Skocz do zawartości
Slipknot1986

EVGA RTX 2070 - szalejący wentylator

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Problemem okazał się zasilacz.

Edytowane przez Slipknot1986

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwalony kontroler obrotów - oddaj kartę na gwarancje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będę ją nadal używał, co się może stać? nie spali się przecież, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będę ją nadal używał, co się może stać? nie spali się przecież, tak?

No nie rób jaj,kolega wyżej Ci napisał że kontroler obrotów walnięty,a Ty chcesz to trzymać? Wysyłaj to do EVGA do Niemiec i nie kombinuj. Z Evką masz o tyle dobrze,że nie musisz reklamować przez sklep tylko na bezpośrednio do nich ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, tak zrobię. Kartę wyślę w poniedziałek-wtorek ale jest weekend i chciałem pograć, karta się nie grzeje, temp. są bardzo niskie, czy coś się może stać jeżeli podczas grania chłodzenie zapierdziela a po wyjściu z gry już się uspakaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że przez sklep będzie szybciej i pewniej. Jeśli przesyłka zginie lub zostanie uszkodzona to wtedy Ty musisz się użerać z firmą kurierska o odszkodowanie. Karta na gwarancji wiec nie ma co kombinować niech się tym serwis zajmie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że przez sklep będzie szybciej i pewniej. Jeśli przesyłka zginie lub zostanie uszkodzona to wtedy Ty musisz się użerać z firmą kurierska o odszkodowanie. Karta na gwarancji wiec nie ma co kombinować niech się tym serwis zajmie

EVGA się wysyła do EVGA i to jest właśnie plus. Nie zabieraj głosu jak nic nie wiesz na ten temat. Przez sklep? Ha ha,ile mają czasu na reklamację,30 dni pracujących. Proszę cię. Nie ma to jak bujanka ze sklepami (pośrednikami),nie mówię że ze wszystkimi tak jest,ale z regóły im się nie spieszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalne że przez sklep nie wyślę tylko od razu do evga. Pytanie moje odnośnie karty, czy mogę jeszcze przez kilka dni sobię najnormalniej w świecie pograć i mieć wysrane w te wentyle, czy lepiej w nic nie grać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, tak zrobię. Kartę wyślę w poniedziałek-wtorek ale jest weekend i chciałem pograć, karta się nie grzeje, temp. są bardzo niskie, czy coś się może stać jeżeli podczas grania chłodzenie zapierdziela a po wyjściu z gry już się uspakaja.

Kartę masz zarejestrowaną w EVGA na swoim koncie? Jeśli nie to zrób to. Potem wypełniasz RMA i wysyłasz do nich :)

 

Pewnie że przez weekend możesz grać,kto Ci zabroni ;)

 

Normalne że przez sklep nie wyślę tylko od razu do evga. Pytanie moje odnośnie karty, czy mogę jeszcze przez kilka dni sobię najnormalniej w świecie pograć i mieć wysrane w te wentyle, czy lepiej w nic nie grać?

W najgorszym wypadku wylecą Ci z obudowy :E:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A próbowałeś EVGA Precision X1? Ja używam właśnie tego do kontroli obrotów wentylatorów na karcie,resztą zajmuje się Afterburner ;)

Edytowane przez maras2574

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tylko przez chwilę mogę manipulować dwoma wiatrakami, jak już się rozkręci to nie mogę jej zatrzymać i nie mam możliwości już ustawiać tego jednego wiatraka, drugi działa bez zarzutu. Pozostaje mi wtedy tylko czekać kilkanaście sekund albo kilka min. jak się uspokoi albo restart kompa.

Edytowane przez Slipknot1986

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To będzie taj jak dawidoxx pisał,uwalony kontroler i tyle. Dawaj jej popalić jeszcze przez weekend i na RMA ;)

I dawaj tutaj znać co i jak :)

Edytowane przez maras2574

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dam popalić, a jak wiatrak wypierdzieli to przylecę na nim do ciebie i zdam relację na żwyo :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że nie wysłałem na gwarancje, coś mnie podkusiło i wsadziłem kartę do slotu niżej, jak na razie zero problemów. Co to może oznaczać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, że najprawdopodobniej coś nie kontaktowało. Poruszyłeś kartą i się naprawiło. Teraz to już nie masz nawet jak za bardzo zareklamować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. W górnym slocie PCI Express nadal problem występuje, jak przekładam na dolny to jest ok... tyle że mam dziwne wrażenie jakbym karta miała zdecydowanie mniej mocy, bo mam o 10-14 fps mniej w grach w które do tej pory grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten drugi slot pci-e idzie od chipsetu i jest x4 dlatego wydajność poleciała, problem na nim nie występuje z wentylatorami ?

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak karta ok :thumbup:

Edytowane przez maras2574

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale i tak z tego nic nie rozumiem. Co ma piernik(a właściwie zasilacz) do wiatraka.

Edytowane przez Slipknot1986

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale i tak z tego nic nie rozumiem. Co ma piernik(a właściwie zasilacz) do wiatraka.

W sumie tak :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...