Skocz do zawartości
AbdulZ

Jakie sterowniki do karty graficznej wybrać

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam szybkie pytanie, jakie sterowniki wybrać? Czy ze strony producenta laptopa czy te które są instalowane automatycznie przez windowsa?

 

Posiadam windows 8.1 64-bit, laptop Lenovo y580, karta GTX 660M. Usunąłem najnowsze sterowniki, zainstalowałem te ze strony Lenovo, z roku 2013. Jednak automatycznie zostały zainstalowane w międzyczasie, w wersji z 2016 roku. Oczywiście te zaraz też usunąłem. Pytanie, które wg Was, z doświadczenia, będą lepsze i stabilniejsze? Interesuje mnie tylko wybór między tymi dwoma.

 

Najnowszych mieć nie mogę, ponieważ nie są odpowiednie dla mojego laptopa po ich przetestowaniu.

Edytowane przez AbdulZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze poprawnie działające. Jak te nowsze nie działają prawidłowo to dopiero idziesz w starsze. Nie wiem na jaką odpowiedź liczyłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowszych mieć nie mogę, ponieważ nie są odpowiednie dla mojego laptopa po ich przetestowaniu.

Co to w ogóle znaczy? :P

Masz jakiś problem z nimi?

Z reguły można olać te ze strony producenta laptopa i zainstalować od producenta grafiki, nvidii w tym przypadku.

Są dużo dużo nowsze a w przypadku sterowników do grafiki jak chcesz w coś na tym pograć to właśnie dobrze.

Nie wiem jak 8.1 ale win10 sam by automatycznie pobrał najnowsze od zielonych.

Edytowane przez domino97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...