Skocz do zawartości
Ania1984

Co to za aukcja ? "działający" 9700K za 150PLN ?

Rekomendowane odpowiedzi

Kupuj kupuj, w internecie nikt nie kłamie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Działa pewnie od bsoda do bsoda :)

Z drugiej strony, są ludzie, którzy polują na takie właśnie cuda i jeśli im wierzyć, około 50% tego typu ofert "refurbished" okazuje się być prawdziwe.

Ostatnio jeden z polskich sklepów sprzedawał w outlecie na chybił trafił różne dyski ssd nvme za jakieś śmieszne pieniądze. Według kupujących, spora część to jakieś no-name oemy, ale część to topowe modele warte 2-3 razy więcej. Po prostu loteria z demontażu.

Edytowane przez Makavcio2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzana aukcja,najgorsze jest to,że ludzie chyba dali się nabrać i pewnie dostali podróby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj kupuj, w internecie nikt nie kłamie

 

Dużo osób nie ukrywa również swojego poziomu inteligencji pisząc odpowiedzi

 

Wygląda na przejęte konto i oporowy scamming. Konto nie było aktywne długi czas i nagle wrzucone takie oferty, a ilość dostępnych sztuk to ponad 900 ! Pewnie 2-3 dni nabiją ile się da i śladu po nich nie będzie, aczkolwiek PayPal będzie oddawał pieniądze. Jeszcze darmowa wysyłka, ja pierniczę haha. Kupiłabym dla jaj, ale nie chce mi się sprawy później otwierać w PayPal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

"Odnowiony" 9700k i 9900k za 150zł i poprawa humoru murowana :D

 

Miało być po prostu 359.9$ czyli ok 1500 zł.

Edytowane przez kubinek83bb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kusi mnie żeby zaryzykować, najwyżej PayPal będzie oddawać pieniądze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie chyba dali się nabrać i pewnie dostali podróby

Na takich aukcjach najczęściej się nic nie dostaje. albo jakiś totalny złom, żeby wydłużyć okres oszustwa.

Normalny człowiek powinien omijać szerokim łukiem, no ale są pasjonaci, którzy lubią takie rzeczy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo osób nie ukrywa również swojego poziomu inteligencji pisząc odpowiedzi

 

Wygląda na przejęte konto i oporowy scamming. Konto nie było aktywne długi czas i nagle wrzucone takie oferty, a ilość dostępnych sztuk to ponad 900 ! Pewnie 2-3 dni nabiją ile się da i śladu po nich nie będzie, aczkolwiek PayPal będzie oddawał pieniądze. Jeszcze darmowa wysyłka, ja pierniczę haha. Kupiłabym dla jaj, ale nie chce mi się sprawy później otwierać w PayPal.

 

Ty mi coś mówisz o inteligencji zakładając takie tematy? :D No pośmialiśmy się, ale od tego jest dział śmietnik/humor ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No właśnie takie tematy powinny odrazu lądować w koszu. Jeszcze znajdą się śmiałkowie bo ktoś kto żyje od wczoraj był niezdecydowany...

Edytowane przez wii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

Dzięki za link. :) Kupiłem se jednego i płytkę (też od tego gościa), która obsłuży 2 takie procki. Jako, że mam swojego 9900k to dołożę drugiego i zrobiem se SLI. Ale to będzie "pałer" maszyna. Żaden "ryży" nie podskoczy. :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie takie tematy powinny odrazu lądować w koszu. Jeszcze znajdą się śmiałkowie bo ktoś kto żyje od wczoraj był niezdecydowany...

 

No bardzo przepraszam, że takie eksperckie, poważne forum zaśmiecam. Zapomniałam, że wszystkie tutaj wypowiedzi i konwersacje prowadzone są na poziomie uczelni Massachusetts Institute of Technology.

Mam nadzieję, że zostanie mi to wybaczone przez Najwyższą Radę Informatyczno Komputerową (NRIK).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwyższa izba komputerowo telekomunikacyjna(nikt) poleca kupowanie 9900k za 150 zł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za link. :) Kupiłem se jednego i płytkę (też od tego gościa), która obsłuży 2 takie procki. Jako, że mam swojego 9900k to dołożę drugiego i zrobiem se SLI. Ale to będzie "pałer" maszyna. Żaden "ryży" nie podskoczy. :)

 

Przecież SLI robi się tylko z płyt głównych, a od łączenia procesorów jest technologia crosscpufire. Jej najnowsza iteracja pozwala na połączenie na jednej płycie głównej procków AMD oraz Intela metodą 3D Stack tak jak w pamięciach HBM. Wystarczy, że przykleimy jeden procesor na drugi za pomocą specjalnej pasty na bazie gazowanego metalu. Dzięki temu oszczędzamy miejsce oraz wymagany jest tylko jeden tzw. schładzacz.

 

Najwyższa izba komputerowo telekomunikacyjna(nikt) poleca kupowanie 9900k za 150 zł ;)

 

Eee.. i tak w sumie trochę za drogo, chyba poczekam aż jeszcze nieco stanieje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

120 i dziśodbieram!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...