Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam niby problem,ale zarazem nie. Sytuacja wygląda tak, że są tzw. smsy premium na różnych stronach np za coinsy do ruletek cs:go itd. Mam play na karte i problem polega w tym że wysyłam smsy dostaje kase na stronie i wszystko a pieniędzy nie pobiera mi z konta... Nie mam na abonament telefonu po prostu jest to na kartę i tyle żadnego adresu domu nie mam podanego ni nic... Jedyne co zauważyłem to miałem na te smsy premium przeznaczone 7zł. I tylko na usłudze cashbill nie chce mi pobierać kasy a już na takim sim-pay ją normalnie pobrało z konta i tyle... Nie wiem co się dzieje jak myślicie przyjdą mi opłaty po 1000zł za smsy? Nie mają nawet mojego adresu zamieszkania ni nic.Najlepsze jest to, że prędzej kupywałem to mi normalnie pobierali 30zł i tyle a miałem jeden problem bo 2 razy kupiłem nie potrzebnie ten sam przedmiot i napisałem do supportu no i gościu oddał mi kase z powrotem od nich z supportu i od tamtej pory tak jest że mi kasy nie pobiera za to co kupuje.Dodam jeszcze że na usługi premium mam limit 100zł miesięcznie więcej nie może tego przekroczyć a na play24 nawet nie jest uwzględnione te smsy co wysyłałem jakby były za darmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie idzie Cię kompletnie zrozumieć, jeden wielki chaos.

 

Mogę powiedzieć Ci tylko tyle, ze obecnie karty są rejestrowane i dostawca ma twoje dane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sary To krócej. Play za smsy premium nie pobiera mi w ogóle pieniędzy. Mam telefon kartę. Patrzyłem w aplikacji play24 i w smsach premium nie ma tego w ogóle ujętego tak jakby tych smsów nie było lub by były za darmo. A stało się tak po napisaniu emaila do supportu bo jak kupywałem nie dawno za 30zł smsem skiny do gry to zaszła pomyłka przeze mnie i mi pieniądze zwracali i od tego momentu nie pobiera mi kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...