Skocz do zawartości
Phaeton

Telefon do max. 3k pln

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

rozglądam się za nowym telefonem do 3 tysięcy zł.

Obecnie posiadam oneplus 6 który zaraz przejdzie w ręce mojej Pani bo jej telefon już zaczyna się starzeć.

 

Zależy mi na telefonie który będzie miał wsparcie przez więcej niż rok. Nie musi mieć rewelacyjnego audio. Powinien mieć przeciętną optykę(w większości robię zdjęcia panoramiczne, zdarzają się "portrety"). Musi obsługiwać funkcję szybkiego ładowania. Kolorystyka nieważna.

 

Mam jakieś typy aczkolwiek może ktoś będzie miał ciekawszą propozycję.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huawei P30 pro , One plus 7T / Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P30 pro z racji że już ma rok czeka go tylko jedna duża aktualizacja i koniec wsparcia. Także średnio się wpisuje w wymogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie jakiś iphone to gwarancja długich update , resztę aspektów tez spełni .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ten oneplus cały czas chodzi za mną. Warto w ogóle patrzeć na 8? ios? Miałem wczoraj w dłoni xs i super leży w rękach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unknown to nadworny tester one plus chyba. Ale kolo ma większą wiedzę na temat sluchawek niż my tu zebrani makaronu w życiu zjedli :E

 

Od siebie albo Huawei p30 pro albo właśnie oneplusa nowszego.

Jako tez będzie ok.

 

BTW, jeszcze nikt z xiaomi nie wysokoczyl?

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do iPhonów to zależy co rozumiesz poprzez wsparcie. Bo iPhone owszem nowe wersje IOS będzie otrzymywał długo, ale funkcji z nowych iPhonów czy nowych trybów/poprawek w aparacie już nie uświadczysz. Pod tym względem flagowce androidowe są znacznie lepsze.

Co do tematu to używam p30 pro i zdecydowanie mogę polecić. Teraz na dniach ma wyjść oficjalne EMUI 10.1 które dodaje personalizowane AoD oraz tryb multi windows z p40 pro. Tylko wsparcie do niego skończy się na androidzie 11 i pewnie EMUI 11.

Edytowane przez Chelsey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z Xiaomi powyżej 2000zl juz jest mało ciekawie , nikt nie poleci raczej Mi 10 a mi note 10 niej est wart takiej kasy. Huawei o ile przetrwa raczej dba dość długo o update swoich flagowców Mate 10 pro dostał update do Androida 10 a jest już 3 lata na rynku. Po drugie to nie wiem po co sie przejmować tymi update androida skoro teraz wszystko dobrze działa to jedynie poprawki bezpieczeństwa i mozna spokojnie przetrwać 2-3 lata z takim telefonem. Uzywam jako służbowy telefon Honor 8 z android 7.0 i nie czuje aby miał jakieś braki względem Android 10. wiadomo wygląda inaczej ale chodzi sprawnie i nic mu sie nie dzieje.

 

Bardzo dobry jest Mi 9 podstawowy i można tez pomyśleć nad takim zakupem a reszty kasy sobie zostawić , starczy na długo i nic mu nie brakuje .

Edytowane przez Above

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Above, ale już z kolei p10 nie dostał a rocznikowo to ten sam telefon co mate 10. Także ten mate 10 to raczej miłe zaskoczenie niż reguła.

Edytowane przez Chelsey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze zaproponuje...

 

Zenfone 6. Za całokształt, Asus wspiera nie tylko topowe słuchawki (brak update co tydzień to nie jest brak wsparcia). Na zenfone 4 mam pie ;) beta ale od asusa i działa znakomicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.oneplus....1&utm_content=0

 

Oneplus 7t pro 8/256 wczoraj sam zamowilem

Jak przykombinujesz na znizke studencka to wyjdzie ok 2640zl przy obecnym kursie euro na revolut.

 

Bardzo dziękuję za wszystkie rady. Każda propozycja była rozpatrzona. Zostaję przy oneplusie 7tpro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedziesz zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...