Skocz do zawartości
Socom95

Problem z rachunkiem i FaceTime

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem związany z rachunkiem z Plusa. Mam abonament i rozmowy + SMSy bez limitu w kraju + 16GB internetu. Żona korzysta z Iphona, ostatnio rozmawiała przez Facetime z osobą za granicą. Pomimo włączonego internetu LTE(i dostępnego pakietu danych z 10GB) teraz na rachunku widnieje kwota około 28zł netto za połączenie międzynarodowe. Coś słyszałem, że ludzie mają problemy z SMSami które są płatne bo idą gdzieś do centrali w UK za aktywacje iMessage i FaceTime. Tutaj żadnych SMSów nie mam i nigdy problemu nie było, ale połączenie które rzekomo powinno być darmowe jest płatne.

Wiecie może co z tym faktem zrobić? Bo to nie pierwszy raz mam wyższy rachunek, ale dopiero teraz mam rachunek szczegółowy i zwróciłem na to uwagę.

 

Pozdrawiam

 

@ teraz dowiedziałem się, że żona często używa imessage do wysyłania wiadomości m.in. też wiadomości międzynarodowych i nic jej nie nalicza.

Edytowane przez Socom95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzmi niewiarygodnie, facetime działa na danych a nie połączeniu telefonicznym. Jesteście pewni, że w billingu właśnie to połączenie zostało tak rozliczone?

 

Jeśli nie, to zadzwońcie do BOK, zakwestionujcie naliczoną opłatę dodając, że korzystacie z rozmów, przez komunikator internetowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam ten sam problem , połączenia przez Face Time a rachunki jak połączenie zwykłe. Nie wiem co z tym zrobić ... 

Ktoś też coś takiego zauważył.

Pewnie nie zwróciłabym uwagi gdyby to była mała kwota ale nagle z rachunku 40 zł zrobiło się 200 zł.

Może ktoś coś podpowie.

Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...