Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Norweski Zomowiec napisał:

Już wole takie bugi w pierwszych godzinach po premierze, niż co się działo i TRWA do dzisiaj z "game changer" cp 2077 :rotfl:

Żeby Cyberpunk 2077 miał tylko takie problemy na premierę jak Horizon Forbidden West ?

14 minut temu, zaodrze244 napisał:

Piękna jest ta gierka. Na moim tv LCD nic nie mruga ani nie miga oprócz popupów ale to pewnie poprawią.

Dl2 przy tym to wygląda jak gra z Amigi nie obrażając przy tym tej drugiej... :E

Już pomijając tą nieszczęsną grafikę i optymalizację to Dying Light 2 tyle czasu po premierze ma dalej poważny błąd uniemożliwiający ogrywanie tytułu u losowych osób i wczoraj nawet nasz kolega z forum boleśnie się o tym przekonał ?

 

A odnośnie Techlandu i Horizon Forbidden West to jeszcze taki mały sympatyczny gest ?

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Userkamil napisał:

Znowu powtarza się mechanizm, że narzekają Ci co nie grają ??

Jak nie grają? Przecież te wątki z np. reddita to właśnie gracze narzekają i zgłaszają masę różnych błędów :E

Sam gameplay jest ok z tego co piszą gracze, ale dużo narzekania na błędy, doczytywania, skopany tryb performance i też na podstawową wersję PS4 itd. 

 

Gra ktoś na podstawowej PS4? Dla niektórych graczy ta wersja jest w obecnym stanie wręcz niegrywalna.

 

"It is practically unplayable on PS4. I've never seen a PS4 game run so terribly. They should have dumbed down the graphics more for the PS4 version. Any news on performance patches or something, Guerrilla team? Desperate to play, but PS5s are impossible to find. :(

EDIT

Here's a better run down of the isssues:

    Moving camera causes MASSIVE performance problems

    Everything blurring when you walk is disgusting to look at. I'm sorry, it is, and it triggers nausea. If anything, please allow us to disable this.

    Too "grainy" a picture--makes the game look ugly (when it ISN'T ugly looking)

    Texture pop ins

I would have taken worse graphics for PS4 for something that functions better. :(

EDIT

Yea, this is completely unplayable. I'm squinting my eyes really hard, their burning, I'm getting sick from the performance and the excessive blurring.

I'll wait for a patch, but it's gonna suck if they can't do anything for the PS4, because I'll be stuck with a $70 game I cannot play."

Cytat z reddita od grającego w tą grę na PS4. Takich podobnych jest więcej.

Edytowane przez lukadd
  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może niektórzy powinni zrobić aktualizację do Firefoksa czy co tam mają to gra będzie lepiej chodzić :)

  • Like 1
  • Haha 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, azgan napisał:

Żeby Cyberpunk 2077 miał tylko takie problemy na premierę jak Horizon Forbidden West ?

Już pomijając tą nieszczęsną grafikę i optymalizację to Dying Light 2 tyle czasu po premierze ma dalej poważny błąd uniemożliwiający ogrywanie tytułu u losowych osób i wczoraj nawet nasz kolega z forum boleśnie się o tym przekonał ?

 

A odnośnie Techlandu i Horizon Forbidden West to jeszcze taki mały sympatyczny gest ?

 

 

Ten techlandowy tweet to żałosna próba ogrzewania się przy sukcesie gry guerrilli... :E

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, lukadd napisał:

Jak nie grają?

Niczego się nie nauczyłeś po DL? Tam też narzekałeś jak nie grałeś. Jak zakupiłeś to odbiór gry się nagle zmienił ?

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, zaodrze244 napisał:

Ten techlandowy tweet to żałosna próba ogrzewania się przy sukcesie gry guerrilli... :E

Przeciez DL2 odniosl ogromny sukces, mimo slabej optymalizacji i bledow. Nie musza sie przy niczym ogrzewac.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, lukadd napisał:

Ciekawe jak gracze potraktują ocenami tą grę? Już dawno nie było tyle problemów i niedoróbek w grze od Sony. Nawet w DG nie było tak źle z tego co ludzie piszą po forach :E

https://old.reddit.com/r/horizon/comments/sv95i5/horizon_forbidden_west_bug_reports/?

https://www.reddit.com/r/horizon/comments/svdkjg/horizon_forbidden_west_support_thread/

 

Grałeś w ogóle czy tylko śledzisz glitche w internecie? :E

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Sheeneek napisał:

Przeciez DL2 odniosl ogromny sukces, mimo slabej optymalizacji i bledow. Nie musza sie przy niczym ogrzewac.

Żartował :D

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, lukadd napisał:

Jak nie grają? Przecież te wątki z np. reddita to właśnie gracze narzekają i zgłaszają masę różnych błędów :E

Sam gameplay jest ok z tego co piszą gracze, ale dużo narzekania na błędy, doczytywania, skopany tryb performance i też na podstawową wersję PS4 itd. 

lukadd znaczy się że wszystkie osoby z forum Laba które grają i chwalą to kłamią :szczerbaty:? Na wcześniejszych stronach sam twierdziłeś że nie jesteś teraz zainteresowany tym tytułem ?. Normalna sprawa że w grze po premierze mogą się trafić jakieś błędy zwłaszcza tych z otwartym światem ale póki co nie ma tutaj dramatu jaki miał być - sorry że Horizon Forbidden West to dobra a przy tym świetnie wyglądająca produkcja i lepsza (jak dla mnie) praktycznie pod każdym względem od pierwszej części ?.

20 godzin temu, lukadd napisał:

Na ten moment wisi mi ta gra. Ogram DL2 i mam dość nowych AAA na kolejne kilka miesięcy. Mam kilka jrpg na liście do ogrania na kolejne miesiące. 

DL2 wrzuciłem sobie dla odmiany do pogrania bo ostatnimi czasy prawie nie grywam w duże gry AAA. 

HFW to się kiedyś zobaczy, albo na PC, albo kiedyś na PS5 jak połataja i mogli by dać chociaż tryb 40fps jak w ratchecie.  Na obecną chwilę Sony mnie nie przekonało :E

 

4 minuty temu, lycone napisał:

Grałeś w ogóle czy tylko śledzisz glitche w internecie? :E

Zgadnij :szczerbaty:

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, azgan napisał:

lukadd znaczy się że wszystkie osoby z forum Laba które grają i chwalą to kłamią :szczerbaty:? Na wcześniejszych stronach sam twierdziłeś że nie jesteś teraz zainteresowany tym tytułem ?. Normalna sprawa że w grze po premierze mogą się trafić jakieś błędy zwłaszcza tych z otwartym światem ale póki co nie ma tutaj dramatu jaki miał być - sorry że Horizon Forbidden West to dobra a przy tym świetnie wyglądająca produkcja i lepsza (jak dla mnie) praktycznie pod każdym względem od pierwszej części ?.

Azgan a czy ty przypadkiem nie robiles tego samego w temacie DL2 ??

Ja wiem ze roznica w bledach i optymalizacji spora ale mimo wszystko schemat postowania podobny.

Edytowane przez Sheeneek
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, azgan napisał:

lukadd znaczy się że wszystkie osoby z forum Laba które grają i chwalą to kłamią :szczerbaty:? Na wcześniejszych stronach sam twierdziłeś że nie jesteś teraz zainteresowany tym tytułem ?. Normalna sprawa że w grze po premierze mogą się trafić jakieś błędy zwłaszcza tych z otwartym światem ale póki co nie ma tutaj dramatu jaki miał być - sorry że Horizon Forbidden West to dobra a przy tym świetnie wyglądająca produkcja i lepsza (jak dla mnie) praktycznie pod każdym względem od pierwszej części ?.

Sam podziwiam, że mu się chce grzebać i na siłę wyciągać jakieś bugi... Tylko po co to wszystko? Dla ukojenia bólu du*py czy jak? :D

=

Teraz, Sheeneek napisał:

Azgan a czy ty przypadkiem nie robiles tego samego w temacie DL2 ??

Mówisz, że zalatuje tu hipokryzją :E

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Sheeneek napisał:

Azgan a czy ty przypadkiem nie robiles tego samego w temacie DL2 ??

Robiłem ale ja grę przynajmniej sam sprawdziłem i obadałem na własne oczy ?

Zresztą wszytko to o czym pisałem potwierdziły też inne osoby od nas z forum ?

Moje zarzuty dotyczyły optymalizacji gry, przeciętnej oprawy graficznej, wysokich wymagań i pociętej grafiki bez RT względem pierwszej części i to wszystko się zgadza nawet sam o tym wspominasz w swojej mini recenzji.

Później się jeszcze okazało że gra ma "gejmbrejkera" o czym również pisałem i też problem potwierdziła osoba od nas z forum.

PS>

No i mimo wszystko po sprawdzeniu gry też ją chwaliłem i pisałem co mi się podoba więc to nie było bezzasadne jechanie po tytule bo wstałem lewą nogą ?.

Edytowane przez azgan
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Sheeneek napisał:

Azgan a czy ty przypadkiem nie robiles tego samego w temacie DL2 ??

Nie wracajmy już do tego ?

Trzeba się nauczyć aby oceniać grę jak samemu się zagra i tyle ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, azgan napisał:

Robiłem ale ja grę przynajmniej sam sprawdziłem i obadałem na własne oczy?

A to jakos mi umknelo, myslalem ze nie miales DL2 wogole?

W sumie trzeba bylo dac szanse bo calkiem dobra gra.

Edytowane przez Sheeneek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, azgan napisał:

lukadd znaczy się że wszystkie osoby z forum Laba które grają i chwalą to kłamią :szczerbaty:? Na wcześniejszych stronach sam twierdziłeś że nie jesteś teraz zainteresowany tym tytułem ?. Normalna sprawa że w grze po premierze mogą się trafić jakieś błędy zwłaszcza tych z otwartym światem ale póki co nie ma tutaj dramatu jaki miał być - sorry że Horizon Forbidden West to dobra a przy tym świetnie wyglądająca produkcja i lepsza (jak dla mnie) praktycznie pod każdym względem od pierwszej części ?.

W sensie ogrywania go oczywiście nie jestem, przynajmniej na obecną chwilę. Niech spokojnie połatają tą grę :E

W sensie, że obserwuję rynek gier AAA i zerkam co tam w trawie piszczy to tak jestem zainteresowany i w zależności od gry raz rzadziej raz częściej zerknę co tam w trawie piszczy. Na zagranicznych forach jest znacznie więcej info o tej grze i ludzie już znacznie dalej w grze są, więc więcej można się dowiedzieć o jej stanie.

Gra zapowiada się ciekawie, ale nie w takim stanie. Tryb performance jest grubo skopany. Niech łatają bo niektóre widoczki są zacne :E

FLuIsQ8XoAMbM5I?format=jpg&name=4096x409

 

Horizon-Forbidden-West-Image-de-test-5.j

 

rzoNd5.png

 

rzNRlm.png

 

Horizon-Forbidden-West-20220218135731.jp

 

horizonforbiddenwest_g3k5y.png

 

horizonforbiddenwest_1ek9f.png

 

horizonforbiddenwest_p9k9p.png

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, lukadd napisał:

W sensie ogrywania go oczywiście nie jestem, przynajmniej na obecną chwilę. Niech spokojnie połatają tą grę :E

W sensie, że obserwuję rynek gier AAA i zerkam co tam w trawie piszczy to tak jestem zainteresowany i w zależności od gry raz rzadziej raz częściej zerknę co tam w trawie piszczy. Na zagranicznych forach jest znacznie więcej info o tej grze i ludzie już znacznie dalej w grze są więc więcej można się dowiedzieć o jej stanie.

Gra zapowiada się ciekawie, ale nie w takim stanie. Tryb performance jest grubo skopany. Niech łatają bo niektóre widoczki są zacne :E

To skoro nie ogrywasz jej teraz to tym bardziej nie rozumiem tego szukania bugów na reddicie itd. Przecież zanim to ograsz to będzie połatane. Aż tak bardzo się nudzisz? Zazdro w takim razie :E

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, lycone napisał:

To skoro nie ogrywasz jej teraz to tym bardziej nie rozumiem tego szukania bugów na reddicie itd. Przecież zanim to ograsz to będzie połatane. Aż tak bardzo się nudzisz? Zazdro w takim razie :E

Też tego nie rozumiem, gość twierdzi że wisi mu ta gra, a stuka tutaj posta za postem, jakby mi coś wisiało, to bym napisał jednego, może ze dwa posty, opluł wszystkich jadem i się zawinął z tematu jak Slitherfang z Forbidden West :lol2:

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, lycone napisał:

To skoro nie ogrywasz jej teraz to tym bardziej nie rozumiem tego szukania bugów na reddicie itd. Przecież zanim to ograsz to będzie połatane. Aż tak bardzo się nudzisz? Zazdro w takim razie :E

Po prostu czytam co ludzie piszą o grze. O bugach i problemach też piszą i to nie małych, więc nie wiem co tutaj nie rozumieć. Jedna z większych premier jak nie największa premiera gry AAA od wyjścia PS5 to dla mnie osoby interesującej się rynkiem gier jednak warto zerknąć co tam w trawie piszczy i co z tego wyszło :E

Dziwne to by było gdybym się w ogóle nie zainteresował i nie przeglądał for i opinii graczy przy tej premierze. Może też po cichu liczyłem, że Sony mnie jednak przekona do zakupu PS5. No, ale nie to jeszcze nie ten moment :E

3 minuty temu, ditmd napisał:

Też tego nie rozumiem, gość twierdzi że wisi mu ta gra, a stuka tutaj posta za postem, jakby mi coś wisiało, to bym napisał jednego, może ze dwa posty, opluł wszystkich jadem i się zawinął z tematu jak Slitherfang z Forbidden West :lol2:

Ta bo Ty i tylko kilka innych osób ma wyłączność na przeglądanie wątków i opinii graczy w necie na temat tej gry :rotfl: Dla innych szlaban :E

  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, lukadd napisał:

Może też po cichu liczyłem, że Sony mnie jednak przekona do zakupu PS5. No, ale nie to jeszcze nie ten moment :E

Ehhh to Wasze granie na youtubie ?‍♂️

  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Sheeneek napisał:

A to jakos mi umknelo, myslalem ze nie miales DL2 wogole?

W sumie trzeba bylo dac szanse bo calkiem dobra gra.

Nie no stary nie róbmy jaj, później jeszcze mi się dostało za to że samemu sprawdziłem. Zresztą przecież ja wiele razy pisałem i chyba nawet w tym temacie też że gameplayowo DL2 to fajna giereczka i jak połatają, poprawią optymalizację to sam chętnie ogram. Wracając jednak do tematu Horizon Forbidden West i zostawiając to nieszczęsne Dying Light 2 oraz Cyberpunka 2077 to serio stary jak kupisz u siebie w UK pudełko i odpalisz na swoim PS5 w trybie jakości to szybko pojmiesz nadczym tutaj ludzie się tak "zachwycają" a przynajmniej mam taką nadzieję ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymam i jadę zaraz po grę, wygląda obłędnie na PS5.

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jednej kluczowej rzeczy wszyscy zapomnieli. Ps4 i ps4 pro pewnie lewituja i trzeba je 10kg kamieniem przyciskać żeby z szawki nie spadły tak im wentylator napierdziela a w PS5 cisza, nawet cewek nie słyszę. Choćby tylko dlatego warto kupić ps5.

  • Haha 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, lukadd napisał:

Może też po cichu liczyłem, że Sony mnie jednak przekona do zakupu PS5. No, ale nie to jeszcze nie ten moment :E

Kto pytał? :E

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Userkamil napisał:

Ehhh to Wasze granie na youtubie ?‍♂️

Corle już naklepał 7 odcinków gdyby ktoś chciał tak "ograć" całość :szczerbaty:

A tak serio to akurat zobaczyć na YouTube jak wygląd gra spokojnie można wiadomo że na żywo ostrość tego obrazu czy bogactwo detali będzie lepsze ale nie ma co też tworzyć iluzji że na YT nic nie widać i że nie da się "ocenić" ?. Da się bo mam to na żywo przed oczami zwłaszcza jak materiał jest wrzucony w możliwie jak najlepszej jakości czyli do tego 4K. Wiadomo że enkoder YouTube :kupa: się i nie pociągnie tego w takiej samej jakości co masz na PS5 ale obczaić spokojnie można.

Edytowane przez azgan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...