Skocz do zawartości
PotęznaKaczka

[Zestaw] 5000zł, Gry

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, po latach męczenia się z moim starym komputerem w końcu zabieram się za składanie nowego.

 

Wstępnie wykombinowałem taki zestaw(link do koszyka z konfiguratora komputronik, jak nie pasuje taki format to przepiszę tutaj po kolei komponenty):

https://www.komputronik.pl/cart/shared/show/94peyz2pO3

 

Monitora nie kupuje, bo narazie planuje używać tego który mam obecnie. Tak samo wygląda sprawa myszki, klawiatury i głośników.

Ostatnio komputer składałem 10+ lat temu więc jeśli chodzi o nowe technologie to jestem kompletnie zacofany, więc z tego powodu właśnie prosiłbym o pomoc. Np: nie rozumiem np o co chodzi z RAM, jeśli moja płyta obsługuje ram do 3200Mhz, ale w OC do 3600MHz. To oznacza że mogę na spokojnie kupić szybszy ram, i potem wybieram tylko w BIOS na jakiej szybkości ma pracować i tyle. Czy jest to bardziej skomplikowana sprawa i trzeba się z tym trochę pobawić. Tak żeby system był stabilny? No i poza tym to czy widzicie w tym zestawie jakieś poważne braki, błędy, coś co mógłbym za lekkim dodatkiem kupić lepszej firmy/o lepszych specyfikacjach?

 

Za każdą pomoc/opinię z góry dziękuje :)

Edytowane przez PotęznaKaczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...