Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam pytań, totalna miazga i prawdziwy Next-Gen. Premiera pewnie pod koniec 2021 roku o ile się wyrobią, tak mi się wydaje :P Szacunek dla Guerilli za nawiązanie do Władcy Pierścieni na końcu trailera ;)

 

maxresdefault.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marzył mi się władca pierścieni na nowe konsole, no to dostałem :E. Z przyjemnością ogram, byle poprawili parę szczegółów z jedynki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niech poprawią i będzie git. Ja właśnie sobie tak dla porównania jedyneczkę odpaliłem, dalej wygląda świetnie, a ta świecąca zbroja "splot oslony" pięknie się prezentuję na oledzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pytań, totalna miazga i prawdziwy Next-Gen. Premiera pewnie pod koniec 2021 roku o ile się wyrobią, tak mi się wydaje :P Szacunek dla Guerilli za nawiązanie do Władcy Pierścieni na końcu trailera ;)

Gdzie ty tam next-gen widzisz to ja nie wiem :E Na mnie największe wrażenie zrobiła podwodna eksploracja i przejrzystość wody, polecam obejrzeć na skalibrowanym OLED :) Poza tym mam wrażenie, że oświetlenie jest mniej więcej na poziomie RDR 2.

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up przecież to jakieś rendery a nie real gameplay więc co wy oceniacie ? dla mnie prócz tej wody co pokazali to wygląda jak puder na HZD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up przecież to jakieś rendery a nie real gameplay więc co wy oceniacie ? dla mnie prócz tej wody co pokazali to wygląda jak puder na HZD

 

Akurat teraz to przesadziłeś, Horizon Zero Dawn nie ma i nigdy nawet nie miał startu do HFW

 

https://www.youtube.com/watch?v=u4-FCsiF5x4

 

https://www.youtube.com/watch?v=wzx96gYA8ek

 

Nawet pustynia w HFW wygląda interesująco :E

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są momenty, że wygląda jakby było z gameplayu. Specjalnie sobie właśnie odpaliłem jedynkę, aby porównać i szału nie robi ten trailer. Dwójka to trochę przypudrowany HZD. Spodziewałem się zdecydowanie większej różnicy w "next genowej" grze względem tego co wycisnęli z prosiaka w jedynce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieje, że tym razem mają większy budżet i animacje twarzy nie będą kuleć, bo niektóre sceny były wręcz komiczne jak usta i powieki potrafiły się rozjeżdżać. Kłapy też się nie zgadzały, ale cala reszta była imponująca jak na wielkość i fundusze studia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie mimo wszystko co mnie najbardziej "cieszy"? W końcu nie widzę tekstur kiepskiej jakości :D

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Textury jak i filtrowanie na pewno będą lepsze w końcu więcej pamięci i mocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat teraz to przesadziłeś, Horizon Zero Dawn nie ma i nigdy nawet nie miał startu do HFW

 

 

yyyy z czym przesadziłem ? że to co pokazali prócz tej scenki pod wodą to wygląda jak pudrowany HZD na usprawnionym silniku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy premiera :]?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pytań, totalna miazga i prawdziwy Next-Gen.

vs.

 

Gdzie ty tam next-gen widzisz to ja nie wiem :E

Ja twierdzę że Kris194 trochę zaniża jakość graficzną tego co pokazali, a SPYCHCIO mocno zawyża to co pokazano :E

 

Bez-tytu-u.jpg

 

To co pokazali jest pomiędzy tym co obecnie mamy, a tym co oczekiwaliśmy.

Czy to prawdziwy, super next gen? No nie, nigdy na początku generacji tak nie ma.

Czy to kolejny etap graficzny? Tak, widać to na poniższym obrazku. Ale to jest jeden krok, a kolejne lata pokażą dalsze wykorzystanie sprzętu.

 

maxresdefault.jpg

 

Dlaczego jestem spokojny o Horizon 2 Forbidden West?

- już teraz fajnie wygląda

- trailer na pewno robiony z wczesnej wersji

- pierwsze trailery zawsze są gorszej jakości, niż kolejne np. GTA V

- gra jeszcze zostanie podciągnięta graficznie, bo widać że premiera szybko nie będzie

- :thumbup: dla Guerrilla Games że zdecydowali się na Horizon 2 a nie kolejnego KillZone'a.

 

Ja się świetnie bawiłem przy Horizon Zero Dawn. Idealna gra to nie była, ale wyróżnia się na tle innych marek, więc Horizon 2 łyknę z chęcią na premierę gry :) szkoda że nie będzie ona w tym roku, ani raczej na początku 2021r. :(

 

Pozostaje czekać na kolejne trailery i urywki z gameplay'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na to :cool: ?

 

 

 

 

U4m7lgb.gif

 

mLe9huw.gif

 

fSS32Ch.gif

 

jGJQyWn.gif

 

oEuAkHq.gif

 

 

 

 

Te 2-3 pierwsze kadry mogą być ujęciami prosto z gry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam watpliwosci ze ta gra bedzie przepiekna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jestem spokojny o Horizon 2 Forbidden West?

- już teraz fajnie wygląda

- trailer na pewno robiony z wczesnej wersji

- pierwsze trailery zawsze są gorszej jakości, niż kolejne np. GTA V

- gra jeszcze zostanie podciągnięta graficznie, bo widać że premiera szybko nie będzie

- :thumbup: dla Guerrilla Games że zdecydowali się na Horizon 2 a nie kolejnego KillZone'a.

 

Ja się świetnie bawiłem przy Horizon Zero Dawn. Idealna gra to nie była, ale wyróżnia się na tle innych marek, więc Horizon 2 łyknę z chęcią na premierę gry :) szkoda że nie będzie ona w tym roku, ani raczej na początku 2021r. :(

 

Pozostaje czekać na kolejne trailery i urywki z gameplay'a.

Ja bym tutaj postawił mały minus. O ile HZD2 to był pewniak, to jednak miałem gdzieś cichą nadzieję, że może coś przy marce Killzone dłubią. Część druga miała świetny, gęsty i mroczny klimat, do tego ten "ociężały" system sterowania. No podobało mi się to wszystko mega. Fabularnie dupy nie urwało, ale sam świat wykreowany w tych tytułach ma jednak spory potencjał. Fajnie, jakby uderzyli jeszcze kiedyś w podobne klimaty jak właśnie w K2. Nie obraziłbym się nawet na jakiś remaster.

 

Kiedyś były ploty gdzieś, że na PS5 ma trafić jakiś Killzone, ale skrojony głównie pod multi (był jakieś oferty pracy). Średnio mnie taka formuła zabawy grzeje akurat, ale ciekawe ile w tym prawdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno jest pieknie i wdac progres ale nie jest to taki skok na jaki bym liczyl. Styl graficzny horizona to bardziej ladne cgi niz fotorealizm jak w deathstranding, chcialbym zobaczyc cos bardziej targetujace fotorealizm. Druga mysl to paradoksalnie gameplay moze bedzie robil wieksze wrazenie a z pewnoscia latwiej bedzie porownac do hz1. Cinematics trailery mi sie juz opatrzyly nawet jesli liczone w czasie rzeczywistym.

Edytowane przez SNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Na pewno nie.

 

To musiała by być gorsza od jedynki bo już tam miałeś podobne widoki

 

 

 

S5RN3PG.jpg

 

IAUGOeP.jpg

 

Fya4Vez.jpg

 

QCbZwq2.jpg

 

odxj3Rn.jpg

 

 

 

 

a to jest niemożliwe na sporo mocniejszych bebechach

 

Nie są to też jakieś niesamowite ujęcia i coś czego nie było w pierwszym HZD (no dobra pod wodą nie było ale już kojarzycie podobne tematy w Uncharted 4)

 

bsTeVrz.jpg

 

natywne 4K, lepsze filtrowanie, lepsze textury, lepszy LOD to są niby detale ale jadnak do tej pory zarezerwowane dla PC'towych zestawów a nie konsol z bebechami od tableta.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co obadam w Horizon2 to jakość i fizykę wody. Zobaczymy czy nowe CPU, GPU, RAM, SSD coś dało ;) Ten aspekt zawsze sprawia, że bolą mnie oczy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co obadam w Horizon2 to jakość i fizykę wody. Zobaczymy czy nowe CPU, GPU, RAM, SSD coś dało ;) Ten aspekt zawsze sprawia, że bolą mnie oczy :E

 

No woda w 1 części słabo jest zrobiona tutaj mają pole do popisu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko nadzieję, że to tytuł na wiosnę 2021 maksymalnie bo czekanie do 2022 to byłaby mordęga :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam raczej 2022

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Albo jak nie zdążysz skończyć w miesiąc a gry UBI krótkie nie sią. Ja sam kilka razy wykupowałem game pasa aby coś przejść. Przeważenie jak widziałem, że będzie kilka dni wolnego. Z drugiej strony denerwuję mnie w abonamentach przeświadczenie, że jak wykupiłem to musze grać w tą konkretną grę z abo bo jak nie skończę to przecież kasa przepada (trzeba wykupić kolejny miesiąc) a czasami w grach mam tak, że robię przerwę i wracam po ograniu innej.
    • Właśnie dlatego jest tak szczuta bo nie chcą opowiadać się za żadną ze stron bo to gwóźdź do trumny każdej partii. Krytyka konfy - ok, raz jest lekko stronnicza w jedną stronę, raz w drugą. taka ich taktyka. Ale sporo tu też teorii spiskowych gdzie partia jest jednocześnie koalicjantem pisu i pupilkiem putina. Dowodów oczywiście brak. Kiedyś taka partia mogła by być nazwana patriotyczną, później nacjonalistyczną, teraz jest się albo ruską onucą. Jednocześnie uderza brak jakichkolwiek hamulców w obronie wszystkiego co robi rząd. Lewica też przez tych ludzi nietykalna bo jest w koalicji. To mój główny zarzut. Dla mnie konfa mogła by nie istnieć. Chcę tylko jakiegoś głosu rozsądku w niektórych sprawach W Polsce to niemożliwe. Wybory co 3 miesiące aż by zrobili rozbiór Polski. Taki system może funkcjonować w Szwajcarii ale nie u nas. Inna mentalność.
    • Od dawna korzystam z tego fixa(znalezione gdzieś w czeluściach internetu) i rzeczywiście praktycznie nie ma migotania.
    • No to pochwal się wynikami. Jakie odczucia ? UV procesora i karty robiłeś ? Według testów, 14600k jest wydajniejszy od 12700k, nawet od 12900k https://www.purepc.pl/test-procesora-intel-core-i5-14600k-niewiele-wydajniejszy-od-intel-core-i5-13600k-jak-dziala-z-pamiecia-ram-ddr5-8000-mhz?page=0,20
    • Obydwie drogi o kant dupy :E Ten co bierze abo będzie czekał na patche jak ten co kupił za 300zl. Tyle ze po miesiącu jak się abo skończy a gra dalej będzie niepołatana to już zapłacisz 180zl
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...