Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, dawidoxx napisał:

Bankowo nie bedzie 4k i 60 fps :E 

A ktoś w ogóle na to liczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tej gry miałem kupić ps5 ale czy ja dobrze widzę że to działa w 30 fps? Nieźle... Teraz Sony pokazuje że gry działają w 60 fps (te z poprzedniej generacji) a przy całkowicie nowej grze 30 fps? Co za szit... Wygląda fenomenalnie ale trzeba będzie zaczekać aż wyjdzie na pc żeby ograć to w 60 klatkach :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Kris194 napisał:

A ktoś w ogóle na to liczy?

Tak np  ja :E 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
3 minuty temu, dawidoxx napisał:

Bankowo nie bedzie 4k i 60 fps :E 

No właśnie się zastanawiam z jakiego powodu dali ten gameplay w 30fps. Czy docelowo celują w 30fps czy może dopiero będą optymalizować grę i próbować wycisnąć ~60fps.

Mnie ten gameplay jeszcze nie przekonał do zakupu PS5. Raczej kiedyś ogra się tego horizona, przy okazji jak już coś ciekawszego wyjdzie na PS5.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, ketiw555 napisał:

Dla tej gry miałem kupić ps5 ale czy ja dobrze widzę że to działa w 30 fps? Nieźle... Teraz Sony pokazuje że gry działają w 60 fps (te z poprzedniej generacji) a przy całkowicie nowej grze 30 fps? Co za szit... Wygląda fenomenalnie ale trzeba będzie zaczekać aż wyjdzie na pc żeby ograć to w 60 klatkach :E

Standard.. a niektórzy srali się z tv 4k, hdmi 2.1.. a konsole dalej bieda  30 fps :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kris194 napisał:

A ktoś w ogóle na to liczy?

Ja ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, lukadd napisał:

No właśnie się zastanawiam z jakiego powodu dali ten gameplay w 30fps. Czy docelowo celują w 30fps czy może dopiero będą optymalizować grę i próbować wycisnąć ~60fps.

Jakby było w 4k i 60 to już by o tym trąbili w tym filmiku.. niestety ps5 to taki sam szit jak ps4 :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kris194 napisał:

A ktoś w ogóle na to liczy?

Czekaj czekaj zaraz AMD wypuści FSR czy jak tam chcą to nazwać, zanim FW wyjdzie to PS5 też to dostanie, więc 4K będzie - będzie a to czy natywne czy bajer to kogo to obchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ketiw555 napisał:

Dla tej gry miałem kupić ps5 ale czy ja dobrze widzę że to działa w 30 fps? Nieźle... Teraz Sony pokazuje że gry działają w 60 fps (te z poprzedniej generacji) a przy całkowicie nowej grze 30 fps? Co za szit... Wygląda fenomenalnie ale trzeba będzie zaczekać aż wyjdzie na pc żeby ograć to w 60 klatkach :E

Tak samo było z grami z PS3 na PS4 także nie rozumiem zdziwienia ;) Mi tam te 30 FPS nie straszne, to nie jakaś ścigałka żebym liczył klatki. Osoby, które liczyły na 4K wraz z 60 FPS na nowych konsolach muszą być oderwane od rzeczywistości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, dawidoxx napisał:

Standard.. a niektórzy srali się z tv 4k, hdmi 2.1.. a konsole dalej bieda  30 fps :D 

Czyli wychodzi na to że PS5 to póki co festiwal remasterow i paczy 60 fps a jak już będzie nowa gra wychodzić to 4k i 30 fps ??? no oby to nie była prawda! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
9 minut temu, ketiw555 napisał:

Dla tej gry miałem kupić ps5 ale czy ja dobrze widzę że to działa w 30 fps? Nieźle... Teraz Sony pokazuje że gry działają w 60 fps (te z poprzedniej generacji) a przy całkowicie nowej grze 30 fps? Co za szit... Wygląda fenomenalnie ale trzeba będzie zaczekać aż wyjdzie na pc żeby ograć to w 60 klatkach :E

Nawet Raczet ma działać w 60k/s a tam ma być RT to wierzysz w to że HZD2 nie będzie śmigać w 60? Na bank będą jakieś tryby do wyboru tak jak w Marvel's Spider-Man: Miles Morales. 30k/s na bank też będzie do wyboru z wymuskaną grafiką.

A wersja na PC to kiedy? Za 3 czy 5 lat:E? Chociaż kto ich tam teraz wie ?.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wyglada obłędnie, ale nie wiem czy bedzie mi sie chciało tłuc w 30 klatkach.. 

Teraz, Kris194 napisał:

Tak samo było z grami z PS3 na PS4 także nie rozumiem zdziwienia ;) Mi tam te 30 FPS nie straszne, to nie jakaś ścigałka żebym liczył klatki. Osoby, które liczyły na 4K wraz z 60 FPS na nowych konsolach muszą być oderwane od rzeczywistości.

No to nie jest ścigałka tylko gra akcji gdzie jednak 60 klatek jest tak samo potrzebne..  jakby to był pasjans/saper to spoko..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kris194 napisał:

Tak samo było z grami z PS3 na PS4 także nie rozumiem zdziwienia ;) Mi tam te 30 FPS nie straszne, to nie jakaś ścigałka żebym liczył klatki. Osoby, które liczyły na 4K wraz z 60 FPS na nowych konsolach muszą być oderwane od rzeczywistości.

Granie w HZD na pc w 30 klatkach to katorga, na ps4 pogralem godzinę może dwie i poleciało na allegro, na PC lizalem ściany i czerpalem przyjemność z grania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ketiw555 napisał:

Czyli wychodzi na to że PS5 to póki co festiwal remasterow i paczy 60 fps a jak już będzie nowa gra wychodzić to 4k i 30 fps ??? no oby to nie była prawda! 

Ja już pisałem przed premierą ze nowe gry i tak będą smigać w 30 klatkach czasem coś wyjdzie w 60, ale będzie to rzadkość.. przypomniam sobie jak to niektórzy tutaj pisali o 120fpsach :E:E:E 

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
11 minut temu, dawidoxx napisał:

Standard.. a niektórzy srali się z tv 4k, hdmi 2.1.. a konsole dalej bieda  30 fps :D 

Ale o czym Ty mówisz jak konsola SONY nie wspiera nawet VRR do tej pory ?

Tutaj sprzęt Microsoftu wypada lepiej w ilości klateczek i często rozdzielczości też tylko co z tego jak własnych gier nadal nie mają ?

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Kris194 napisał:

To akurat faktycznie trochę kłuje w oczy, mamy 2021 rok a tu dalej takie kwiatki. Co do PS4 to podejrzewam, że będą ostre cięcia.

po ponownym przyjrzeniu sie czasami jednak reaguje a czasami nie wiec moze poprawia to jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
10 minut temu, ketiw555 napisał:

Granie w HZD na pc w 30 klatkach to katorga, na ps4 pogralem godzinę może dwie i poleciało na allegro, na PC lizalem ściany i czerpalem przyjemność z grania. 

Ja choćby GTA V ukończyłem bez problemu na x360 także przeżyję. RDRII na PC to też było maks 40 FPS a 150 godzin mam nabite :) Dla mnie liczą się gry, klatki to sprawa drugorzędna, zwłaszcza na konsoli.

Edytowane przez Kris194
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, dawidoxx napisał:

Ja już pisałem przed premierą ze nowe gry i tak będą smigać w 30 klatkach czasem coś wyjdzie w 60, ale będzie to rzadkość.. przypomniam sobie jak to niektórzy tutaj pisali o 120fpsach :E:E:E 

Ale chyba w takich grach jak Warzone 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, azgan napisał:

Ale o czym Ty mówisz jak konsola SONY nie wspiera nawet VRR do tej pory ?

Tutaj sprzęt Microsoftu wypada lepiej w ilości klateczki i rozdzielczości często też tylko co z tego jak własnych gier nadal nie mają ?

 

Sprzetowo wypada zdecydowanie lepiej..

Kurde cały czas czekam na exa microsoftu dla którego kupie konsole :D 

1 minutę temu, azgan napisał:

Ale chyba w takich grach jak Warzone 

Niektórzy pisali o exach :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, dawidoxx napisał:

Jakby było w 4k i 60 to już by o tym trąbili w tym filmiku.. niestety ps5 to taki sam szit jak ps4 :D 

Może i racja 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, azgan napisał:

Nawet Raczet ma działać w 60k/s a tam ma być RT to wierzysz w to że HZD2 nie będzie śmigać w 60? Na bank będą jakieś tryby do wyboru tak jak w Marvel's Spider-Man: Miles Morales. 30k/s na bank też będzie do wyboru z wymuskaną grafiką.

Ratchet z tego co mówili twórcy i czytałem ma być też w 30fps z wszystkimi bajerami, ale będzie i tryb ~60fps w niższej rozdzielczości, jeszcze nie wiadomo jak niskiej i znając życie tryb 60fps będzie wycięty z RT i extra bajerów graficznych.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, Ratchet też ma działać w 30 FPS z wszystkimi bajerami, ma być jedynie tryb 60 FPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, lukadd napisał:

Ratchet z tego co mówili twórcy i czytałem ma być też w 30fps z wszystkimi bajerami, ale będzie i tryb ~60fps w niższej rozdzielczości, jeszcze nie wiadomo jak niskiej i znając życie tryb 60fps będzie wycięty z RT i extra bajerów graficznych.

No i tutaj też pewnie będzie do wyboru jak chcemy grać jeden z 2 albo nawet 3 trybów co zrobili już przy okazji Remake Demon's Souls lub Marvel's Spider-Man: Miles Morales. 30k/s to będzie pewnie zarezerwowany tryb dla najbardziej wymuskanej grafiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, azgan napisał:

No i tutaj też pewnie będzie do wyboru jak chcemy grać jeden z 2 albo nawet 3 trybów co zrobili już przy okazji Remake Demon's Souls lub Marvel's Spider-Man: Miles Morales. 30k/s to będzie pewnie zarezerwowany tryb dla najbardziej wymuskanej grafiki.

Demon Souls w trybie 60 klatek wyglada słabo :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, dawidoxx napisał:

Demon Souls w trybie 60 klatek wyglada słabo :D 

Ale Spider-Man już nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...