Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężko mi powiedzieć, sprawdziłem te nowe tryby, i wydajność u mnie nie działa z racji, że gram na monitorze, nadal mam 60hz, a gdy zmieniam na "balans" to momentalnie mignie monitor i zmienia się odświeżanie na 120hz. Niestety nie odp na pytanie, u mnie jest nadal stary tryb 60fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.07.2022 o 20:45, voltq napisał:

Mam takie wrażenie że teraz w trybie wydajności rozdzielczość spada do 1080p i mam rozmazany mydlany obraz , przed patchem jak było stałe 60 fps tego nie było więc 1440p+ powinno się utrzymywać

Ktoś coś wie na ten temat ?

Według mnie tryb wydajności  wygląda  praktycznie identycznie  na nowym update. Tryb 30 fps wysoka rozdzielczość  również  bez zmian na gorsze . Testowałem na oled Lg B9 65

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
22 godziny temu, ronaldo864 napisał:

Według mnie tryb wydajności  wygląda  praktycznie identycznie  na nowym update. Tryb 30 fps wysoka rozdzielczość  również  bez zmian na gorsze . Testowałem na oled Lg B9 65

Jakość i zrównoważony działają dobrze , z trybem wydajności wg mnie jest coś nie tak i rozdzielczość spada drastycznie

Wyłączyłem VRR i rozdzielczość wróciła do normalnej w trybie performance, natomiast bez VRR tak mocno tnie że nie da się grać, z załączonym VRR mam rozdzielczość chyba 720p xD  dosłownie grafika jak z PS3 , coś popierdzielli tam w tym patchu

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tryb 40kl/s i wysokiej rozdzielczości to ten Zrównoważony w menu? 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, teraz są 3 opcje, i wydajność została albo 60fps albo jak się ma VRR to działa w trybie 60fps+, testowałem na monitorze, ale z racji braku VRR mam stare 60fps, a balans zmienia mi z 60hz na 120hz i mam te 40fps, jest spora poprawa między 30 a 40.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie 4 opcje do wyboru 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, gret napisał:

Ja mam u siebie 4 opcje do wyboru 

Jakie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, voltq napisał:

Jakie ?

Jednak 3: 

Zrównoważony

Lepsza rozdzielczość 

Większa wydajność

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Mateusz2PL napisał:

Pomoże mi ktoś z tym osiągnięciem? Zdobyło to 29% graczy.

Odpal sobie liste trofeow na konsoli, wybierz to osiagniecie i wcisnij kwadrat :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

32 dni mam gierkę i 70h pograne - jak na mnie bo bardzo dużo ;)
Trochę mnie tylko zaczyna denerwować crafting materiałów do ulepszenia broni i slotów na amo - zwykle brakuje mi czegoś na 2 lvl a potem do końca już wszystko mam bez problemu ;)  Co to ma być 33lvl a ja się za jakimiś króliczymi skórkami i innymi bzdetami uganiam.  Pewnie za późno sobie tym zacząłem głowe zawracać.

Za to co jak co, ale te topowe maszyny to badasy i naprawde świetne mają modele.

 

Edytowane przez Tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.07.2022 o 13:19, Reddzik napisał:

Tak, teraz są 3 opcje, i wydajność została albo 60fps albo jak się ma VRR to działa w trybie 60fps+, testowałem na monitorze, ale z racji braku VRR mam stare 60fps, a balans zmienia mi z 60hz na 120hz i mam te 40fps, jest spora poprawa między 30 a 40.

Ten tryb zrównoważony 40 fps 120 hz jest dla mnie prawie grywalny i jest to duży postęp w stosunku do trybu 30 fps 60 hz

Edytowane przez voltq
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Mateusz2PL napisał:

Jest to sekretne trofeum

Odpal sobie liste trofeow na konsoli, wybierz to osiagniecie i wcisnij kwadrat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Waszym zdaniem to graficzny nr 1 obecnie?

Fajnie wypełniona przestrzeń (do tej pory tak gęsto było chyba tylko w RDR2).
Ciekawy efekt fizyki wody (fale), niezłe cząsteczkowe, pyły, pisaki, dymy, opary.
Nieźle zrealizowany wiatr (rośliny o różnej budowie różnie pracują na wietrze).
Grubą robotę robią też wszelkie warianty nieba! Dziwię się, że tak wiele tytułów "nie przykłada się do nieba". ;) 

Jak PCtowiec = ośliniony, jeżeli idzie o oprawę i "wizję" graficzną wykreowanego świata. 
 

Edytowane przez *** ChOpLaCz ***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, *** ChOpLaCz *** napisał:

Czy Waszym zdaniem to graficzny nr 1 obecnie?

Fajnie wypełniona przestrzeń (do tej pory tak gęsto było chyba tylko w RDR2).
Ciekawy efekt fizyki wody (fale), niezłe cząsteczkowe, pyły, pisaki, dymy, opary.
Nieźle zrealizowany wiatr (rośliny o różnej budowie różnie pracują na wietrze).
Grubą robotę robią też wszelkie warianty nieba! Dziwię się, że tak wiele tytułów "nie przykłada się do nieba". ;) 

Jak PCtowiec = ośliniony, jeżeli idzie o oprawę i "wizję" graficzną wykreowanego świata. 
 

Ten film to nawet nie oddaje w 1/3 tej grafiki jak sie to widzi na zywo.

Dla mnie obecnie nie ma piekniejszej gry, jest piekny RDR2 ale ma swoje babole jak chociazby biedne textury.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Phoenixsuple napisał:

Ten film to nawet nie oddaje w 1/3 tej grafiki jak sie to widzi na zywo.

Dla mnie obecnie nie ma piekniejszej gry, jest piekny RDR2 ale ma swoje babole jak chociazby biedne textury.

Zgadza sie, w ruchu na duzym ekranie grajac wyglada oblednie. Jest swietnie zrobiona zarowno od strony technicznej jak i artystycznej, trzeba samemu to zobaczyc.

Pamietam jak probowalem screenshotami uchwycic piekno Ghost of Tsushima i ss wygladaly poprostu slabo i niejak sie to mialo do tego co widzialem grajac.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sheeneek napisał:

Pamietam jak probowalem screenshotami uchwycic piekno Ghost of Tsushima i ss wygladaly poprostu slabo i niejak sie to mialo do tego co widzialem grajac.

Ja miałem mieszane i trochę inne odczucia. Screeny z przepięknymi miejscówkami można było łatwo pstrykać, nawet w naszym forumowym wątku jest masa świetnych screenów z tej gry. Gorzej było właśnie w gampelayu, bo poza tymi świetnymi graficznie miejscówkami gra była mocno nierówna i sporo innych miejscówek bardzo mocno odstawało(jak to mawiają niemal rodem z PS3 :E) od tych właśnie dopieszczonych gdzie można było pstrykać i podziwiać.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, lukadd napisał:

Ja miałem mieszane i trochę inne odczucia. Screeny z przepięknymi miejscówkami można było łatwo pstrykać, nawet w naszym forumowym wątku jest masa świetnych screenów z tej gry. Gorzej było właśnie w gampelayu, bo poza tymi świetnymi graficznie miejscówkami gra była mocno nierówna i sporo innych miejscówek bardzo mocno odstawało(jak to mawiają niemal rodem z PS3 :E) od tych właśnie dopieszczonych gdzie można było pstrykać i podziwiać.

Pewnie ze sa i slabe miejsca. Jest tez sporo recyclingu assetow.

Dla mnie ogromna przewaga wizualna w ruchu vs ss w GoT sa wszystkie elementy czasteczkowe ktore swietnie uzupelniaja strone artystyczna gry.

Mam na swiezo w glowie bo wlasnie gram ponownie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, lukadd napisał:

Ja miałem mieszane i trochę inne odczucia. Screeny z przepięknymi miejscówkami można było łatwo pstrykać, nawet w naszym forumowym wątku jest masa świetnych screenów z tej gry. Gorzej było właśnie w gampelayu, bo poza tymi świetnymi graficznie miejscówkami gra była mocno nierówna i sporo innych miejscówek bardzo mocno odstawało(jak to mawiają niemal rodem z PS3 :E) od tych właśnie dopieszczonych gdzie można było pstrykać i podziwiać.

I napewno na ps3 byly takie teztury ;)

Godzinę temu, Sheeneek napisał:

Pewnie ze sa i slabe miejsca.

 

Wdg mnie slabe niekoniecznie, po prostu niczym nie wyrozniajace sie ale nadal bardzo ladne. W zadnje grze nie ma nigdy czegos takiego ze kazda miejscowka zachwyca, tak sie nie da wiec nie biore pod uwage rzeczy normlanych pod uwage.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Phoenixsuple napisał:

W zadnje grze nie ma nigdy czegos takiego ze kazda miejscowka zachwyca, tak sie nie da wiec nie biore pod uwage rzeczy normlanych pod uwage.

Cos w tym jest. Ja ogolnie jestem czlowiekiem z pozytywnym nastawieniem w zyciu, to samo dotyczy gier. Zwracam uwage i ciesze sie tym co mi sie podoba i nie patrze na elementy mniej dopracowane. W koncu gram dla zabawy i relaksu i wole sie cieszyc gra.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, lukadd napisał:

Ja miałem mieszane i trochę inne odczucia. Screeny z przepięknymi miejscówkami można było łatwo pstrykać, nawet w naszym forumowym wątku jest masa świetnych screenów z tej gry. Gorzej było właśnie w gampelayu, bo poza tymi świetnymi graficznie miejscówkami gra była mocno nierówna i sporo innych miejscówek bardzo mocno odstawało(jak to mawiają niemal rodem z PS3 :E) od tych właśnie dopieszczonych gdzie można było pstrykać i podziwiać.

Ja też miałem mieszane uczucia co do GoT. Generalnie graficznie bardzo dobrze to wyglądało, ale w niektórych konfiguracjach lokacja-cieniowanie-pora dnia gra potrafiła wyglądać bardzo biednie, jak z samego początku generacji lub nawet gorzej. Generalnie jest nierówna graficznie. No ale to szczegóły, mało wpływające na ogólne wrażenia z gry.

Edytowane przez bleidd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest w ogóle jakaś gra która jest równa graficznie? Bo jak się dobrze przyjrzeć, zejść z głównej ścieżki to w każdym tytule coś się znajdzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ditmd napisał:

A jest w ogóle jakaś gra która jest równa graficznie? Bo jak się dobrze przyjrzeć, zejść z głównej ścieżki to w każdym tytule coś się znajdzie. 

Mario :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...