Skocz do zawartości
tomek25

Empik go czy Legimi.

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, co bardziej polecacie? Interesuje mnie wersja subskrypcji z ebookami bez limitu, legimi w tej subskrypcji jest tańszy od empik go. Czytałem też, że jest wersja subskrypcji legimi za 6,99 pln co miesiąc i tutaj moje pytanie, limit 300 stron w tej wersji to limit miesięczny czy dzienny?

Dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy za Ciebie regulamin przeczytać? Tam będą pewnie wszystkie informacje istotne dla Ciebie. Więc do roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co mam czytać regulamin, pytanie skierowałem do osób, które korzystały albo korzystają z empik go albo legii, z regulaminu nie dowiem się , z której platformy warto korzystać. Dlatego nie spamuj swoim postem nie wnosząc nic do tematu.

Edytowane przez tomek25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legimi - z tego co kojarzę, limit miesięczny. Jeśli czytasz więcej niż tomik poezji miesięcznie - lepiej celować w nielimitowany, bo liczą, że jedna strona to 200 słów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za informację. Którąś z tych platform byś polecił?ceną to bardziej odpowiadało by mi legimi.

Edytowane przez tomek25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

k@rde - masz 6 czy 7 lat ?

My mamy Ci przeczytać regulamin, my mamy Ci powiedzieć, czy bardziej podobają się książki na Legimi czy na Empiku

Bo chyba cena nie jest najważnieszja a to co możesz przeczytać ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, rozejrzę się jakie mają książki i zdecyduję co wybrać. Potestuje w darmowym okresie próbnym i zobaczę co mi bardziej podejdzie, zawsze można zrezygnować.

 

EDIT: Jak zwykle nieścisłość zauważyłem: w aplikacji legimi na smartfon pisze w cenniku, że ebooki bez limitu - cena 19,90 pln miesięcznie, z kolei na stronie internetowej www.legimi.pl pisze, że  ebooki bez limitu to cena 32,99 pln ( umowa na 12 miesięcy). Bez umowy ebooki bez limitu 39,99 pln. O co tu chodzi.

Edytowane przez tomek25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakaś promka na aplikacje mobilną? Co się zdarza dość często. Chłopie złap się za regulamin i czytaj. Jak widać nikt nie używa tego czegoś, ponieważ raczej już byś miał odpowiedź. Albo zadzwoń na infolinię, lub poślij e-maila z pytaniem. Więcej samodzielności...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

EDIT: Jak zwykle nieścisłość zauważyłem: w aplikacji legimi na smartfon pisze w cenniku, że ebooki bez limitu - cena 19,90 pln miesięcznie, z kolei na stronie internetowej www.legimi.pl pisze, że  ebooki bez limitu to cena 32,99 pln ( umowa na 12 miesięcy). Bez umowy ebooki bez limitu 39,99 pln. O co tu chodzi.

 

Jest to chwyt marketingowy, ponieważ masz dostęp do nielimitowanej ilości ebooków, ale masz ograniczoną liczbę stron w cenie 20 zł. Statystyczny polak w teorii nie wykorzysta limitu 1000 stron.

 

Korzystam na co dzień z Legimi, a jak sprawdziłem Empik GO to okazał się śmiesznym substytutem. Minimalnie okrojone Legimi możesz mieć za darmo(z podatków :E) w bibliotece miejskiej. Wystarczy mieć kartę biblioteczną i zgłosić się do nich po kod, o ile pula nie wyczerpała się. Możesz prosić o kod nawet telefonicznie.

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, z tym kodem z biblioteki też słyszałem. Zawsze to dodatkowa opcja, z której można skorzystać, dzięki, że przypomniales.

Edytowane przez tomek25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...