Skocz do zawartości
haerde

Komputer nagle przestał się uruchamiać

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, mam pewien techniczny problem z komputerem. Nie znalazłem tu żadnego działu z problemami, więc pisze tutaj. Chce sprzedać swoją poprzednia budę, dołożyłem do niego używany zasilacz. Niecały miesiąc temu testowałem cały sprzęt, podkręcałem, wszystko działało spoko, również w benchmarkach. Wczoraj chcąc wysłać komp ziomkowi, chciałem go odpalić wcześniej upewniając się ze wszystko śmiga. Niestety żaden z wiatraków się nie uruchamia, nawet ten od procka, a lampka LED na mobo się swieci czyli komp się chyba uruchomił? Przepiąłem praktycznie każdy kabel na nowo i nic to nie zmieniło. Zaraz spróbuje podłączyć inny zasilacz. Jak myślicie co może być powodem nagłego niedziałania kompa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zasilacz wyzionął ducha w czasie mąk na testach, moze płyta. jak temperatury podczas testów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeśli nie wina zasilacza, sprawdź czy ram jest dobrze włożony. A jak nie pomoże bym zresetował bios zworką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wymianie zasilacza na taki z działającej jednostki nic się nie zmieniło. To możliwe, że komputer od nieużywania się rozjebał? Jutro oddaje na serwis zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...