Skocz do zawartości
aktywny27

Jaki kod do pythona do automatycznego tworzenia konta facebook i gmail

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jaki kod do tworzenia bota w Pythonie do tworzenia masowo kont w gmail i facebook .Proszę o szczegółowe instrukcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samo w sobie tworzenie kont jako uzupełnianie formularzy nie jest niczym trudnym. Będziesz za to musiał przejść przez Captchę, a tam nie wiem co jest prostsze - wytrenować sieć neuronową pod rozpoznawanie tych kilkudziesięciu rzeczy na obrazkach czy pod wersję dźwiękową. Wydaje mi się, że to drugie jednak byłoby prostsze, ale sam fakt, że zadajesz takie pytania wskazuje na to, że nawet z gotowcem mógłbyś mieć problemy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na forach p2m są skrypty w js do zakładania kont mailowych chociaż nie wiem czy nadal gmail będzie aktualizowany i osobiście gdy ostatnim razem zakładałem gmaila to zadano numeru telefonu...

 

fejsbook bardzo swego czasu grymasił na imiona i nazwiska przy rejestracji

nawet nie można było założyć konta na nazwisko renia raczkowaka ... a już o ożenku z takim kontem nie wspomnę (prima aprilis)

Pierwsze z brzegu: https://github.com/unix121/gmail-generator poogdlądaj sb ten kod, przeanalizuj

ale to ma 2 lata od ostatniego comita...

i pewnie jest od 2 lat nie aktualne...

 

zakładanie konta mailowego przez stronę to 1 lub kilka zapytań htttp do serwera; kodowanych najczęściej multipart-em

Edytowane przez Namonaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki błąd wyskakuje?

Traceback (most recent call last):

File "C:/Users/perys/PycharmProjects/untitled/moje-gry.py", line 1, in <module>

import pyautogui

ModuleNotFoundError: No module named 'pyautogui'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki i pomogłeś mi i szacun że szybko mi odpowiadasz i nie każesz mi iść do sklepu .I znów błąd ale inny :

> Opening Firefox...

Traceback (most recent call last):

File "C:/Users/perys/PycharmProjects/untitled/moje-gry.py", line 180, in <module>

if open_firefox():

File "C:/Users/perys/PycharmProjects/untitled/moje-gry.py", line 38, in open_firefox

_start_button_ = pyautogui.locateOnScreen('images/start_button.png')

File "C:\Users\perys\AppData\Roaming\Python\Python37\site-packages\pyautogui\__init__.py", line 175, in wrapper

return wrappedFunction(*args, **kwargs)

File "C:\Users\perys\AppData\Roaming\Python\Python37\site-packages\pyautogui\__init__.py", line 213, in locateOnScreen

return pyscreeze.locateOnScreen(*args, **kwargs)

File "C:\Users\perys\AppData\Roaming\Python\Python37\site-packages\pyscreeze\__init__.py", line 360, in locateOnScreen

retVal = locate(image, screenshotIm, **kwargs)

File "C:\Users\perys\AppData\Roaming\Python\Python37\site-packages\pyscreeze\__init__.py", line 340, in locate

points = tuple(locateAll(needleImage, haystackImage, **kwargs))

File "C:\Users\perys\AppData\Roaming\Python\Python37\site-packages\pyscreeze\__init__.py", line 249, in _locateAll_python

needleFileObj = open(needleImage, 'rb')

FileNotFoundError: [Errno 2] No such file or directory: 'images/start_button.png'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki i pomogłeś mi i szacun że szybko mi odpowiadasz i nie każesz mi iść do sklepu .I znów błąd ale inny :

> Opening Firefox...

Traceback (most recent call last):

File "C:/Users/perys/PycharmProjects/untitled/moje-gry.py", line 180, in <module>

if open_firefox():

File "C:/Users/perys/PycharmProjects/untitled/moje-gry.py", line 38, in open_firefox

_start_button_ = pyautogui.locateOnScreen('images/start_button.png')

 

FileNotFoundError: [Errno 2] No such file or directory: 'images/start_button.png'

Ja tam jeszcze początkujący jestem ale bym sprawdził ścieżki. Bo chyba wygląda na to że tu jest błąd co generuje kilka innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...