Skocz do zawartości
Piotr41

router archer c6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z routerem po aktualizacji firmware nagle zaczely migac wszystkie diody a wczesniej swiecily normalnie co jest nie tak?Mam neta 500mb swiatłowód po sprawdzeniu predkosci jest ponad 400mb po kablu a na wifi do 60mb co jest nie tak ze tak gubi tyle o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z routerem po aktualizacji firmware nagle zaczely migac wszystkie diody a wczesniej swiecily normalnie co jest nie tak?

Ale router działa czy nie?

Mam neta 500mb swiatłowód po sprawdzeniu predkosci jest ponad 400mb po kablu a na wifi do 60mb co jest nie tak ze tak gubi tyle o co chodzi?

Przy WiFi jest taki problem że nie tylko router musi mieć szybkie WiFi, ale karta w smartfonie/tablecie/laptopie/komputerze również musi spełniać odpowiednie standardy. Z opisu wnioskuję że tam gdzie masz wynik 60Mbps (uważaj na jednostki!) to pracujesz na 2,GHz w standardzie Wi‑Fi 4 (802.11n). Jeśli chcesz szybciej to zainwestuj w Wi‑Fi 5 (802.11ac).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

router działa tyle ze migaja diody a wczesniej było normalnie czy da sie cos z tym zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

router działa tyle ze migaja diody a wczesniej było normalnie czy da sie cos z tym zrobic?

Takie objawy występują gdy wgra się zły firmware i router nie działa. Ale tu router działa, więc może wgraj firmware jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie juz nie moge go wgrac bo zaktualizowalem go przez aplikacje w telefonie i pisze ze korzystam z najnowszego oprogramowania.Byli wczoraj z serwisu i oni nie wiedza co jest przyczyna cos pogrzebal i kazal obserwowac router ale tu nic sie nie zmienia.

Edytowane przez Piotr41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...