Skocz do zawartości
Eltik

Acer Predator XB253QGP

Rekomendowane odpowiedzi

HDR400 czyli to nie ma prawdziwego HDR, ale przynajmniej film w tej technice zobaczysz bez wyblakłych kolorów. Na plus ips, gsync compatible oraz 240hz. Ciekawy monitor dla graczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

240 hz kosztuje 1599 zl. Dla przykladu wsrod innych monitorow 240 hz na IPS jest chyba tylko MSI MAG251RX ktory kosztuje kilkaset pln wiecej a ma np mniej funkcjinalna podstawe

 

MSI kosztuje 500 zl wiecej a ma tylko wysokosc i pochylenie a acer ma obrot i pivota tez. MSI nie ma szans w tym momencie

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem tego Acera. Muszę przyznać, że chyba najlepszy monitor w tym rozmiarze i na matrycy IPS jaki posiadałem. Kolory były naprawdę świetne oraz byłem pozytywnie zaskoczony "czernią". Dodatkowo g-sync compatible robił świetną robotę. Lekki minus za średnie podświetlenie matrycy. Niestety pojawił się martwy pixel i musiałem go oddać. X-kom na stanie miał 2 sztuki tylko. Ponoć czerwiec/lipiec mają mieć jakąś dostawę tych monitorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem tego Acera. Muszę przyznać, że chyba najlepszy monitor w tym rozmiarze i na matrycy IPS jaki posiadałem. Kolory były naprawdę świetne oraz byłem pozytywnie zaskoczony "czernią". Dodatkowo g-sync compatible robił świetną robotę. Lekki minus za średnie podświetlenie matrycy. Niestety pojawił się martwy pixel i musiałem go oddać. X-kom na stanie miał 2 sztuki tylko. Ponoć czerwiec/lipiec mają mieć jakąś dostawę tych monitorów.

 

 

A ten Acer ma certyfikat gsync compatible?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten Acer ma certyfikat gsync compatible?

 

Nie, ale w opcjach włączał się g-sync compatible. Nie wiem czemu na monitorze jest naklejka g-sync jak w opcjach nie było oficjalnej certyfikacji. Natomiast g-sync działał świetnie. Może monitor jeszcze "nowy" i potem certyfikat dostanie tak samo jak ASUS TUF VG259Q.

Edytowane przez lemur20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie tez gdzies na you tube widzialem film i ...naklejka gsync a tu brak certyfikatu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam juz tego acera. Fajny jest

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wersje 144 czy 240hz? w xkom na 3 opinie 2 są o martwych pixelach, które pojawiły się po kilku dniach. Może słabo u nich z jakością na początku produkcji?

Edytowane przez modessef1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

240 hz. nie wiem tylko jak sie pozbyc takiej samugi za czcinoka podczas przewijania stron

 

Jak wylacze monitor i wlacze to jest ok ale po uruchomieniu jakiejs gry czcionki znow sie psuja

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak tam wypada w porownaniu do VG259q, ktorego miałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo podobne do siebie. ten ma 240 hz

 

Kuwa co z tymi czcionkami

 

Wiem ..fuckja over drive tylko ze przy aktywnym adaptive sync ona automatycznie ustawia sie na normalna i nie da sie tego zmienic..

 

Da sie cos zrobic? Pomoze ktos?

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Asusa VG259q i tego acera XB253QGP w wersji 144Hz. I dla mnie pod względem kolorów i czerni lepiej wypadał Acer. Mam nadzieję, że termin czerwiec/lipiec będzie aktualny z dostawą x-kom.

 

A masz 2 opinie o martwym pixelu ponieważ ja zwróciłem monitor i pewnie ten sam model poleciał jeszcze raz do sprzedaży i stąd druga opinia.

Edytowane przez lemur20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale w opcjach włączał się g-sync compatible. Nie wiem czemu na monitorze jest naklejka g-sync jak w opcjach nie było oficjalnej certyfikacji. Natomiast g-sync działał świetnie. Może monitor jeszcze "nowy" i potem certyfikat dostanie tak samo jak ASUS TUF VG259Q.

W jakich opcjach oficjalna certyfikacja :lol2: Co ty pleciesz :E Na stronie x-kom masz napisane ze jest G-Sync Compatible, tak samo na stronie nvidia widniej na licie monitorow dlatego wlacza sie automatycznie.

 

No wlasnie tez gdzies na you tube widzialem film i ...naklejka gsync a tu brak certyfikatu

Nastepny co prostych informacji nie potrafi wyszukac i skleic fakty ze jest naklejka :lol2: Potrzebny certyfikat w formie dyplomu :D

 

bardzo podobne do siebie. ten ma 240 hz

 

Kuwa co z tymi czcionkami

 

Wiem ..fuckja over drive tylko ze przy aktywnym adaptive sync ona automatycznie ustawia sie na normalna i nie da sie tego zmienic..

 

Da sie cos zrobic? Pomoze ktos?

Dlatego nie kupuje sie monitorow Acera, ich najwiekszy blad to fakt iz przy wlaczeniu Freesync wylacza sie Overdrive wiec dla mnie taki monitor jest od razu skreslony bo jakos inni producenci nie maja problemu zeby jednoczesnie dzialaly obydwie funkcje a przeciez obie sa wazne. Jaqk szukalem IPSa dla siebie to myslalem ze tylko konkretna sztuka ma taka wade a tu sie okazuje ze to ich stala zagrywka.

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale te czcionki to mi sie psuja jak wlacze gre. Tak normalnie sa ok. Po wlaczeniu i wylaczeniu gry musze wylaczyc i wlaczyc z powrotem monitor i wtedy jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak nie da sie nic zrobic z tym? Mam go zwrocic....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na odpowiedz od acera. Przeciez w serii nitro over drive i adaptive sync dzialaja razem wiec....Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...