Skocz do zawartości
konstantyno110

RX 470 z koparki. Czy coś innego do 400 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym wymienić wysłużonego Radeona 7700 z 1GB pamięci na coś lepszego.

Reszta podzespołów to

Intel 2500k z OC na 4.5GHZ

8GB RAM

SSD

Zasilacz 500W nie no name

Pytanie czy AMD RX 470 używany z 6 miesięczną gwarancją będzie w tej cenie 380 zł ok?

Wiem że pracowały te karty w koparkach.

Czy coś innego w budżecie ok 400 zł. Najlepiej jakaś używka z jeszcze gwarancja.

Dziękuję za uwagi. Pozdrawiam.

 

https://allegro.pl/oferta/amd-rx-470-powercolor-red-dragon-4gb-gw-9153268733?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę karty z chin i czekania miesiąc na przesyłkę która może dojdzie. Prosiłbym moderatora o przeniesienie tematu bo przez przypadek nie dałem go w odpowiednim dziale :( Ktoś jeszcze ma jakieś propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto przegladac olx, jakis czas temu kupilem dla znajomych rx480 strixy po 430 zl 8 gb na gwarancji 3 miesiecznej producenta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Wystawianie faktura VAT - marża, jest dla zwykłego konsumenta nie legalne. Na dobrą sprawę powinieneś zapłacić VAT od tego zakupu, zdaje się do urzędu podatkowego (skarbowego). Sugeruję poczytać wpisując w google "Faktura VAT-marża". Kiedyś pewien sprzedawca sprzedał mi tak przez alledrogo laptopa, którego oddałem, by w przyszłości nie mieć problemów. Edytowane przez Kyle_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FVMarża, faktycznie jest ryzykowne - więc unikaj.

Tak samo unikaj karty na gwarancji typu 0,5 roku. za 450-500 zł.

W mojej opinii lepiej już dozbierać te 2-3 stówy i kupić nowy.

 

Pozbędziesz się potencjalnych problemów za kilka miesięcy od zakupu i niespodzianek od strony serwisu o nielegalne modyfikacje etc.

Tutaj nie ma dużej dopłaty. W najgorszym wypadku zawsze można popytać w okolicy czy np. w 2 weekendy nie pomóc w jakimś warzywniaki, stacji benzynowej czy coś. Dorobisz te 2-3 stówy uczciwie i masz to co potrzebujuesz, a nie jakieś hazardowe kompromisy.

Dasz radę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...