Skocz do zawartości
awcyl

Wersja klucza w Windows 10

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Czy orientuje się ktoś jak ma się sprawa z kluczami odnośnie wersji Windowsa? Jeśli posiadam na przykład klucz do wersji 64-bitowej, to czy zadziała on do wersji 32-bitowej i odwrotnie? Podobnie też jeżeli mam na przykład klucz do wersji Pro, to czy zadziała on na Home?

Strona Microsoftu niestety nie pomaga w znalezieniu odpowiedzi w tej kwestii, a to ciekawy temat i może ktoś już osobiście to przetestował?

Inna sprawa, gdy na przykład ktoś nie wie do jakiej wersji posiada klucz, to czy jedyny sposób to instalowanie kolejnych i sprawdzanie metodą prób i błędów czy zadziała?

Edytowane przez awcyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie, klucze z wersji Pro nie działają na wersji Home i odwrotnie. Klucze powinny działać tak samo, jeżeli chodzi o wersję x86 i x64.

 

Edit: Instalator ściągnięty ze strony MS posiada wszystkie wersje systemu dla danej architektury, więc to, czy zainstaluje się Pro, Home czy coś innego zależy od klucza, jaki wprowadzisz. Program sam sobie poradzi.

Edytowane przez narmiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś nie wie, jaki ma klucz to można sprawdzić to w programie od kluczy - miałem, jak się nazywa, ale gdzieś zgubiłem i nie mogę w tej chwili znaleźć - było key w nazwie - w sieci na pewno znajdziesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Mi by sie nie chcialo tyle bawic, wiedzac ze docelowo i tak ma byc x3d, a zwykly to tylko półśrodek. Poczekam spokojnie na x3d
    • faktycznie, dopiero zwróciłem uwagę na płytę główną z podpisu  ona nie ma wbudowanego moduły TPM, tylko gniazdo  
    • Wow dzięki za wyczerpującą odpowiedz.  Czyli nie zostaje mi nic innego jak ciągnąc przewód do każdej kamery osobno. Jaką markę sprzętu do monitoringu byś polecił? Posiadam budżet do 10tyś, a potrzebuje 7 kamer IP tubowych i jedną obrotową z zoomem, do tego rejestrator i switch.
    • Ja bede robil dwa razy Wpierw zwykły Zen5, a pozniej 3D Ja zawsze daje dobra cene zeby sie pozbyc od reki bez czekania
    • Minister cyfryzacji Krzysztof Gawkowski padł ofiarą oszustwa. Samochód, który kupił za 100 tys. zł, okazał się być podróbką, gdyż ma swojego legalnego „bliźniaka” we Francji. Polityk auto stracił.  Minister zapowiada, że postara się o pilne zmiany legislacyjne w prawie, aby coś takiego nie mogło się już przytrafić (…) —————————- To dla dobra wszystkich Polaków poproszę los jeszcze, dla Pana Gawkowskiego w tym 2024 roku: 1. Aby czekał w kolejce do specjalisty 3 lata. 2. Żeby nie było go stać na mieszkanie, a kredyt jak dostanie aby mial 5% kapitału i 95% odsetek. 3. Aby dostał takie wywindowane rachunki za prąd i ogrzewanie, aby nie móc ich spłacić.  4. Żeby po zatankowaniu pełnego baku paliwa na dystrybutorze pojawił mu się numer telefonu do zapłaty.  5. Aby dostał najniższą krajową pensji i z tego odprowadził 40% podatków i żył od 1-go do 1-go.    Myślę że po takim czymś od nowego roku prawo zmieniło by się diametralnie na lepsze dla nas wszystkich      
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...