Skocz do zawartości
Dekomp

ilaptopy.pl, sferis.pl - czy polecacie tam kupować?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Zakładam nowy wątek, ponieważ chciałbym prosić Was o opinie na temat kupowania laptopa w sklepach internetowych.

 

Tak się składa, że model laptopa, który chciałbym kupić, nie jest obecnie dostępny w sklepach stacjonarnych i sieciówkach (x-kom, Media Markt itd), natomiast jest dostępny w sklepach internetowych takich jak ilaptopy.pl czy sferis.pl.

 

Czy według Was nie ma żadnych przeciwwskazań do zakupów w takich miejscach? Czy zakup w salonie stacjonarnym nie jest bezpieczniejszy? W razie problemów/ gwarancji, gdzie wysyła się laptop - bezpośrednio do producenta czy do sklepu komputerowego?

 

Będę bardzo wdzięczny za porady w tej kwestii.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W sumie to tak na prawdę to dzisiaj chyba nigdzie bezpiecznie nie jest, ale sferis jest powiedzmy bezpieczny, (nawet im coś raz zwracałem i problemów nie było), tego drugiego sklepu nie znam.

 

W razie problemów wysyłasz towar wg. info ze strony sklepu.

 

PS Kupując przez internet, masz zapewnione 14 dni na zwrot bez konieczności podania powodu.

Edytowane przez Sary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sferis już kiedyś bankrutował, gdy jego właścicielem był jeden z obecnych kandydatów na prezydenta, oskarżany o niezapłacenie 58 mln VATu.

Obecny właściciel, który to przejął, raczej nie robi takich wałków, więc może bankructwa nie będzie. Chociaż ostatnio mniejsze sklepy padają, a jako pewniaki zostają tylko te największe: xkom, morele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszego sklepu nie znam, więc się nie wypowiem. Choć bym uważał.

Sferis już długo jest na rynku.

 

Jaki to model poszukujesz?

1) Kwota przeznaczona na zakup:

2) Rozmiar matrycy (+ewentualnie wymagana rozdzielczość):

3) Główne zastosowanie (np. gry, inne multimedia, praca biurowa, konkretny program itp.)

4) Wymagania specjalne (np. matowa matryca.):

5) Osobiste preferencje:

6) System operacyjny (laptop z systemem bądź bez niego)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Burning Shore zjadają textury. Wystarczy zmniejszyć textury z b.w/w na średnie i jest git. W 1440p na ustawieniach  "własne"  3060ti zadziwiająco mocno reaguje na te zmiany, co widać po fotkach. Bardzo wysokie/wysokie textury niegrywalne... średnie textury i nagle karta odzyskuje siły i fps leci do góry. Czyżby za mało Vram 8GB ? 1440p bardo wysokie - textury bardzo wysokie: 22fps 1440p bardzo wysokie - textury wysokie: 23fps 1440p bardzo wysokie - textury średnie: 60fps Jak wczoraj męczyłem się wewnątrz wieży z dymem, to grałem na 17fps i nie miałem możliwości zmiany ustawień, bo mnie ten kosmita atakował jakimś laserem, ale go załatwiłem. Teraz w pomieszczeniach jest lepiej i czas iść do pleneru. Spróbuj takich ustawień.   A karta zachowuje się idiotycznie, ponieważ normalnością jest to, że pod obciążeniem 99/100% jej wydajność powinna być najwyższa oraz pobór mocy najwyższy, za to w tej grze zauważyłem, że pomimo użycia GPU 100%, karta generuje spadki do nawet 15fps przy poborze mocy poniżej 70Wat !! To jest masakra, nie da się grać. Zgaduje, że pamięć się przepełnia i po prostu trzeba ciąć textury, żeby w ogóle zagrać z 8GB Vram 3060ti  zaraz po wczytaniu gry w 1440p bardzo wysokie ustawienia potrafi utrzymać przez chwilkę nawet 60fps, ale zaraz albo jeszcze szybciej fps spada, a co najdziwniejsze spada pobór mocy zarazem utrzymując użycie GPU na 100%    
    • w ogóle to modernizacja dla syna, a ja mam ze swojego poprzedniego aurore 360 z aphacool więc mogę mu ją zapodać brzmi rozsądnie z tym i5 14500 podoba mi się
    • To już pomału możesz myśleć co następne 😄.
    • nówki DW wciąż trzymają cenę, a używek DW na rynku używek mało, a jak są to powystawowe 
    • Ciekawe wnioski . Nie należy akurat zmienić zdania, że Kaczyński to jedna z największych nieszczęść, jaką spotkało III RP. https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-robert-krasowski-jaroslaw-kaczynski-to-najbardziej-patologic,nId,7467044
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...