Skocz do zawartości
forumuser1

Kupno telefonu- szybszy i większy niż Galaxy S8

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Chcę kupić telefon warunki konieczne:

1.większy wyświetlacz niż Galaxy S8

2. był szybszy niż Galaxy S8 (aby generalnie szybciej chodził, otwierał aplikacje etc., tzw. speed test)

 

Warunki mniej konieczne:

 

3. dual SIM

4. Cena do 3 tys. max

5. płaski ekran

 

Polecono mi w orange poniższe, ale nie wydaje mi się by były szybsze niż S8:

 

xiamomi mi note 10 lite

SAMSUNG GALAXY A71

huawei p smart pro

motorola one zoom

 

 

Przeglądałem oferty, ale tylko szybsze wydawały się być telefony z tej serii Galaxy (2,8 Ghz 8 rdzeni), a wszystkie mają niestety zakrzywione ekrany.

 

Nie do końca się znam , także Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tańszych do 1500zł polecam Huawei Nova 5T a'ka honor 20 , idzie wyrwać za 1200-1300zł , Kirin 980 ten sam co w P30 pro , 6GB RAM , działa bardzo sprawnie i ma płaski ekran .

 

Do 1500zł masz też ciekawego Mi Mix 3 , świetny procesor , 6GB RAM , świetny ekran , może starszy telefon ale wart polecenia. Można tęz

 

 

Półka wyżej to stawiałbym na One plus 7T , praktycznie pod każdym względem lepszy od powyższych ale też 2 razy droższy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

One zoom to też dobry wybór, możesz śmiało brać: oled, bateria, aparat, nic mu nie brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

One zoom to też dobry wybór, możesz śmiało brać: oled, bateria, aparat, nic mu nie brakuje.

 

ale snap 675 i 4GB Ramu to nic specjalnego za 1700zł . Wydajnościowo pożera go Redmi Note 8 pro za 1100zł czy Nova 5T. Ta motorola średnio sie im udała .

Edytowane przez Above

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

One zoom to też dobry wybór, możesz śmiało brać: oled, bateria, aparat, nic mu nie brakuje.

Robiłeś kiedyś zdjęcia tym aparatem? Wiem, że telefon jest reklamowany właśnie jako smartfon do zdjęć, na papierze nawet ładnie to wygląda, ale zdjęcia są takie sobie, a nocne nawet gorsze. To nie jest udany telefon, zwłaszcza za te pieniądze.

 

ale snap 675 i 4GB Ramu to nic specjalnego za 1700zł . Wydajnościowo pożera go Redmi Note 8 pro za 1100zł czy Nova 5T. Ta motorola średnio sie im udała .

Nie wiem jak ten redmi, ale Nova wcale nie robi gorszych zdjęć, a w nocy nawet robi lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oneplus 7t pro byl za 3k ostatnio w xkomie, duzy porzadny telefon, niestety plaski ekran to ciezka sprawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostając w obrębie Samsunga to S10 lite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostając w obrębie Samsunga to S10 lite.

 

To zdecydowanie najlepszy Samsung na naszym rynku jeśli priorytetem jest wydajność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...