Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Cześć, pojawił się problem w ledwo kilkanaście razy użytym zestawie Edifier s360db, a dokładnie przycisk ściszania na pilocie nie reaguje przy normalnym klikaniu i trzeba go bardzo mocno naciskać. Pilot niestety nawet jak działa to chyba największa bolączka zestawów s350db i s360db, bo jest okrągły a do tego na podczerwień, więc łatwo się z niego nie korzysta. Przy okazji tej awarii pomyślałem, ze może spróbuje dobrać inny model. Jest może ktoś z Warszawy z głośnikami edifiera np. S1000DB (chyba też mają sterowanie na podczerwień) lub ma wiedzę czy jakiś inny pilot pasuje do tego zestawu?

Edytowane przez mattecz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś pilot uniwersalny ?

Z tego co pamiętam S350db było wspierane przez Logitech Harmony więc 360 też powinna być wspierana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś do producenta/dystrybutora?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, sprawa z pilotem wygląda następująco, rozpocząłem procedurę reklamacyjną przez oficjalnego dystrybutora i na razie idzie sprawnie (zgłoszenie, szybka odpowiedź, podesłanie kuriera). Niestety pilot to chyba najgorsza część tego zestawu, ze względu na kształt i jak się okazało w moim przypadku awaryjność. Docelowo szukam innego rozwiązania, zastanawiałem się nad pilotami uniwersalnymi w tym logitech'a ale ta ilość niepotrzebnych guzików mnie przeraża i wolałbym jednak coś z tylko kilkoma potrzebnymi przyciskami o tradycyjnym kształcie jak np. pilot od s1000db. Na moment kiedy nie mam pilota korzystam z apki na telefon, która o dziwo ma dostępnego pilota moich głośników i działa super. Niestety kiedyś mój już leciwy telefon wyzionie ducha, a w nowych konstrukcjach ciężko o irde. Jak się okaże, że nie ma opcji dobrania innego pilota bez masy niepotrzebnych przycisków, to pewnie zostanę przy oryginalnym. Także na razie szukam odpowiedzi czy w ogóle jest szansa, że np. ten od s1000db zadziała z s360db. Z góry dzięki!

Edytowane przez mattecz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybko otrzymałem nowy pilot od dystrybutora za co duży plus, więc na razie daje sobie spokój z szukaniem innego rozwiązania, ale w razie gdyby ktoś w Warszawie miał s1000db i chciał udostępnić pilota to z chęcią podskoczę zobaczyć czy działa z moim zestawem. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...