Skocz do zawartości
tomekm91

Zielony ekran po zalogowaniu się

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam dziwny problem z laptopem. Otóż po zalogowaniu się do windowsa mam cały zielony ekran i nic po za tym. Na ekranie logowania Windowsa wszystko jest w porządku, po wybraniu użytkownika i wpisaniu hasła cały ekran staje się zielony nie widać nawet kursora myszki. Ktoś może coś doradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącz laptop do zewnętrznego ekranu, zobacz czy tam również występuje problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co wcześnie zrobiłems? Zainstalowales coś? Usunąłeś? Wymuś uruchomienie awaryjne systemu i tam próbuj naprawić.

Edytowane przez pieczyk111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co wcześnie zrobiłems? Zainstalowales coś? Usunąłeś?

Hmm, zainstalowałem nowego antywirusa 360 total security, pousuwałem parę "normalnych" programów(np spotify). To robiłem przy ostatnim normalnym odpaleniu laptopa. Chyba, że coś się jeszcze robiło bo wtedy laptop mi padł. Kilka godzin później chciałem go odpalić,podpiąłem pod zasilacz i wtedy zaczęły się problemy. Za każdym razem, a włączałem go chyba z 15 razy był ten sam problem. Podpinałem pod telewizor, to samo. Zostawiłem go pod zasilaczem na pół dnia i teraz chodzi już wszystko dobrze. Ni cholera nie wiem co się mogło stać, w każdym bądź razie jak na razie wszystko gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro na zewnętrznym ekranie również ekran jest "zielony", problem jest związany z kartą graficzną/sterownikami/systemem.

Bardziej bym obstawiał system/sterowniki, gdyż potem wszystko wygląda dobrze. Możliwe, że Windows się zaktualizował w międzyczasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...