Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też nie grałem w te planszówki. Tego typu aktywności dodatkowe ogrywałem tylko w Wiedźminie ;) Co do DLC, to są moje przypuszczenia po prostu, skoro wyszedł do pierwszej części to myślę, że do drugiej też będzie, ale to też mocno dziurawa logika :D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tą planszówkę ograłem w tej pierwszej mieścinie, jako, że lubię szachy, to musiałem sprawdzić i takie taktyczne mi pasują.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo po aktualizacji ostrość w trybie wydajności jest bez porównania lepsza. Już wiele nie odbiega od trybu rozdzielczości, który widać że ma wyższą rozdzielczość ale nie ma już mydła więc różnica jest naprawdę subtelna jeśli się nie przyglądamy z lupą obu trybom.

Przed aktualizacją vs Po aktualizacji

Edytowane przez bleidd
  • Like 3
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, bleidd napisał:

Noo po aktualizacji ostrość w trybie wydajności jest bez porównania lepsza. Już wiele nie odbiega od trybu rozdzielczości, który widać że ma wyższą rozdzielczość ale nie ma już mydła więc różnica jest naprawdę subtelna jeśli się nie przyglądamy z lupą obu trybom.

Przed aktualizacją vs Po aktualizacji

Nie no faktycznie, różnica jest zauważalna. Super, że w końcu coś z tym zrobili

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.06.2022 o 15:56, bleidd napisał:

Noo po aktualizacji ostrość w trybie wydajności jest bez porównania lepsza. Już wiele nie odbiega od trybu rozdzielczości, który widać że ma wyższą rozdzielczość ale nie ma już mydła więc różnica jest naprawdę subtelna jeśli się nie przyglądamy z lupą obu trybom.

Przed aktualizacją vs Po aktualizacji

Wiedziałem kiedy kupić konsolę wraz z Horizonem. :D Właśnie tak czytałem już wcześniej, że Performance w tej grze odstrasza grafiką, w piątek wieczór w końcu odpaliłem grę, bo w tygodniu jeszcze co innego na XSX kończyłem i zdziwienie, że Performance prezentuje się jak dla mnie dobrze (no i zarazem to jest jedyny grywalny tryb, bo w tym graficznym na OLEDzie płynność boli bardzo).

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Dodam, że wczoraj sam to testowałem i wygląda bardzo ładnie ten tryb, jest duża poprawa i w końcu można przełączyć się z 30 na 60fps.

Edytowane przez Reddzik
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na olx już gierka doszła już do psychologicznej stówki.

Połatane to to już chyba jako tako, bo się ślinię ograć na prosiaku- prawdopodobnie będzie to jedna z moich ostatnich gierek na nim ;)

edit:

zafoliowana za stówke kupina + 9 wysyłka i opłata serwisowa (wtf to jest ?)

Edytowane przez Tomcat
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka doszła i ograne pierwsze kilka godzin.
Nawet na ps4 pro wygląda bardzo dobrze.
Nieco jak na mój gust za cukierkowo ale i tak jest bardzo efektownie,  rok temu ogrywałem jedynkę i jednak jest ogromny progres graficzny.

Co ciekawe prosiak v1 po wizycie w serwisie i wymianie pasty jest tak cichy jak jeszcze nigdy - oby to się utrzymało ;) 
Jeszcze na dniach wrzucę ssd do kieszeni usb i już w ogóle będzie wypasik.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam takie pytanko do osób które już przeszły horizona i robiły wszystkie zadania poboczne aktywności znajdzki itd 

Jestem po ukończeniu zadania Nasiona przeszłości czy teraz jest dobry moment żebym wykonał wszystkie znajdzki , zadania poboczne itd czy mam jeszcze poczekać żeby zdobyć więcej tych legendarnych przedmiotów ?  Ponieważ bez sensu jest robić np zadania czy znajdzki które znajdują się pod wodą bez maski do nurkowania itd , żyrafa też nie mogę aktywować bo mam kłódkę na niego

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdobądź wszystkie potrzebne narzędzia, a potem czyść mapę.  W zasadzie to można to także zrobić po zakończeniu fabuły.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
5 minut temu, Jaycob napisał:

Zdobądź wszystkie potrzebne narzędzia, a potem czyść mapę.  W zasadzie to można to także zrobić po zakończeniu fabuły.

https://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=2143&PART=185 , to są wszystkie?

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, obowiązkowo musisz je mieć jak chcesz czyścić mapkę. Wszystkie odblokujesz z postępem fabularnym.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka mnie wessała - 55h i 30 lvl i widzę jeszcze sporo mi zostało do końca ;-)  Kupiłem sobie Mafie edycje ostateczną  jako przerywnik, ale nie mogę się oderwać. 
Czyszczenie mapy trochę nudzi, ale to i tak nic przy np Assasynach.

Najlepiej wydana stówka od czasu tlou 2 :glodny:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka fajna gram na bardzo trudnym i do tej pory nie sprawia problemów , zastanawiam się nad wymianą sprzętu Arnoru i łuków, coś polecacie ? Aktualnie używam tylko zielonych przedmiotów i zbroi nora dla łowczyni , mój gameplay to głównie łuk i włócznia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, voltq napisał:

Gierka fajna gram na bardzo trudnym i do tej pory nie sprawia problemów , zastanawiam się nad wymianą sprzętu Arnoru i łuków, coś polecacie ? Aktualnie używam tylko zielonych przedmiotów i zbroi nora dla łowczyni , mój gameplay to głównie łuk i włócznia 

Zielone to śmieci imo. :P Zbieraj fioletowe bądź legendarne.   Z łuków polecam The Sun Scourge, do zdobycia po oczyszczeniu 5 obozów bandytów:

Z włóczni:

Prototype Spike Thrower

To są najłatwiejsze legendy do zdobycia w grze.

Tą włócznią to grałem już od początku do końca, a zdobyć ją można bardzo szybko i bardzo łatwo w początkowych lokalizacjach. 

Pozostałe legendy można tryharderować na arenach, ale to dużo czasu zajmuje, chyba, że się zjedzie na łatwy poziom. No, ale dla mnie to takie trochę oszukiwanie. :P

9 godzin temu, Mateusz2PL napisał:

A zajrzy ktoś do swojej konsoli i napisze co to za osiągnięcie? 29% graczy go zrobilo

 

https://psnprofiles.com/trophies/15450-horizon-forbidden-west

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Fajnie że dowiedziałem sie o kolorach - ja zmieniam jak coś ma więcej kratek na rozwój oznacza wyższy lvl :)

Też głównie łuk + Prototype Spike Thrower (już wiele razy uratowała mi dupsko ).

Areny sobie jakoś odpuściłem, częściowo też tereny łowieckie, wyścigi i mini gierki jakoś też mnie nie ruszają. 

Raz się dobiłem od obozu z dokoksowanym misiem, ale dopiero po 3 próbie skumałem że mam 29lvl a obóz ma 40 i bez sensu tłuc się z tym zwierzakiem.
Trochę mu zjechałem zdrowie i napuściłem krokodylki na niego ale i tak jeszcze sporo brakowało.

Takie jeszcze pytanie- w jedynce sporo było apania na liny głównie burzoptaków itp. Tutaj jak rozumiem to nie działa poza misją z kotwicami i żyrafem?

Edytowane przez Tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, kolory idą w parze z gniazdami. Im rzadszy przedmiot tym więcej miejsc na uppgrade. W kolejności idzie to tak: zielony, niebieski, fioletowy i złoty/pomarańczowy.

Ja tak samo wyścigi, mini-gierki i tereny łowieckie olałem. Areny trochę porobiłem, ale jak w końcu zdobyłem jakąś nagrodę z tych to okazało się, że lepiej mi się walczy brońmy, które już dawno miałem. :E

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Mateusz2PL napisał:

Aktualne? Nie moge znaleźć tego z 29%

Mniej więcej, pokazuje trofea od graczy zarej. z tej strony. Trochę inaczej jest w przypadku oficjalnych danych z konsoli. Jak spojrzałem to 29.8% to jest ukryte trofeum. Na konsoli nie ma podglądu jakie. Ale na tej stronie już tak:
https://psnprofiles.com/trophies/15450-horizon-forbidden-west?secret=hide

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegląd nowości jakie zagościły u Rudej

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.07.2022 o 12:13, Reddzik napisał:

Przegląd nowości jakie zagościły u Rudej

 

Mam takie wrażenie że teraz w trybie wydajności rozdzielczość spada do 1080p i mam rozmazany mydlany obraz , przed patchem jak było stałe 60 fps tego nie było więc 1440p+ powinno się utrzymywać

Ktoś coś wie na ten temat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...