Skocz do zawartości
DemiX34

Paski na drugim monitorze.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak na załączonych obrazkach dodam, że gdy ten monitor jest podłączony sam działa bez problemu a gdy zostanie podłączony jaki drugi to na jednej połowie są takie paski (DP) a jeśli go podłącze przez HDMI to są na całym ekranie..

AdGxdc8.jpg

64652Fl.jpg

Edytowane przez DemiX34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy monitory i komputer są wpięte w tą samą listwę z bolcem?

 

ps. nawet jeśli tak, to może jakaś pętla mas jest problemem? (nie wiem, ale istnieje szansa, że pętla mas może generować problemy nie tylko w audio)

Edytowane przez Kyle_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest dokładnie oba monitory jak i PC jest podpięty do jednej listwy takiej z bolcami. Pętla mas? co to takiego możesz wyjaśnić? Bawię się tym trochę i na DP jak zmienię odświeżanie z 144hz na 60 to też cały ekran jest w paskach. Jeden monitor jest 240hz a drugi 144hz nie wiem ale może to ważna informacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na innej karcie graficznej sprawdź albo na tej karcie ale na innych monitorach (nadal 2).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam trzeciego monitora żeby sprawdzić po której stronie leży wina ale ten 144 Hz działa normalnie gdy jest podłączony sam nie mam też innej karty graficznej jeszcze jakieś pomysły? Próbowałem podłączyć ten drugi monitor do zintegrowanej ale nie działa :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem tego Samsunga (144hz ten na zdjęciach) na innej karcie graficznej w innym komputerze są paski na całym ekranie przez HDMI.. nie pomagają żadne ustawienia rozciągniecie ekranu (paski na całym monitorze samsung) zmiana rozdzielczości, zmiana odświeżania (tylko przy 144Hz jest połowa ekranu przy innych częstotliwościach cały ekran w paskach) oba monitory jak i komputer są podłączone do listwy takiej na bolce ale nawet zmiana zasilania tego Samsunga do innego gniazdka skutkuje tym, że paski zmieniają kolor na zdjęciach to widać. Zmiana Displayport'u na HDMI (paski na całym ekranie) Mam trzy kable w domu DP i na wszystkich jest to samo na dwóch kablach HDMI również nawet gdy ten Samsung jest podłączony sam to również pojawiają się takie paski ale tylko na połowię ekranu pomocy macie jeszcze jakieś pomysły wszystko było dobrze do póki nie przyszedł nowy dodam tylko że zakupiłem go 15 maja 2018 roku wiec 24 miesiące gwarancji minęły miesiąc temu..

 

W poście wyżej jest zdjęcie gdy oba monitory są podłączone do jednej listwy ale na zdjęciu poniżej paski zmieniają kolor gdy jest podłączony do innego gniazdka.

 

qhbKr4c.jpg

Edytowane przez DemiX34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...