Skocz do zawartości
karij

scinki w call of duty ww2 na ps4 pro

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam

 

Wlasnie zaczalem grac w call of duty ww2 z miesiecznego plusa i niestety gra lapie czesto krociutenkie stopklatki. Wydaje sie, ze w wiekszosci przypadkow jest to zwiazane z nadpisywaniem sie stanu gry , ale niestety w momencie gdy moglem podniesc miotacz ognia (w wejsciu do ktoregos tam bunkra) stan sie nie zapisywal a i tak szarpniecie bylo. Czy to normalne dla tej gry?

 

A druga sprawa , to niestety ww2 jest pierwsza gra przy ktorej na pewno slychac wentylacje konsoli, o dziwo naglosniej sie rozkreca na ekranie wyboru misji. Dziwi mnie to troche. Ufam, ze to nie oznaka psujacego sie systemu chlodzenia (czytalem ze ponoc w konsoli jakas klamra sie po czasie ma odksztalcac i radiator w efekcie ma tracic styk z procesorem, przez co wentylacja zaczyna glosno chodzic).

 

Konsola ma okolo pol roku, ps4 pro edycja fortnite.

 

A u was jak ta gra chodzi?

 

Z gory dziekuje za odpowiedzi.

 

Aha gralem na razie jedynie w singlu

Edytowane przez karij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na COD:WW2 nie zauważałem żadnych ścinek, niestabilnego działania. Jedyne co potwierdzę, to przy COD-ach z PS4 robi się odkurzacz rodem z lat 80tych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie grałem w tego CODa, ale w Warzone w menu wyboru trybu rozgrywki, w Dywizji (1 i 2) na wyborze postaci (i ogólnie w grze) jest identycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam scinki na ps4 pro.. bankowo to przez wolny hdd w konsoli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysk, nic więcej.

Wersja 7216b ma poprawioną klamrę/docisk chłodzenia, nie odkształca się tak łatwo od temperatury.

U mnie nawet po zmianie pasty na Kryonaut konsola ma momenty suszenia, szczególnie w miejscach odblokowanego licznika fps - Days Gone, H:ZD, GoW - mapa i menusy, M's S-Man - przerywniki, CODy - menusy gry i losowe miejsca podczas rozgrywki.

Wersja konsoli taka sama - z Fortnite. Moja też ma pół roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja 7216b ma poprawioną klamrę/docisk chłodzenia, nie odkształca się tak łatwo od temperatury.

tenor6njn2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że masz kolego jakiś problem...? Jakbyś sprecyzował, to pewnie byłoby się z czego pośmiać. Tymczasem riposta na poziomie autora, rzekłbym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz w ogóle, jak została zmieniona ta "klamra"? bo piszesz straszne brednie na jej temat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz w ogóle, jak została zmieniona ta "klamra"? bo piszesz straszne brednie na jej temat...

Rozumiem, że takim fachmanom XXI wieku jak Ty SONY podsyła skład wszystkich wytapianych przez siebie elementów metalowych, i ta wiedza tajemna jest Ci znana i dzielić się nią nie można?? :D Bo ja bym się chętnie dowiedział...

 

Natomiast dla każdego 'normalnego' użytkownika, jeżeli porównując do siebie Xa z pierwszej rewizji do połówki (języczka, literki S, stigmy - cholera wie jak to nazwać) Xa z drugiej i trzeciej nie widać gołym okiem różnicy w grubości klamry

1. «zapięcie u pasa, butów, ubrania, we włosach, też przy okładkach albumów i starych ksiąg»

2. «coś, co łączy fragmenty w całość lub wyodrębnia fragmenty z całości»

3. «rodzaj nawiasu o postaci { }»

źródło PWN

 

i jeszcze jakbyś miał dalszy problem:

 

z ang. clamp - klamra - termin, który na anglojęzycznych forach pojawia się najczęściej w odniesieniu do tego docisku w kształcie X lub połówki X.

i podczas zwyczajnej próby prostowania w palcach ta z 2 i 3 rewizji stawia większa opór (zgaduj zgadula, pewnie twardszy metal zastosowano + rzecz jasna różnica w szerokości - ale to może Ty nas oświecisz jaki skład tam jest teraz..) to pewnie i jej właściwości fizyczne są nieco inne niż tej z wersji 70xx.

 

Wiedza podparta kilkudziesięcioma rozebranymi konsolami w wersji PRO, w bardzo różnych rewizjach. Wnioski? Wersja 70xx ma ten docisk/klamrę o wiele za 'plastyczną' jak na temperatury panujące w okolicach rdzenia podczas wytężonej pracy i ulega ona 'prostowaniu', podczas gdy powinna być lekko podgięta do zewnątrz.

Ponadto, w wersjach SLIM i 71xx wzwyż SONY zrezygnowało z oddzielnego radiatora dla ramu konsoli na rzecz jednej wielkiej bryły plus zmienione śrubki dystansowe do trzymania docisku - co też wpływa raczej pozytywnie na dystrybucję ciepła w środku. To plus większa wydajność energetyczna samej konsoli (zasilacz lżejszy o kilkanaście gram też o czymś świadczy).

Edytowane przez Qrdel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że takim fachmanom XXI wieku jak Ty SONY podsyła skład wszystkich wytapianych przez siebie elementów metalowych, i ta wiedza tajemna jest Ci znana i dzielić się nią nie można?? :D Bo ja bym się chętnie dowiedział...

 

Natomiast dla każdego 'normalnego' użytkownika, jeżeli porównując do siebie Xa z pierwszej rewizji do połówki (języczka, literki S, stigmy - cholera wie jak to nazwać) Xa z drugiej i trzeciej nie widać gołym okiem różnicy w grubości klamry

czyli kształt znasz

 

Wersja 70xx ma ten docisk/klamrę o wiele za 'plastyczną' jak na temperatury panujące w okolicach rdzenia podczas wytężonej pracy i ulega ona 'prostowaniu', podczas gdy powinna być lekko podgięta do zewnątrz.

szczerbaty.gif

 

Ponadto, w wersjach SLIM i 71xx wzwyż SONY zrezygnowało z oddzielnego radiatora dla ramu konsoli na rzecz jednej wielkiej bryły plus zmienione śrubki dystansowe do trzymania docisku - co też wpływa raczej pozytywnie na dystrybucję ciepła w środku.

klamra i chłodzenie pamięci zostały zmienione ze względu na koszty produkcji - mniej śrubek do przykręcania, mniej elementów (oddzielna blaszka na vram), bo ludzka robota jest najbardziej kosztowna... swoją drogą wole jednak 4 pkt podparcia wokół apu niż 2, mniejsze prawdopodobieństwo potrzeby rabalingu (nie bez powodu microsoft, po przygodach z x360, uparcie trzyma się klamry w kształcie X)

 

To plus większa wydajność energetyczna samej konsoli (zasilacz lżejszy o kilkanaście gram też o czymś świadczy).

lżejszy zasilacz świadczy tylko o jednym, że zmienił się jego producent, ale to powinieneś wiedzieć po...

 

Wiedza podparta kilkudziesięcioma rozebranymi konsolami w wersji PRO, w bardzo różnych rewizjach.

widać, za mało ich rozebrałeś wink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo, za swoje wywody podparte źródłami otrzymujesz sok z buraka. :)

Zmniejszenie zapotrzebowania na papu w postaci W o ponad 30% ma wg Ciebie zerowy wplyw na stosowanie odpowiednich gratów wewnątrz konsoli do wydajności, podobnie jak zmniejszenie plyt głównych, relokowanie czesci socow w wygodniejsze miejsca - to wszystko przez śrubki, ok :) masz mnie :)

 

Ach, i te punkty podparcia. Tylko ze nacisk jest generowany nie przez całą blaszkę mistrzu, tylko Dziubek na jej środku i dalej poprzez dystans z blaszki metalowej i plastikowej dwupunktowej podstawy, ktora notabene zawsze miala tylko dwa naprzeciwlegle punkty zaczepenia, niezaleznie od rewizji.

Edytowane przez Qrdel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo, za swoje wywody podparte źródłami otrzymujesz sok z buraka. :)

już wycieczki osobiste się zaczynają? trochę dzieckiem to pachnie...

 

Brawo, za swoje wywody podparte źródłami otrzymujesz sok z buraka. :)

Zmniejszenie zapotrzebowania na papu w postaci W o ponad 30% ma wg Ciebie zerowy wplyw na stosowanie odpowiednich gratów wewnątrz konsoli do wydajności, podobnie jak zmniejszenie plyt głównych, relokowanie czesci socow w wygodniejsze miejsca - to wszystko przez śrubki, ok :) masz mnie :)

które ps pro bierze 30% mniej energii? lol2.gif

 

Ach, i te punkty podparcia. Tylko ze nacisk jest generowany nie przez całą blaszkę mistrzu, tylko Dziubek na jej środku i dalej poprzez dystans z blaszki metalowej i plastikowej dwupunktowej podstawy, ktora notabene zawsze miala tylko dwa naprzeciwlegle punkty zaczepenia, niezaleznie od rewizji.

nacisk, to jest generowany przez radiator, bo to w końcu do niego przyciskasz płytę... mistrzu - fajnie się dyskutuje, ale zaczynasz już pluć jadem i sokiem z buraka, bo logiczne argumenty się kończą wink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, spoko. :) Ja dyskusję z Tobą skończyłem na etapie wstawki z Włodkiem. Jak nie zauważyłeś, to przykro tak jakoś.

 

Ach, i sprawdź sobie definicję wycieczki osobistej, bo coś terminy nie są Twoja mocną stroną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, spoko. :) Ja dyskusję z Tobą skończyłem na etapie wstawki z Włodkiem. Jak nie zauważyłeś, to przykro tak jakoś.

jakoś ciężko było zauważyć - napisałeś 4 posty... odpowiedz mi jeszcze, które ps4 pro bierze 30% mniej prądu?lol2.gif - takiego fachowca ze świecą szukać

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...