Skocz do zawartości
XATRIX007

Zmiana karty a sterowniki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie pytanie mam, czy po przesiadce z radeona RX580 na Vege64 radeon trzeba odinstalować sterowniki? czy poprostu wyjąc starą kartę i wsadzić nową? bo aktualnie są wgrane najnowsze adrenaliny do radeona RX580 czy do vdgi 64 są inne czy one same się dopasują jak odpale kompa?

 

mała wzmianka zauważyłem że do Vegi64 są inne sterowniki o nowszym oznaczeniu sprawdziłem teraz na necie niż do RX580. Czyli reasumując przed wyjęciem karty RX580 odinstalować sterowniki , wsadzić VEge64 i zainstalować nowe stery tak??

Edytowane przez XATRIX007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zainstalować z opcją czysta instalacja, jest na początku intalera. A sterowniki najlepiej najnowsze czyli 20.5.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zainstalować z opcją czysta instalacja, jest na początku intalera. A sterowniki najlepiej najnowsze czyli 20.5.1

 

 

Dzięki i tak zrobił kolega bo to na jego prośbę pisałem temat, czyli przed wyjeciem karty odinstalować sterowniki tak ? bo pobrał najnowsze 20.5.1

Edytowane przez XATRIX007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musi odinstslowaywac, wystarczy że nowsze wgra z tą opcją czystej instalacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdyby coś się krzaczyło,to polecam stare odinstalować przy pomocy DDU i na czysto wgrać nowe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdyby coś się krzaczyło,to polecam stare odinstalować przy pomocy DDU i na czysto wgrać nowe ;)

 

 

raczej pewnie tradycyjnie odinstaluje stery od rx580 i po wsadzeniu Vegi 64 zapoda nowe chyba najlepsza opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...