Skocz do zawartości
zolty17

rx 570 xfx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam kartę graficzną rx 570 xfx. Karta zakupiona jako używana na portalu aliexpress. Według ogłoszenia sprawdzania przed wysyłką jednak po podpieciu wyskakują jakis błąd w stylu sprawdź sygnał analogowy, wentylatory się załączają jednak karta nie działa. Jest możliwość naprawy czy oczywisty kosz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź inne gniazdo. Ile niby dałeś za ten szrot skoro u nas bez problemu można tą kartę kupić za 400zł. Opłacało się ryzykować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam kartę graficzną rx 570 xfx. Karta zakupiona jako używana na portalu aliexpress. Według ogłoszenia sprawdzania przed wysyłką jednak po podpieciu wyskakują jakis błąd w stylu sprawdź sygnał analogowy, wentylatory się załączają jednak karta nie działa. Jest możliwość naprawy czy oczywisty kosz?

Miałem tak samo równiez na tym samym modelu i karta jest uwalona. Ja na szczescie kupilem z allegro i zwrocilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyskakuje Ci napis sprawdź sygnał analogowy, ta karta nie ma wyjścia analogowego, jesteś pewien że monitor jest kompatybilny z tą kartą.

Jak i z jakim monitorem podłączasz kartę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pewnie pamięci padły .Miałem kilka XFx RX z Ali i każda miała przegrzane banki od kopania.

Edytowane przez allas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie pamięci padły .Miałem kilka XFx RX z Ali i każda miała przegrzane banki od kopania.

Kupowałeś te RXy z Ali aż do skutku, aż przyszła sprawna? Twardziel jesteś :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kupowałeś te RXy z Ali aż do skutku, aż przyszła sprawna? Twardziel jesteś :hmm:

Zamówiłem dwie sztuki RX 570 i 480 8GB karty były sprawne . Pierwsza była na samsungu i nadal działa.Druga na hynix padła po tygodniu , pomogła wymiana wszystkich banków pamięci i karta ożyła. Obie miału widoczne ślady przegrzania na bankach pamięci.Na allegro widziałem takie same karty XFX i poprosiłem sprzedawce o dokładne zdjęcia z pamięci i wyglądało to dokładnie tak samo jak w moich kartach.

Edytowane przez allas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosz wymiany pamięci przekroczy wartość tej karty. Ja wymieniałem sam bo miałem dawcę z padniętym rdzeniem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniałem sam bo miałem dawcę z padniętym rdzeniem .

A jaki sprzęt jest do tego potrzebny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak masz odpowiednie umiejętności to na byle jakim hot air posadzisz banki + jakiś podgrzewacz od dołu ,dobry topnik i inne pierdoły.

Edytowane przez allas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...