Skocz do zawartości
Azakiel

Pixelartowe perełki

Rekomendowane odpowiedzi

"głośno, bardzo głośno " ,hmmm pierwszy raz słyszę takie określenie o grze ale już się spierać nie będziemy;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Pewnie tak będzie😪
    • Jak ktoś chcę gierkę to zapraszam na priv. Kto pierwszy ten lepszy.
    • Kilka wniosków z testów i kilka zmian. Paskudna dziura na vertical GPU w IN WIN 925 dostała zaślepkę custom.             AIO EK czujnik na kasetę chłodnicy wklejony aby Aquasuite sterowało po krzywej odczytów temp ustawieniami rpm wentylatorów AIO z poziomu OCTO.             Wiązki kabli w piwnicy pętające się bez ładu i składu po podłodze budy są mocowane w przelotkach. To samo po drugiej stronie ale tam fotkę trudniej zrobić bo płytę od recablingu ciężko się zdejmuje.                 Aquasuite reguluje nawiew tylnych wentylatorów (cold air intake) zależnie od wzrostu rpm wentylatorów AIO EK = dynamicznie dobierany rpm zależnie od obciążenia. Pompa AIO EK na 90% mocy pracuje cicho,czego niestety nie powiem o pompie ASETEK w RTX 3090 Kingpin, EVGA i inni producenci uparcie te nędzne ASETEK wpychają do AIO GPU i za to komuś należy się liść w pysk. W sumie to można na to mieć wywalone bo przy załozonych szybach słychać z 925 tylko szum pracy wentylatorów.       Dlaczego ? CPU jest podkręcony na wszystkich rdzeniach do 5.2GHz...2x16GB Ripjaws 4266 CL17/18/18,GPU stock.   AIO EK dostaje taki wpieprz na full load w renderach że historia,w grach jest zdecydowanie chłodniej (10 stopni C mniej jak w Cine R20 test) ale i tak 5.2GHz na 10 core 10900K to mimo custom IHS na CPU i ciekłego metalu to biedne AIO 360mm cudów nie uczyni. Testy z Metro Exodus Ultra RTX on.                         Jeśli chodzi o temperatury w stresie nie mam porównania do innych egz 10900K po OC do 5.2GHz,nie mam porównania do innych GTX 3090 (bez UV) Prosta przyczyna to jedyny mainstream w natłoku platform HEDT jakie u mnie sie przewinęły w ostatnich latach.   Ten test Metro Exodus jest w 1080p i ustawienia ULTRA dla większego narzutu na CPU,RTX on DLSS on. W Metro Exodus 4K ULTRA RTX on testowałem poprzednio,CPU dostaje mniejszy wycisk w 4K więc jak te ustawienia co widać AIO EK CPU utrzymuje w 1080p to w 4K będzie spox.   OFC w większej budzie z większą ilością chłodnic i CLC z 4x480mm rads idzie ugrać niższe temp CPU/GPU tylko policzcie sobie koszty takiej imprezy CLC i sami oceńcie czy warto w to iść. Ram ma 44 stopnie i można mu wpompować jeszcze ciaśniejsze timingi bo dual side B-DIE to zniosą bez bloku wodnego, NVME 980 PRO 40-42 stopnie (radiatory Jonsbo) można zrobić UV GPU jak kto zechce więc to nie koniec zabawy.   Tyle ode mnie,więcej fotek będzie od Krystiana z docelowego stanowiska pracy kompa u niego w domu.
    • Na dobrej sztuce i9 wykręcisz może z 5.0-5.1 GHz, przy potwornie większym poborze prądu. Trafisz kiepską sztukę to będziesz mieć wyniki jak obecnie. Dodatkowe rdzenie w grach niewiele pomogą. Masz fajny procek, jeśli lata na 4.9 GHz to nie ma co kombinować.  Jak wymieniać CPU i zabijasz się o każdą klatkę to czekaj na 12 gen, choć i tak pewnie średnio będzie się opłacało wymieniac.
    • Na 5.0 są już za wysokie temperatury. Max co z tej sztuki wycisnę to 4.9  Dzięki za info.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...