Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, brainq napisał:

ja zgrywam poki co nie mam innego wyjscia.

I jak się sprawuje, jak wygląda? Konsola nie wyje? :E 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Userkamil napisał:

Dobra misja była z tymi górnikami. Klimatyczne są też te zatopione jaskinie etc. Nawet zagadki fajne kurcze sporo tu tego upakowali. 
 

157e755c1ba4a.jpg

Horizon Forbidden West jest dużo bardziej atrakcyjny od poprzedniej części chyba praktycznie pod każdym względem i tak jak mówisz te zadania poboczne oraz różne inne aktywności są tutaj bardziej urozmaicone przez co gra nie jest taka nużąca jak Horizon Zero Dawn. Sama rozgrywka też jest ulepszona a to dodali odradka z Death Stranding do skanowania otoczenia, a to "lotnia" skopiowana z The Legend of Zelda: Breath of the Wild a to linka przy skokach i wspinaniu się jak z jakiegoś Just Cause i inne bajery. Czuję się trochę tak jak grałbym w innego Wiedźmina 3 ba nawet tutaj są też kontrakty na "potwory", zamiast walki na pięści to są areny, zamiast gwinta jest inna mini gra itp. Póki co od wczoraj jak zrobiłem to zadanie AMBASADA nie ruszyłem nawet głównego wątku bo sama eksploracji świata co chwilę podsuwa mi inne rzeczy do roboty a to pradawne ruiny z zagadkami, a to przejęcie jakiegoś obozu i tak ciągle coś. Teraz to nawet przyjemnie się robi te zadania poboczne bo poprawili animacje twarzy nie tylko Aloy ale również zwykłych NPC i nie ma już tych okropnych kukiełek z mordami wyglądającymi jak ulepione z plasteliny. Kamil takie pytanie na koniec do Ciebie? Masz jakieś dramatyczne problemy z grą lub doczytywanie gorsze niż w Gothic 2 gdzie znikają Ci całe budynki zaraz przed nosem? Pytam bo jesteśmy mniej więcej w tym samym momencie a ja nic takiego nie uświadczyłem ale ciągle czytam o tym w zasadzie tylko w postach lukkada więc chciałbym to zweryfikować ?.

 

Edytowane przez azgan
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, azgan napisał:

Kamil takie pytanie na koniec do Ciebie? Masz jakieś dramatyczne problemy z grą lub doczytywanie gorsze niż w Gothic 2 gdzie znikają Ci całe budynki zaraz przed nosem?

Coś Ty zero problemów ale może ich nie dostrzegam bo na sile nie szukam ;)

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, afrikan napisał:

@azganI jak na razie ci się gra podoba ? ?

Bo chyba kupię sobię ps 5 dla tej gierki.Nawet już przeglądam oferty ?

Wiesz ja jeszcze tej gry nie ukończyłem więc nie chciałbym niczego przesądzać ale na tą chwilę jeśli pytasz mnie o zdanie to uczciwie powiem Ci że tak, ja dla tej gry kupiłbym PS5 ?.

Edytowane przez azgan
  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobawilem sie chwilke w czasie drzemki dzieciaka i tone maping off wyglada zdecydowanie lepiej niz z hgig.

Nie jest dalej idealnie no ale coz. Mam nadzieje ze zrobia cos z tym hdrem.

Gracie w 30 czy 60 fps?

Popup ze 2x widzialem, raz w intrze na poczatku a potem raz w grze trawka wskoczyla po chwili dopiero.

Edytowane przez Sheeneek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sheeneek oczywiście że tryb jakości i grafa na max w natywnym 4K żeby nacieszyć oczy.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, ditmd napisał:

Ta gra jest lepsza od Zero Dawn praktycznie pod każdym względem. 

Mogę się pod tym podpisać 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, azgan napisał:

Niektóre teksy potrafią rozbawić :szczerbaty:

:lol2:

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że ta gra ma bardzo ładne animacje twarzy w cutscenkach. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwias całkowity czy jak ? HZD w wydaniu na PC też na premierę sypał się jeszcze lepiej widać powoli robi się tradycja.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 lvl już. Mapa trochę przeładowana znacznikami, ale po Valhalli nic mnie już chyba nie zaskoczy pod tym względem ? 4k/30 FPS wygląda świetnie, nawet na moim LED. Fabuła imo na plus w porównaniu do części pierwszej. Póki co tylko jedna rzecz mnie zirytowała, tj. jazda wierzchowcem. Często się skubany wiesza/blokuje na minimalnych przeszkodach. Szkoda, że jutro ostatni dzień wolnego i od wtorku do pracy trzeba wracać?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że pierwsza część Horizona na STEAM ma https://store.steampowered.com/app/1151640/Horizon_Zero_Dawn_Complete_Edition/

RECENZJE KLIENTÓW

 
 
 
Bardzo pozytywne (84% z 53,677) WSZYSTKO
Bardzo pozytywne (89% z 2,257) OSTATNIE

Ciekawe ile dostanie dwójka jak już trafi na PC ale powinno być tylko lepiej.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że teraz będą cisnąć bardziej z Patchowaniem gry już po premierze :szczerbaty:

Horizon Forbidden West opóźniono, by uniknąć nadgodzin. Komfort pracy deweloperów najważniejszy https://www.eurogamer.pl/articles/2022-02-19-horizon-forbidden-west-opozniono-by-uniknac-nadgodzin

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, azgan napisał:

Sheeneek oczywiście że tryb jakości i grafa na max w natywnym 4K żeby nacieszyć oczy.

Grafa na max... Kiedyś nie do pomyślenia, aby takie słowa przeczytać w kontekście konsoli i gry na niej. Takie czasy :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Kszyrztow napisał:

Grafa na max... Kiedyś nie do pomyślenia, aby takie słowa przeczytać w kontekście konsoli i gry na niej. Takie czasy :E

Tak to jest jak się robi z konsol "PC'ty" :szczerbaty:

PS>

Horizon Forbidden West ładuje się tak szybko na PS5, że trzeba było dodać specjalną opcję do gry https://planetagracza.pl/horizon-forbidden-west-ekran-ladowania-podpowiedzi/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, azgan napisał:

Wiesz ja jeszcze tej gry nie ukończyłem więc nie chciałbym niczego przesądzać ale na tą chwilę jeśli pytasz mnie o zdanie to uczciwie powiem Ci że tak, ja dla tej gry kupiłbym PS5 ?.

To mnie przekonałeś ?

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, azgan napisał:

Horizon Forbidden West jest dużo bardziej atrakcyjny od poprzedniej części chyba praktycznie pod każdym względem i tak jak mówisz te zadania poboczne oraz różne inne aktywności są tutaj bardziej urozmaicone przez co gra nie jest taka nużąca jak Horizon Zero Dawn. ?

Wy serio macie krótką pamięć. :E Poziom zadań pobocznych jest praktycznie taki sam. Pokonaj roboty/przynieś składniki/wdrap się gdzieś. Czasem jakieś tło fabularne, z reguły jednak kilka dialogów na krzyż. Do tego zadania łowieckie czy Kotły. To, że coś jest nowe, nie znaczy że jest lepsze.

Zobaczymy jak się rozwinie wątek główny, bo ten dotyczący Zero Dawn i cała jego otoczka, był bardzo dobry. Drugi główny już mega średni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Vulc napisał:

Wy serio macie krótką pamięć. :E Poziom zadań pobocznych jest praktycznie taki sam. Pokonaj roboty/przynieś składniki/wdrap się gdzieś. Czasem jakieś tło fabularne, z reguły jednak kilka dialogów na krzyż. Do tego zadania łowieckie czy Kotły. To, że coś jest nowe, nie znaczy że jest lepsze.

Ludzie są wygłodniali nowych gier,jest hype i masz odpowiedź dlaczego kontynuacja podoba się graczom bardziej pomimo tego że to praktycznie wszystko to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grze są poboczne zadania i przysługi, przysługi to praktycznie to samo co w Zero Dawn, poboczne są za to o wiele bardziej złożone, mogą być powiązane z wątkiem głównym, mają tło fabularne, rozwijają się w serie innych questow itp, Wątek z Ulvundem, czegoś takiego nie pamiętam w Zero Dawn, to bardziej przypomina Wiedźmina 3.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, ditmd napisał:

W grze są poboczne zadania i przysługi, przysługi to praktycznie to samo co w Zero Dawn, poboczne są za to o wiele bardziej złożone, mogą być powiązane z wątkiem głównym, mają tło fabularne, rozwijają się w serie innych questow itp, Wątek z Ulvundem, czegoś takiego nie pamiętam w Zero Dawn, to bardziej przypomina Wiedźmina 3.

Też mi ta gra jakoś tak po wejściu do Złomianek zaleciała Wieśkiem :E

A niech mnie ktoś powie, a zauważyłem to już kiedyś w kilku innych grach. Mamy tryb fotograficzny, bo może tak mam być albo ja coś źle robię albo sam nie wiem co się odwaliło. Czemu raz mogę bawić się kamerą - odsunąć, przysunąć, przesunąć jakoś w bok aby coś inaczej pokazać a innym razem jak odpalę tryb, to nic nie mogę z tego zrobić tylko tam edycja typu mina, poza etc??

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, ditmd napisał:

W grze są poboczne zadania i przysługi, przysługi to praktycznie to samo co w Zero Dawn, poboczne są za to o wiele bardziej złożone, mogą być powiązane z wątkiem głównym, mają tło fabularne, rozwijają się w serie innych questow itp, Wątek z Ulvundem, czegoś takiego nie pamiętam w Zero Dawn, to bardziej przypomina Wiedźmina 3.

Otóż to. Gram teraz więc nie mam czasu się rozpisywać. Całościowo jak się doda te wszystkie "drobiazgi" wychodzi po prostu lepsza gra i tyle. Rdzeń rozgrywki jest oczywiście taki sam bo to przecież dalej Horizon "tylko" że BIGGER, BETTER, and more BADASS.

PS>

Zrobiłem właśnie pierwszy Kocioł i jak to obłędnie wygląda to nie mam pytań już nie mogę się doczekać kolejnego a fabuła dalej nie ruszona bo ciągle coś odciąga moją uwagę od głównego wątku :szczerbaty:.

2 godziny temu, afrikan napisał:

To mnie przekonałeś ?

Bierz nie będziesz żałować zresztą Horizon Forbidden West to nie jedyny powód dla którego warto za chwilę wychodzi też Gran Turismo 7 a później God of War: Ragnarok i pewnie będzie znowu gadanie że z nowym GoW jest coś nie tak bo nie wychodzi na premierę na PC a już wiadomo że poprzednia część bardzo się spodobała https://store.steampowered.com/app/1593500/God_of_War/?

RECENZJE KLIENTÓW

 
 
 
Przytłaczająco pozytywne (97% z 28,301) WSZYSTKO
Przytłaczająco pozytywne (96% z 14,096) OSTATNIE
Edytowane przez azgan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, bardak napisał:

Też mi ta gra jakoś tak po wejściu do Złomianek zaleciała Wieśkiem :E

A niech mnie ktoś powie, a zauważyłem to już kiedyś w kilku innych grach. Mamy tryb fotograficzny, bo może tak mam być albo ja coś źle robię albo sam nie wiem co się odwaliło. Czemu raz mogę bawić się kamerą - odsunąć, przysunąć, przesunąć jakoś w bok aby coś inaczej pokazać a innym razem jak odpalę tryb, to nic nie mogę z tego zrobić tylko tam edycja typu mina, poza etc??

Widzę że nie tylko ja mam skojarzenia z Wiedźminem 3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, azgan napisał:

Zrobiłem właśnie pierwszy Kocioł i jak to obłędnie wygląda to nie mam pytań już nie mogę się doczekać kolejnego a fabuła dalej nie ruszona bo ciągle coś odciąga moją uwagę od głównego wątku :szczerbaty:.

Tym samym recenzja na gram.pl ta mocno krytyczna, staje się lekko śmieszna, bo tam recenzent zarzucał Forbiden West że główny watek rzuca nas bez przerwy z miejsca na miejsce i nie ma czasu aby się zatrzymać i porobić poboczne na spokojnie, to on chyba w inny tytuł grał.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, frog67 napisał:

Tym samym recenzja na gram.pl ta mocno krytyczna, staje się lekko śmieszna, bo tam recenzent zarzucał Forbiden West że główny watek rzuca nas bez przerwy z miejsca na miejsce i nie ma czasu aby się zatrzymać i porobić poboczne na spokojnie, to on chyba w inny tytuł grał.

Najwidoczniej :hahaha:

 
Słodki Geralt - Ministerstwo śmiesznych obrazków - KWEJK.pl
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...