Skocz do zawartości
sciana001

Czy jest sens oddawac do naprawy?

Rekomendowane odpowiedzi

witam, posiadam od 3 lat 27mp89hm-s, niestety już po gwarancji, Monitor nagle przestał poprawnie działać, obraz daje tylko poprzez hdmi 1, ale ten obraz jest rozmazany i takie smugi kolorów widać na nim.

Zapewne coś w nim padło, i tak chciałem Was zapytać czy da się jakoś to naprawić i ewentualnie orientacyjnie jaki może być koszt, bo jeśli nie ma sensu to pójdzie na szrot. Pozdrawiam Was

post-241664-15915250836816_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

I taki niestety jest sens kupowania monitorów z max. 3-letnią gwarancją. :E

Ale wracając do tematu - pada prawdopodobnie matryca (identyczny przypadek miałem dawno temu na BenQ FP-91GP - też zaczęło się od "smug kolorów", a potem matryca wyświetlała już tylko 3 wielkie jak stodoła paski kolorów :lol2: - na szczęście monitor był jeszcze na gwarancji i sklep oddał pieniądze). A czy opłaca ci się naprawa - jak jakimś cudem kupisz do niego matrycę, która będzie sprawna to i tak dokładając drugą połowę kwoty wydanej na nią możesz kupić nowy monitor z gwarancją. Tak więc - średnio to opłacalne. :E

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz, ja myslalem ze bardzie elektronika, gdyz na hdmi 1 jeszcze sie wlacza, a na hdmi2 nic, ..pojdzie na szrot trudno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...