Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam karty do max 400zł.

Zależy mi na obsłudze free sync bo gram sobie w cs 1.6 a różnica jest duża.

Dysk Seagate Barracuda 1 TB 3.5" SATA III

Płyta główna MSI H81M-P33, H81

Obudowa Zalman Z3 PLUS

Procesor Intel Core i5 4460, 3.2GHz

Zasilacz Corsair VS Series 450W

Pamięć HyperX Savage, DDR3, 4 GB,1600MHz, CL9 2X4GB

 

Wstępnie myślałem nad jakimś 570 ale kupiłem uszkodzoną i zwróciłem teraz myśle kupić 470tke i wgrać jej potem bios z 570tki. Moja propozycja to : https://allegro.pl/oferta/amd-rx-470-powercolor-red-dragon-4gb-gw-9153268733 sprzedający udziela gwarancję i w razie czego w ciągu 14 dni jest darmowy zwrot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W cs to raczej się wyłącza wszystkie upłynniacze ale jak kto lubi.

do 400 zł faktycznie nic lepszego od rx 470/570 raczej nie dostaniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej,tylko upewnij się w 100% że grafika sprawna i nie pokoparkowa.

Rx 470 to wcielenie 570,parę procent wolniejsza od młodszego brata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W cs to raczej się wyłącza wszystkie upłynniacze ale jak kto lubi.

do 400 zł faktycznie nic lepszego od rx 470/570 raczej nie dostaniesz.

Mowa o cs.1.6 a tam free sync się przydaje

 

Jak wyżej,tylko upewnij się w 100% że grafika sprawna i nie pokoparkowa.

Rx 470 to wcielenie 570,parę procent wolniejsza od młodszego brata.

Jeśli będzie nawet po koparce a będzie działać to raczej nie powinno być problemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie nawet po koparce a będzie działać to raczej nie powinno być problemu?

Tego ci nie zagwarantuję.Karta,która pracowała w koparce ma dużo godzin przepracowane pod wysokim obciążeniem,żywotność sprzętu znacząco spada.Owszem może działać,czemu nie,ale może szybko paść,lecz nie musi.To taka loteria.Ale nie każdy rx z serii 4xx jest pokoparkowy,nie nie.Po prostu szukaj,rozglądaj i pytaj się sprzedawców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego ci nie zagwarantuję.Karta,która pracowała w koparce ma dużo godzin przepracowane pod wysokim obciążeniem,żywotność sprzętu znacząco spada

Gdyby tak było, to wszystkie karty które kopią by padały po kilku miesiącach i kopanie by nie miało racji bytu, a tym bardziej nie byłoby w sprzedaży kart po kopaniu, bo powinny paść w trakcie kopania, zgodnie z tą logiką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

tzn

To znaczy, że sprzedawca nie ma prawa sprzedawać konsumentowi produktu z tego typu fakturą (Fvat-marża). Do tego zgodnie z prawem, powinieneś praktycznie zapłacić podatek (23%) do US. Oczywiście w rzeczywistości na alledrogo widzę sprzedają konsumentom tak niektórzy, a konsumenci którzy tak kupią nawet nie wiedzą co to jest.

 

Gdyby tak było, to wszystkie karty które kopią by padały po kilku miesiącach i kopanie by nie miało racji bytu, a tym bardziej nie byłoby w sprzedaży kart po kopaniu, bo powinny paść w trakcie kopania, zgodnie z tą logiką.

Też sądzę, że nie koniecznie muszą to być trupy, ale obstawiam, że jednak pracowały 24h/dobę w niezbyt niskiej temp. i faktycznie mogą być w gorszym stanie. Edytowane przez Kyle_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ty opowiadasz?

Fvat marża jest do handlu towarami używanymi by nie płacić ponownie podatku od całości wartości przedmiotu, który był opodatkowany podczas sprzedaży jako nowy.

Ten gość np kupił te karty po 300zl sprzedaje za 389 więc opłaci podatek tylko od tych 89zl bo licząc od całości bylby praktycznie na minus a gdzie tam jeszcze podatek allegro :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołóż sobie przynajmniej 4 gb ramu, to również da Ci kopa.

 

Niektórym co się zastanawiają czy z koparki czy nie, polecam czytać opis aukcji, aby uniknąć spekulacji czy po koparce czy nie :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dołóż sobie przynajmniej 4 gb ramu, to również da Ci kopa.

 

Niektórym co się zastanawiają czy z koparki czy nie, polecam czytać opis aukcji, aby uniknąć spekulacji czy po koparce czy nie :hmm:

Wiesz co moze po premierze nowych ryzenow albo za jakies 1,5 roku bede myslal nad caloscia ale to w przyszlosci.

Poki co mi zalezy na cs 1.6 i ogladaniiu streamow w 1080p, wczesniej mialem gtx 960 i w wiedzmina czy gta 5 na tej specyfikacji mi sie dobrze gralo, a rx 470 chyba wydajniejszy jest?

Edytowane przez Kepasa12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co moze po premierze nowych ryzenow albo za jakies 1,5 roku bede myslal nad caloscia ale to w przyszlosci.

Poki co mi zalezy na cs 1.6 i ogladaniiu streamow w 1080p, wczesniej mialem gtx 960 i w wiedzmina czy gta 5 na tej specyfikacji mi sie dobrze gralo, a rx 470 chyba wydajniejszy jest?

 

 

Rx 470 sporo wydajniejsza, i do Twojego procesora w sam raz. Ile klatek miałeś na wiedzminie, na średnich ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Rx 470 sporo wydajniejsza, i do Twojego procesora w sam raz. Ile klatek miałeś na wiedzminie, na średnich ?

Oj nie pamietam ale gralem chyba na high/ultra tylko bez nvidia hairworks i cieni na low bo one zawsze dusily grafike z tego co pamietam, ale skoro przeszedlem na takich ustawieniach to pewnie 30+ było

Edytowane przez Kepasa12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co Ty opowiadasz?

Masz rację. Zmyliło mnie to, że kiedyś kupiłem nowy sprzęt z Fvat-marża, a jeszcze nie wiedziałem co to jest (i to jest wałek sprzedawać nowy sprzęt dla zwykłego usera z taką fakturą i tam zachodzi takie zjawisko o którym pisałem). Sprzęt oczywiście oddałem. Przy używanych jest inaczej. Edytowane przez Kyle_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabe chłodzenie tylko dwa heat pipe , brak chłodzenia pamięci. Ogólnie budżetówka .

Miałem poprzednika strix rx470 - w 2d pasywna, w 3d jak dla mnie mocno słyszalna ale dalej uważam że to jedna z dobrych wersji rx(oczywiście do saphire nitro startu nie ma)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Słabe chłodzenie tylko dwa heat pipe , brak chłodzenia pamięci. Ogólnie budżetówka .

 

Głupoty opowiadasz.

 

Ja mam tę kartę, tylko w wersji ROG-STRIX-RX570-O4G-GAMING (podkręcony zegar chipsetu, fabrycznie) i wszystko działa jak w zegarku. Dodatkowo karta jest półpasywna.

 

Polecam. Karta jedna z lepszych na rynku.

 

Ja w sklepie owocowym we wrześniu 2018 roku dałem za nią 879 zł i działa do dziś. I jeszcze w komplecie dostałem do niej Assassin's Creed: Odyssey gratis.

Edytowane przez gilban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z tamta karta niewiadomo co sie dzieje, a co myslicie https://allegrolokalnie.pl/oferta/sapphire-nitro-rx-570-8gb-gwarancja wersja 8gb ,raczej by została gdybym kiedyś pakował sie w ryzena i inne mobo, czy nie ma sensu i ta karta z 4gb w zupelnosci wystarcza?

Sapphire Nitro+ to akurat bardzo dobry wybór i zwykle kosztuje trochę więcej od innych wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sapphire Nitro+ to akurat bardzo dobry wybór i zwykle kosztuje trochę więcej od innych wersji.

Uwazasz, ze warto brac wersje 8gb i z jakims ryzenem 3600 albo czyms innym podola jeszcze z 3 lata powiedzmy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie no za 500zł to już można znaleźć RX-a 580 8G z gwarancją rozruchową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no za 500zł to już można znaleźć RX-a 580 8G z gwarancją rozruchową.

Masz rację. Znalazłem nawet Nitro+

https://www.olx.pl/oferta/sapphire-rx580-8gb-nitro-CID99-IDEcdD8.html#b1587d0ade

 

Uwazasz, ze warto brac wersje 8gb i z jakims ryzenem 3600 albo czyms innym podola jeszcze z 3 lata powiedzmy?

Dokładnie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że OLX jest ryzykowne. Bo jak karta nie dotrze to 500 zł w plecy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...