Skocz do zawartości
PaganiZondaF

Jak to teraz wygląda z GPU?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam możecie mi powiedzieć jak to teraz wygląda z kartami 2060s/2070s? Chcę kupić laptopa z tą kartą, ale te nowe rewizję są okrojone w porównaniu do starszych? Czekam już od lutego i już bym chciał w końcu kupić coś sensownego. Mam około 6k bo 1080p mi wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale 6 000 może Ci nie starczyć na RTX. Po pierwsze 2060s jeszcze nie ma wersji mobilnej a laptop z 2070s kosztuje około 10 000. Lepiej kupić za około 7 000 laptop z ze zwykłym RTX 2070 bo odpowiednik super jest wydajniejszy niecałe 10% a dopłata około 2/3 000. Nie bardzo rozumiem co masz na myśli pisząc:

Chcę kupić laptopa z tą kartą, ale te nowe rewizję są okrojone w porównaniu do starszych? Czekam już od lutego i już bym chciał w końcu kupić coś sensownego.

Nowe rewizje w sensie wersje Super? Są wydajniejsze od zwykłych. Wersje Max Q są okrojone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale 6 000 może Ci nie starczyć na RTX. Po pierwsze 2060s jeszcze nie ma wersji mobilnej a laptop z 2070s kosztuje około 10 000. Lepiej kupić za około 7 000 laptop z ze zwykłym RTX 2070 bo odpowiednik super jest wydajniejszy niecałe 10% a dopłata około 2/3 000. Nie bardzo rozumiem co masz na myśli pisząc:

 

Nowe rewizje w sensie wersje Super? Są wydajniejsze od zwykłych. Wersje Max Q są okrojone.

 

np. wolniejsze pamięci niż wcześniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...