Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, slafec napisał:

 

Z TLOU2 było podobnie.. Jak ktoś bardzo czeka na grę to wcześniej czy później trafi na spoiler, który zrujnuje mu zabawę.

Trzeba będzie pilnować się jak przy TLOU2 

Horizon Forbidden West z problemami. Wyciek zawiera niemal „całą zawartość planowaną” na premierę https://www.ppe.pl/news/165011/horizon-forbidden-west-z-problemami-wyciek-zawiera-niemal-cala-zawartosc-planowana-na-premiere.html

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem jedynkę, dodatku mi się nie chciało. Jakoś nie mam meggga hypeu na dwójkę. Zagram na pewno. Pamiętam że bardzo ciężko mi się walczyło z maszynami, często omijałem. Później irytował mnie ten śnieżny tygrys w dodatku na początku, dalej już nie chciało mi się grać. Gre oceniam generalnie pozytywnie

Edytowane przez raul_ole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, raul_ole napisał:

Przeszedłem jedynkę, dodatku mi się nie chciało. Jakoś nie mam meggga hypeu na dwójkę. Zagram na pewno. Pamiętam że bardzo ciężko mi się walczyło z maszynami, często omijałem. Później irytował mnie ten śnieżny tygrys w dodatku na początku, dalej już nie chciało mi się grać. Gre oceniam generalnie pozytywnie

Z HZD problem był wg mnie taki, że eksploracja była raczej nudna, podobnie jak questy poboczne. Wątek fabularny (główny) - dla mnie ok, lubię klimaty post apo & walka z AI :)  Od kontynuacji oczekuję poprawy obu elementów, grafika nawet na poziomie tego co widziałem na PS4 Pro i tak była ok. Fabuła, fabuła i jeszcze raz fabuła, choć obawiam się, że nic ciekawego już nic nam nie zaoferują. Historia Aloy jest znana, wiemy kim jest, co się wydarzyło itd. Czym mogą nas zaskoczyć w 2 części? Bo kto będzie głównym złym itd. już wiadomo od 2017 roku :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odpaliłem HZD po raz pierwszy w tamtym roku i porzuciłem przy pierwszej misji :D. Doszedłem do wniosku (może błędnego), że pewnie większość gry to jest kitranie sie po trawach i strzelanie z łuku i zbieranie tego co wypadnie z robotów - wydawało mi się to mega nudne. Już pierwszy quest jeśli dobrze pamiętam był typu zbierz kilka gratów i zanieś komuś. Główne postaci wydawały się też mocno generyczne  tzn. z innym skinem mogłyby sie pojawić w każdej innej grze i gadać to samo. Może miałem zbyt duże oczekiwania, a może po prostu się rozkręca z czasem, ale początek mnie nie zachęcił do niczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ale ten czerwony strój ile razy go widzę to nie mogę  ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie nie wiem. Męczyła mnie i denerwowała, ale na koniec jakoś miło wspominam, może dlatego że za późno odkryłem najłatwiejszy poziom i dopiero wtedy grało się przyjemnie i te maszyny tak nie wkurzały. I dodatek lepszy od podstawki. Chociaż robienie tych kotłów to też była nuda. No i kupiłem już w ps hits, a potem była za darmo to już uczciwa cena :E. Jak bym dał premierową cenę czy trzy paki jak za FW to no nie wiem.  Zresztą interesowała mnie ta gra, ale w końcu zaliczyłem zaległego wieśka, męczę rdr i już open worldów mam po dziurki w nosie i w tym roku już chyba nic nie włączam z tego "gatunku" (poza botw2 jak wyjdzie). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, frog67 napisał:
Ale ten czerwony strój ile razy go widzę to nie mogę  ? 

No fajny jest też mi się podoba ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, jakos nie porywa mnie :( A jedyneczka bardzo.

HFW akurat odlozylem na pozniej, bede meczyl DL2 a potem Elden. Jak sie z nimi uporam HFW bedzie walczyl z Elexem2 o palme pierwszenstwa :E 

Kto z was juz kupil HFW?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie czułem już po pierwszym trailerze. A teraz jak to obejrzałem to już w ogóle flaki z olejem :E

  • Like 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, lukadd napisał:

Ja tego nie czułem już po pierwszym trailerze. A teraz jak to obejrzałem to już w ogóle flaki z olejem :E

No wlasnie tez tak to odbieram, a szkoda bo setting i poszukiwanie wyjasnienia co sie stalo na mnie dzialalo. Do tego przyjemne ubijanie maszyn.

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Historia w pierwszej części mi się podobała, a po tym trailerze to jakoś nie widzą mi się dalsze losy tej historii. Czuję, że będzie jedno wielkie pomieszanie z poplątaniem.

Może mylne wrażenie, okaże się jak wyjdzie. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Sheeneek napisał:

 

Kto z was juz kupil HFW?

Ja i dawidoxx 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, azgan napisał:

Ja i dawidoxx 

A to czekam na opinie, chociaz sklamal bym mowiac ze jak wam sie nie spodoba to nie kupie?

Napewno sprawdze sam, ale pomozecie w decyzji kiedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupie trochę po premierze od kogoś boxa ? , to będzie bezpieczny sequel w stylu biger beter. Nie spodziewał bym sie cudów jak ktoś lubił system walki w jedynce to brałbym w ciemno. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sheeneek napisał:

Napewno sprawdze sam, ale pomozecie w decyzji kiedy.

Jak zaczną dodawać w bundlach to z ceny szybciutko zleci, a i będzie po pierwszych łatkach. Spoilerów raczej nie ma się co obawiać bo to nie tytuł nastawiony na fabułę, także można poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Sheeneek napisał:

Kurde, jakos nie porywa mnie :( A jedyneczka bardzo.

HFW akurat odlozylem na pozniej, bede meczyl DL2 a potem Elden. Jak sie z nimi uporam HFW bedzie walczyl z Elexem2 o palme pierwszenstwa :E 

Kto z was juz kupil HFW?

 

17 godzin temu, lukadd napisał:

Ja tego nie czułem już po pierwszym trailerze. A teraz jak to obejrzałem to już w ogóle flaki z olejem :E

To prawda mnie ten Trailer też nie wyrwał z kapci ale i tak trzymam kciuki za ten tytuł i mam nadzieję że Guerrilla Games dowiezie na premierę ?. SONY potrzebny jest teraz sukces i coś co odciągnie uwagę od petardy Microsoft o której wszyscy teraz rozmawiają.

17 godzin temu, Sheeneek napisał:

No wlasnie tez tak to odbieram, a szkoda bo setting i poszukiwanie wyjasnienia co sie stalo na mnie dzialalo. Do tego przyjemne ubijanie maszyn.

 

17 godzin temu, lukadd napisał:

Historia w pierwszej części mi się podobała, a po tym trailerze to jakoś nie widzą mi się dalsze losy tej historii. Czuję, że będzie jedno wielkie pomieszanie z poplątaniem.

Może mylne wrażenie, okaże się jak wyjdzie. 

 

 

Ciężko to ocenić i nie ma co się sugerować urywkami równie dobrze fabularnie jak i zadania poboczne mogą być lepsze niż w 1 części 

16 godzin temu, Sheeneek napisał:

A to czekam na opinie, chociaz sklamal bym mowiac ze jak wam sie nie spodoba to nie kupie?

Napewno sprawdze sam, ale pomozecie w decyzji kiedy.

Damy znać ?

16 godzin temu, wąsacz11 napisał:

Ja kupie trochę po premierze od kogoś boxa ? , to będzie bezpieczny sequel w stylu biger beter. Nie spodziewał bym sie cudów jak ktoś lubił system walki w jedynce to brałbym w ciemno. ?

Będzie pełno BOX'ów z zestawów więc cena szybko poleci 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, dawidoxx napisał:

Tu po polsku

I znacznie okrojony :E 

Faktycznie i to fest ?

Dubbing PL na poziomie Horizon Zero Dawn więc przynajmniej wiemy czego można się spodziewać 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, ODIN85-454 napisał:

Już w niedzielę pewnie tego pełno na olxie będzie. Tak samo opini od graczy czy warto brać.

U mnie OLX nie ma :) mam za to ebaya, facebook marketplace i gumtree. Najtaniej zazwyczaj wychodzi z FB poprostu oferujac cene jaka ci pasuje, czesto ludzie sporo opuszczaja zeby tylko sie pozbyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O proszę w tej części wystąpi nawet Carrie-Anne Moss 

Z Matrixa do Horizon Forbidden West :E

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie fajna gra. W jedynce fabułka była ciekawa i pomimo swoich tam różnych wad od gry się oderwać nie mogłem. 

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się czy trochę poprawili wygląd Aloy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lance Reddick z the Wire :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...