DATĄ...

to mogl się chociaż wysilić i skopiować tresc ogłoszenia, wyslac mi je na PW zebym się znow nie musial z tym pxxxxxxxic….

 

no sorry, poniosło mnie ale ja nie mam aktualnie 10 godzin dziennie na siedzenie w necie i czytanie forum czy tam pisanie ogloszen

 

ciężko pracuje, chciałem wykorzystać wolna chwile na napisanie tego ogłoszenia a tu jakiś kret bez słowa usunie to wxxxxxxu. No ale nie da się tego docenic jak się ma za dużo wolnego czasu :)

 

i większy brak szacunku okazal moderator (nawet nie wiem kto to bo zadnego powiadomienia nie dostałem, ani nic z tych rzeczy) niż ja nie wklejając tej głupiej karteczki.... restrykcje są ale trolling również.

Edytowane przez RyszardGTS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź się człowieku ogarnij...

Za posta powyżej dostaniesz za chwilę 3. ostrzeżenie. I w pełni zasłużone. 30 dni zpp. Będziesz miał na ochłonięcie.

 

Forumowe działy kupię/sprzedam/zamienię to zawsze syf. Na labie jest to zadziwiająco cywilizowane miejsce właśnie dlatego, że jest moderowane w sposób neutralny i restrykcyjny. Regulamin wymaga zdjęcia z odpowiednio zapisaną kartką, jeśli nie ma aukcji allegro? No to dajesz zdjęcie z kartką lub link do aukcji allegro. Regulamin nie pozwala na rzucanie kukizami? To nie rzucasz kukizami. Sam mam słownik bardzo kwiecisty i jeśli udało mi się tu przez już łącznie ponad 3000 postów nikomu nie puścić wiązanki, to i w twoim przypadku jest to tylko kwestia dobrej lub złej woli. Na wszystko jest czas i miejsce. Lab miejscem na bluzgi nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Weź się człowieku ogarnij...

Za posta powyżej dostaniesz za chwilę 3. ostrzeżenie. I w pełni zasłużone. 30 dni zpp. Będziesz miał na ochłonięcie.

 

Forumowe działy kupię/sprzedam/zamienię to zawsze syf. Na labie jest to zadziwiająco cywilizowane miejsce właśnie dlatego, że jest moderowane w sposób neutralny i restrykcyjny. Regulamin wymaga zdjęcia z odpowiednio zapisaną kartką, jeśli nie ma aukcji allegro? No to dajesz zdjęcie z kartką lub link do aukcji allegro. Regulamin nie pozwala na rzucanie kukizami? To nie rzucasz kukizami. Sam mam słownik bardzo kwiecisty i jeśli udało mi się tu przez już łącznie ponad 3000 postów nikomu nie puścić wiązanki, to i w twoim przypadku jest to tylko kwestia dobrej lub złej woli. Na wszystko jest czas i miejsce. Lab miejscem na bluzgi nie jest.

 

 

to mi kolego wytłumacz jaki jest sens wrzucania tej karteczki do zdjęcia sprzedawanego przedmiotu?

bo nawet jeśli czegos nie mam a wystawie to i tak załatwię taką karteczkę do zdjęcia.. <----- O WLASNIE, MOZE TO ZAMKNIETE UMYSLY SĄ PRZYPADŁOŚCIĄ MODERACJI? CHYBA KTOS NIE PRZEMYSLAL ZE TAKIE COS DA SIE BEZ NAJMNIEJSZEGO WYSILKU ZAFALSZOWAC? TAK, BĘDĘ SIĘ KŁÓCIŁ O KARTECZKI Z NICKIEM BO TAKI MAM KAPRYS :)

i to ma być ten porządek? moderacja? ale moderacja czego? porządkiem nazywasz utrzymywanie przez moderatorow regulaminu który nie ma logicznego poparcia? no i wlasnie moderatorzy tu mają dokładnie takie podejście jak Ty

 

chyba ze jest jakiś inny sens tej karteczki? cywilizowane miejsce.. no, po cxxxxju fest. :) jak dla mnie to mogę i mieć zakaz na zawsze :) mogę zalozyc multikonto o którym administracja nie musi wiedzieć i nadal mogę pisać... no skoro moderatorzy tak, to ja również tak :) a chyba chodzi o to żeby każdy miał ludzkie podejście i szacunek do drugiego, prawda? o tym caly czas mowie... a nie sztywne idiotyczne trzymanie się zjxxxxxxxxgo regulaminu. Mowiac "zjxxxxxxxxxxego" mam na myśli te karteczki z nickami i datą... bo to nie ma zadnego sensu :) żeby dotarlo to mam uzyc słowa "niewlasciwy"? No wlasnie, I jeszcze przy tym dowalanie się do przekleństw... Sorry, może troszkę mniej wychowany jestem od was :) ale szacunek mieć potrafie, a ze jesteście wrażliwi na brzydkie slowka.. hmm włączcie carton network, albo jakies inne kanaly z bajkami. Tam będzie wszystko cacy. Jeśli przekleństwa wam straszne i niecywilizowane to chyba baaaardzo dawno nie odeszliscie od komputera i uwierzcie mi ze czekają was gorsze rzeczy w zyciu :) nie mam zamiaru więcej uzerac się z moderacją która ma w dupie uzytkownikow. To on zmarnował moje pol godziny czasu w którym pisałem to ogłoszenie i nawet się nie odezwal. Nie chciało mu się zaznaczyć tekstu i nacisnąć CTRL+C na klawiaturze :) bo go jedna minutka zbawi...

Napisałem co chciałem i żegnam :) Nie zdziwię się jak zaraz tu ktoś wyskoczy z "negatywną energią hubujiaj muchajana którą są naładowane przekleństwa"

 

pozdrawiam

 

ed: chciałem poruszyć temat na shoutboxie ale nie widze nigdzie takiego czaciku. Wiec to musialem wylac swoje zale :)

Edytowane przez RyszardGTS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

i większy brak szacunku okazal moderator (nawet nie wiem kto to bo zadnego powiadomienia nie dostałem, ani nic z tych rzeczy) niż ja nie wklejając tej głupiej karteczki.... restrykcje są ale trolling również.

Tylko wiesz,że moderator nie ma obowiązku pisania priv o zdjęciu twojego ogłoszenia

 

A teraz się ochłoń,bo na bank pójdziesz na zasłużony odpoczynek - widać po ostatnich postach,albo usuniesz wulgi albo czerwony pasek

 

Edit.Dostał 7 dni,bez czerwonego paska

Edytowane przez Splendor_97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt ci wątku nie skasował, tylko wrzucili go do śmietnika, więc możesz sobie ciągle ścianę tekstu skopiować i utworzyć nowe ogłoszenie zgodne z regulaminem. https://forum.pclab.pl/topic/1313090-S-Monitor-BenQ-ZOWIE-XL2411p/

Gdybyś był tu regularnym członkiem to byś wiedział, że często pojawiały się pasożyty, które naciągały dzieci kopiując ogłoszenie z internetu i wrzucając zdjęcia jakie tam znaleźli. Z tego samego powodu forum jest blokowane na czas ciszy wyborczej - żeby chronić własny tyłek. Jak dla mnie działu sprzedam/kupię/dam pracę mogło by wcale tu nie być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasady sprzedaży w patogennym dziale sprzedam zostały wprowadzone przez moderatorów, którzy chcieli chociaż odrobinę ograniczyć oszustwa. Postarali się jak mogli, za darmo próbując ograniczyć problem.

Cała planeta ma na czysto wywalone na to, że pisałeś swojego boskiego posta w tym dziale na szybko, na wolno, podczas skoku spadochronowego, czy podczas ejakulacji. Who-fuckin`-cares.

Dorośnij i dostosuj się, zamiast pisać napędzane frustracją elaboraty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Autorze: dobra, no ale wiesz - ja też dostałem kiedyś (i to chyba nawet dwukrotnie) za brak "karteczki". Nieważne, że plik przygotowalem w Photoshopie, mam pliki źródłowe etc i stamtąd export (słynny skrót ctrl-alt-shift-s) do grafiki. Osadziłem w pliku znak wodny i naniesionymi danymi $nickname + $date.. i co no też dostałem ostrzeżenie, bo nie było odręczne (!) Wg mnie niesłusznie, ale taki wymóg.

 

Osobiście też uważam, że w niektórych przypadkach moderacja bez obrazy zapomniała o istocie swojej funkcji, którym bez wątpienia nie jest "karanie". Jeśli gośc dostaje "karę" za brak formalny, to jest nieporozumienie. Przeciwdziałanie trollowaniu, moderowanie komentarzy, rozstrzyganie sporów, przeciwdziałanie oszustom etc. - TAK, w 100% zgoda, ale nie karanie za pierdołę.

 

BTW to forum nie ma nic wspólnego z instytucjami finansowymi. Jesteśmy w większości pasjonatami i jak ktoś raz na rok sprzeda uzywaną czesc z kompuera, to chyba nie naraza się na zarzut prania brudnej forsy (a moderator ma narzędzia techniczne by to sprawdzić).. z regulaminem nie ma co dyskotować, chyba że jest abuzywny lub zwyczajnie sprzeczny z dobrymi obyczajami.

 

Kończąc, w moim przypadku jeden towar sprzedałem na Allegro, a drugi - kilku letni PC oddałem w prezencie w używanie.

Edytowane przez Bulsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie moderacja działa odpowiednio do sytuacji. To forum nie jest wylęgarnią chamstwa, które można znaleźć pod komentarzami o hardware na Youtube.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Znaczy wiesz, to nie chodzi o to że moderacja dziala źle, a jedynie o sprawę z kartką.

Cyfrowo podpisany plik, powinien stanowić ekwiwalent bo ja pierwszy rzut oka widać, że to nie pierwsza lepsza grafika z szukajki.

I zgadzam się w 100% @narmiak'iem - trzeba chronić niektótych przez oszustami, jak i samych siebie (w sensie właściciel forum musi zabezpieczyć swoje interesy, stąd regulamin).

Edytowane przez Bulsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako osoba maczająca kiedyś w tym palce, powiem ci, że (o ile mnie pamięć nie myli) rozważaliśmy też taką wersję ale wyszło nam, że to zbyt łatwe do podrobienia.

Reguły działu sprzedam nie były pisane pod kątem właścicieli forum, no może z wyjątkiem końcówki. To odcięcie się było głównie pisane pod moderatorów, bo chciano z nas robić policjantów i sędziów: "oszukał mnie, zróbcie coś z nim!". Po prostu nie ma jak potwierdzić wersji obu stron, nie ma jak zweryfikować kto mówi prawdę.

Owszem zdarzały się pojedyncze przypadki walnięcia bana, bo dało się to z dużym prawdopodobieństwem potwierdzić. Trafiło mi się też kilka spraw, gdzie rozmowa pozwoliła rozwiązać spór.

 

Odnośnie lenistwa. Nie śledzę jaki jest przemiał w działach handlowych obecnie ale załóżmy, że 10 nowych tematów dziennie, z czego połowa niezgodna z regułami.

Czyli masz dziennie 5 osób do pouczenia. Powiedzmy 3 z nich szybko odpisze i poprawi. Zostajesz z dwoma dziennie wiszącymi sprawami. Po tygodniu masz już koło 14, po dwóch...

 

Przerabiałem sprawę w dziale laptopów z reflinkami. Stałych bywalców dawało się ustawić ale była też masa osób, które wpadały na moment i lały na zasady - walka z wiatrakami.

W końcu zaczyna się lać na uprzejmości i kosi równo lub odpuszcza sprawę zupełnie. Granie pomiędzy prowadzi do niepotrzebnego stresu.

 

ciężko pracuje, chciałem wykorzystać wolna chwile na napisanie tego ogłoszenia a tu jakiś kret bez słowa usunie to wxxxxxxu. No ale nie da się tego docenic jak się ma za dużo wolnego czasu

Może nie wiesz ale moderatorzy tutaj (poza pojedynczymi przypadkami ludzi z redakcji) robią za free w wolnej chwili. Tak samo mogą harować w robocie i w wolnej chwili ogarniać bałagan na forum.

 

Piszesz o szacunku, to może od siebie też go daj? Tutaj widzę ściek żali i wulgaryzmów, trochę postawę "bo mi się należy, bo ja pracuję, bo ja nie mam czasu".

Jeżeli nie masz czasu na zapoznanie się z regułami, jeżeli nie masz czasu na poprawne napisanie ogłoszenia, to o jakim szacunku piszesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
' date='27 Maj 2020 - 09:59' timestamp='1590566355' post='15920626']

Jako osoba maczająca kiedyś w tym palce, powiem ci, że (o ile mnie pamięć nie myli) rozważaliśmy też taką wersję ale wyszło nam, że to zbyt łatwe do podrobienia.

(..)Owszem zdarzały się pojedyncze przypadki walnięcia bana, bo dało się to z dużym prawdopodobieństwem potwierdzić. Trafiło mi się też kilka spraw, gdzie rozmowa pozwoliła rozwiązać spór.

w 100% nie da się ustalić szczegółów, jeśli chociażby strony wymieniają infosy innym kanałem komunikacji. Jasna sprawa. thumbup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

sprawdziłem najpierw inne wątki i pozwoliłem sobie wrzucić swój również bez zdjęcia, widząc że są takie tolerowane :) oczywiście najpierw przestudiowałem regulamin ale później jeszcze ogłoszenia innych żeby nie popelnic jakiegoś bledu :) karteczki z Nickiem i datą OMG .. Takie coś to mógł obmyśleć administrator, a dokładniej syn administratora, z przedszkola....

 

Dołączył:

Wed, 17 Kwi 19

 

Dołączył:

Wt, 25 Sty 11

 

nie wiem, może to Twoje pierwsze forum a internety masz od niedawna ale nie zauważyłeś jeszcze że takie głupie działania pseudo-moderacji niczego dobrego nie wnoszą :)

jakos na innych forach nie ma takiej głupiej restrykcji i każdemu zyje się lepiej, stosując się do ogolno przyjętych zasad

 

coz, pclab to widocznie zamknięte forum, ma być tak jak powie administracja nawet jeśli mowi zle i tyle. Dokladnie jak PIS :D

Widocznie nie ma tu dla mnie miejsca :)

 

pozdro

 

Tym postem pograzyles sie po calosci. Skoro tyle tu jestes to moze czas sie nauczyc, ze jest regulamin. Nie wazne czy rok, czy 10 lat - moderacja podchodzi do Ciebie jak i innych - w ten sam sposob. Innaczej - zaraz pisalbys kolejny temat, ze dla moderacji sa "rowni i rowniejsi" ze wzgledu na staż :E

 

Niewazne czy miesiac, czy 10 lat - fakt jest taki, ze regulamin to regulamin. Moze byc dla niektorych dziwny, moze ktos go nie trawić ale niestety - musi przestrzegac i koniec. To nie miejsce i czas na analize regulaminu ;) - jest, to przestrzegaj

 

Swoja droga nie ma tez tlumaczen, ze "z telefonu" pisane czy cos. Moderacja nie bedzie dochodzila czy ktos siedzi w autobusie, na kiblu, czy pisze łokciem. Jesli jeden moderator podejdzie lagodnie i pozwoli na wrzutke zdjec np. po godzinie (bo autor w poscie tak zaznaczyl) to nie oznacza, ze zrobi tak samo inny moderator i co ciekawe - obydwoje zrobia dobrze. Jeden ma podejscie bardziej laskawe, inny trzyma sie regulaminu skrupulatnie. Jednak nie ma tez tutaj mowy o kolesiostwie i "rownych i rowniejszych" bo to po prostu w danym momencie - jest subiektywizm moderatora

 

Temat kompletnie nie na miejscu. Sam łapalem warny czasem slusznie, czasem nie (moim zdaniem) jednak fakt byl taki, ze regulamin łamalem i nie dystkutowalem - proste

 

Dodam jeszcze na koniec. Stare ale zawsze na czasie (choc troche "za mocne" na Twoj problem, ale wez sobie do serca na przyszlosc :D )

 

Edytowane przez eNeSik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię tego gościa z YT, ciekawie wypowiada sie na temat różnej maści roni palnej, obchodzenia się z nią plus dodaje kilka fajnych przemyśleń. Ale ban to nie dlatego że ktoś jest #$%^ (to było w tym filmiku niefajnie) a np. dlatego że przekroczono liczbę dozwolonych prób, to taka dygresja. Zbytnie uogólnienie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię tego gościa z YT, ciekawie wypowiada sie na temat różnej maści roni palnej, obchodzenia się z nią plus dodaje kilka fajnych przemyśleń. Ale ban to nie dlatego że ktoś jest #$%^ (to było w tym filmiku niefajnie) a np. dlatego że przekroczono liczbę dozwolonych prób, to taka dygresja. Zbytnie uogólnienie ;)

 

Wiesz, mi glownie chodzi o to, ze jesli jestes na czyims "podworku" i ktos Ciebie kara to zazwyczaj ma racje nawet jesli uwazasz, ze tak nie jest ;)

Fakt, filmik troche na wyrost i zbyt "brutalny" do zaistnialej sytuacji ale oddaje sedno karania i ew. jego kwestionowania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja z tego całego wątku-cyrku wywnioskowałem że autor zdenerwował się bo moderator usunął jego ,,dzieło", a mógł chociaż skopiować i wysłać na PW, a... cały temat można znaleźć w śmietniku i sobie samemu skopiować. Czyli takie wylewanie żali ale z dodatkowymi krokami bo w akompaniamencie ignorancji (brak wiedzy co się dzieje z takimi wątkami po zamknięciu).

 

Ja się zapytam, retorycznie bo autor chyba ma kilka dni na ochłonięcie - dlaczego chcesz żeby inni świecili przykładem, byli pomocni i szli Tobie na rękę, podczas gdy Ty nie robisz nic w tym kierunku żeby też takowym być?

Wystarczyło napisać PW do jakiegoś moda albo ogarniętego użytkownika forum z pytaniem ,,da radę odzyskać treść tamtego ogłoszenia bo miałem wenę i drugi raz takiego fajnego już nie napiszę...?"

Odpowiedź - jasne! Tu masz "link", wątek wylądował w śmietniku. Możesz sobie skopiować.

 

Z takim podejściem (polubownym) byłem zatrzymywany przez Policję kilkukrotnie, mandatu nie dostałem nigdy (raz fotoradar, ale to inna sytuacja, z maszyną nie można porozmawiać :D )

A jak przy zatrzymaniu wyjedziesz z tekstem ,,ciężko pracującą osobę gnoicie" to co Ci ma odpowiedzieć? Przepraszam, wie Pan, ja tu w Policji to mam luzik, zero stresu i tak z nudów ten mandat Panu chciałem dać, ale ma Pan całkowitą rację, przepraszam.

 

Jaki był cel tego cyrku? (wątku)

Edytowane przez Arturro67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat może zniknąć na różny sposób:

-zamknięcie i przeniesienie do śmietnika

-ukrycie

-całkowite skasowanie (za moich czasów raczej niepraktykowane)

 

Pełna zgoda, że inaczej się rozmawia jak ktoś normalnie zagada, a inaczej jak leci potok wyzwisk, czy postawa "mi się należy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim - koleś łamie regulamin i dziwi się, że ktoś go egzekwuje? nice :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim - koleś łamie regulamin i dziwi się, że ktoś go egzekwuje? nice :lol2:

Nie rozumiesz. On tu jest już 9 lat. Stara gwardia znaczy się (i ledwo powyżej 100 postów...), więc jego regulaminy nie dotyczą!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tu autor wróci,to ma swój temat z działu sprzedam w śmietniku

https://forum.pclab.pl/topic/1313090-S-Monitor-BenQ-ZOWIE-XL2411p/

 

Nawet T.Matt w logu ostrzeżeń autora dał link do niezgodnego tematu

 

Nie rozumiesz. On tu jest już 9 lat. Stara gwardia znaczy się (i ledwo powyżej 100 postów...), więc jego regulaminy nie dotyczą!

Hehe

Regulamin obowiązuje dla każdego usera,nieważne czy masz konto od roku czy od 9 lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Pamięć RAM GOODRAM IRDM DDR4  (4x8GB) 3200MHz, Zasilacz: CHIEFTEC Smart GPS-600A8 600W Grafika: RTX 3070 6 GB Procek: Intel I7 6700k Płyta główna: Asus Z170 pro gaming Chłodzenie procka to coś takiego (podwójne wentylatory): https://www.morele.net/chlodzenie-cpu-endorfy-fera-5-dual-fan-ey3a006-11788461/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=19706589240&gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwqpSwBhClARIsADlZ_TnsUcqCx3gtfeqE30iNROlFLBFQQR44uSmBQlSenBA_gfYvjrjOKIwaApJ6EALw_wcB A obudowa to nie pamiętam. Wiele lat temu kupiona ale duże pudło SilentiumPC. 
    • Myślę, że większość ludzi robi to dla funu i dla nauki, niekoniecznie fixując grę, tylko zwyczajnie dodając/zmieniając jej mechaniki (na to właśnie czekam, stąd pytanie), potem jeszcze tacy frajerzy zostają jakimiś dobrze opłacanymi programistami czy coś, ha tfu, jak można tak nisko upaść xD
    • @Caps dzieki wielkie, mam kilka pytanek: - poleciles Endorfy Navis F360 Black 360mm, czy jest to lepsze chlodzenie niz Arctic Liquid Freezer III 360? - poleciles ssd Kingston KC3000 2TB. Gdzies na reddicie polecili mi Crucial SSD T700 ktory jest duzo szybszy ale i duzo drozszy (i ma tylko 1TB). Czy warto go wziac bo bym sie ku temu sklanial bo mam juz 4TB SSD SanDisk Extreme Pro portable gdzie moglbym trzymac dane - zasilacz 750W ten ktory poleciles bedzie OK? Od czego zalezy kiedy trzeba wiecej W? - ta ramka NeoTEC ILM Fixer to jest teoretycznie opcjonalnie zeby procek sie nie przegrzewal?  - jakies dodatkowe wentylatory sa nieporzebne?   Zastanawiam sie czy np. zwiekszenie budzetu do 11k nie poprawi znaczaco ktoregos z komponentow czy raczej juz nie ma sensu doplacac? Chce kupic kompputer tak zeby mozna go bylo w przyszlosci rozszerzyc, czy z obecnym zestawie bedzie to mozliwe?    Tutaj jbc jest lista z reddita: https://pcpartpicker.com/list/YhFR89
    • Odp. na pytanie. Już się z tego wyleczyłem, kiedyś faktycznie wszystko co nowe było ciekawe teraz większość to przeciętność okraszona problemami. Jest tyle "starszych" tytułów już połatanych że jest w co grać i z czego wybierać. Nie ma ciśnienia żeby rzucać się na każde barachło 😉.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...