Skocz do zawartości
Gracek4015

Gra się crashuje i wywala do pulpitu.

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Mam problem otóż przy graniu w cs:go czy lol nie ma żadnego problemu, lecz gdy gram np. w gta 5 czy rainbow six siege to w menu działa płynnie ale jeżeli włącze samą rozgrywkę to gra odrazu się crushuje i wywala do pulpitu. Przeczyściłem komputer z kurzu niedawno.(nie wymieniana pasta)

Moja specyfikacja:

i5 4460 3.2 ghz

Gtx 1060 3gb Zotac mini

2x4gb ddr3

Płyta główna jakiś szajs a dokładnie mempis-s.

Komputer jako gotowiec kupiony jakoś 4 lata temu a jakoś pół roku temu wymieniony zasilacz(vero l2 500w) oraz karta graficzna z gtx 745 4gb a w/w.

Co mogę zrobić aby gra nie crushowała?

Czy to wina ramu?

Czy jeżeli nałożę nową pastę(np. thermal grizzly) to już nie będzie crushować i będę mógł normalnie grać?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim to nie jest dział od tego. Po drugie, nikt ci nie powie czy wymiana pasty coś da. Wymień, nie jest to droga zabawa ( grizzly to koszt ok 30 zł, a pactum od spc to 15). Może też być dysk uwalony, zrób skan hd tune.

Edytowane przez santaangelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry program wybrałeś, ale nie ten test. Pokaż zakładkę HEALTH i zrób pełny Error Scan ( nie zaznaczaj opcji quick scan).

Możesz zrobić też test programem memtest, musisz nagrać go na pendrive i odpalić z BIOSu. Poradniki są w necie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...