Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co za bubel, a ponoć exy takie dopracowane :E. Ściemniające tekstury, dobre.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.03.2022 o 14:25, kotekmaly napisał:

Problem ten dotyczy trybu 60fps i dalej nie jest naprawiony.

Na tą chwilę jedyne rozwiązanie to granie w trybie jakość.

Niestety w trybie jakosci to tez to jest widoczne:) tymczasowo sobie poradziłem ustawieniami w tv.

 

PS horizon to generalnie nie jest jakoś specjalnie dopracowany, generalnie taki poziom Valhalli z okolic premiery, a to jakiś dźwięk się zatnie, a to gracza przeteleportuje, a to postać zatnie sie na kamyku. Co chwilę coś wytracajacego z równowagi się pojawia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonczylem, swietna przygoda. Widac znaczna poprawe pod wzgledem rozbudowania misji pobocznych, teraz mamy wiecej dobrych powodow zeby biegac po mapie.

Zrobilem praktycznie wszystko poza kilkoma obozami i arena. Jakos nie mam motywacji ich konczyc. Za to chetnie porobil bym cos fabularnego ale niestety nic nie zostalo. Moze w chwilach nudy bede polowal na apexy zeby sprzet ulepszyc na maxa. Tutaj troche szkoda ze wiekszosc legendarnych dostajemy na sam koniec, wolal bym jakos tak w 2/3 gry zeby moc je juz od wtedy ulepszac.

Czekam na jakis dodatek, no i na 3cia czesc bo cliffhanger zdrowy na zakonczenie dostajemy.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Sheeneek napisał:

Skonczylem, swietna przygoda. Widac znaczna poprawe pod wzgledem rozbudowania misji pobocznych, teraz mamy wiecej dobrych powodow zeby biegac po mapie.

Zrobilem praktycznie wszystko poza kilkoma obozami i arena. Jakos nie mam motywacji ich konczyc. Za to chetnie porobil bym cos fabularnego ale niestety nic nie zostalo. Moze w chwilach nudy bede polowal na apexy zeby sprzet ulepszyc na maxa. Tutaj troche szkoda ze wiekszosc legendarnych dostajemy na sam koniec, wolal bym jakos tak w 2/3 gry zeby moc je juz od wtedy ulepszac.

Czekam na jakis dodatek, no i na 3cia czesc bo cliffhanger zdrowy na zakonczenie dostajemy.

W 100% podzielam Twoją opinię i mogę się pod tym podpisać ?

PS>

To teraz jak już Horizon Forbidden West ograny i żeby zostać przy podobnych klimatach post-apo gdzie stare łączy się z nowym wypadałoby ograć ELEX 2 ?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy kociol i to co ta gra robi z oświetleniem w ruchu. Rozsadza czaszkę ?

568b385df5115.jpg

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Userkamil napisał:

Mój pierwszy kociol i to co ta gra robi z oświetleniem w ruchu. Rozsadza czaszkę ?

568b385df5115.jpg

Wyglada pieknie, ja dlatego sie meczylem i w cinematic experience gralem ?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Sheeneek napisał:

Wyglada pieknie, ja dlatego sie meczylem i w cinematic experience gralem ?

Nie no te 30fps to jest dramat ?‍♂️

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Userkamil napisał:

Nie no te 30fps to jest dramat ?‍♂️

Ja tam po 1h sie przyzwyczailem, nie ukrywam ze wolal bym przynajmniej te 40fps na 120hz jak w Ratchecie.

Przy tej pieknej oprawie niestety zbyt duza roznica miedzy obydwiema dostepnymi opcjami. Zobaczymy jak na PC bedzie sie prezentowac.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Sheeneek napisał:

Ja tam po 1h sie przyzwyczailem, nie ukrywam ze wolal bym przynajmniej te 40fps na 120hz jak w Ratchecie.

Przy tej pieknej oprawie niestety zbyt duza roznica miedzy obydwiema dostepnymi opcjami. Zobaczymy jak na PC bedzie sie prezentowac.

Ja mam dokładnie to samo i bez problemu przechodzę z grania w 60/120fps na 30 tylko potrzebuję na to trochę czasu żeby się przyzwyczaić. Ograłem tak całego Horizona 

10 godzin temu, Userkamil napisał:

Mój pierwszy kociol i to co ta gra robi z oświetleniem w ruchu. Rozsadza czaszkę ?

 

Graficznie TOP, zobaczysz później jakie będą widoczki ale fakt mnie kotły też pozamiatały jak pierwszy raz je robiłem.

W dniu 8.03.2022 o 09:14, kotekmaly napisał:

Wczoraj skończyłem fabułę,emocji było co nie miara.

 

U mnie też, dobra gierca ?

  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu i ja zaczynam przygodę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra skończona, zrobione wszystkie poboczne, przysługi, kotły, żyrafy, wyścigi, kilka obozów, posterunków, ruin itd ,równo 50h wyszło

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze mną chyba jest coś nie tak. U mnie zaskoczy albo nie zaskoczy. Nie chcę mi się w to grać. Ostatnia gra która przeszedłem to cyberpunk.

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, raul_ole napisał:

Ze mną chyba jest coś nie tak. U mnie zaskoczy albo nie zaskoczy. Nie chcę mi się w to grać. Ostatnia gra która przeszedłem to cyberpunk.

A tam zaraz dziwny. Jak dla mnie normalka nie każdy tytuł od Sony musi być z miejsca turbo hitem dla każdego oni mają tak samo dobre, przeciętne jak i słabe produkcje na swoim koncie ?.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nocy i w tym śniegu momentami wygląda to naprawdę kapitanie!

DCVJJdY.jpgVL83c3h.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

No to jak większość z Was przeszła na PS5, to mam takie delikatne pytanie... 4K@30 czy U4K@60? Różnica jakościowa na tyle wielka, że szkoda nie zagrać, czy nie ma znaczenia, bo się nie zauważa i 60 FPS?

Z poważaniem

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, VAMET napisał:

mam takie delikatne pytanie... 4K@30 czy U4K@60? Różnica jakościowa na tyle wielka, że szkoda nie zagrać, czy nie ma znaczenia, bo się nie zauważa i 60 FPS?

Sprawa mocno indywidualna. Specyfika postrzegania (i przyzwyczajeń).
Jeżeli ktoś siedzi od zawsze na 30fps - i nie pomacał 60 fps - wskaże na 30fps.
Ja od lat mam drgawki na wszystko poniżej 60 fps na PC (nawet samo 60 fps na granicy już mnie "irytuje"), więc...
Trzeba odpalić, pomacać, stwierdzić osobiście - tym bardziej, że test nic nie kosztuje. ;)

 

Edytowane przez *** ChOpLaCz ***
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, VAMET napisał:

Witam uprzejmie

No to jak większość z Was przeszła na PS5, to mam takie delikatne pytanie... 4K@30 czy U4K@60? Różnica jakościowa na tyle wielka, że szkoda nie zagrać, czy nie ma znaczenia, bo się nie zauważa i 60 FPS?

Z poważaniem

Ja wiekszosc gralem w 30fps bo gra duzo piekniejsza, jedynie arene robilem w 60fps.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, VAMET napisał:

Witam uprzejmie

No to jak większość z Was przeszła na PS5, to mam takie delikatne pytanie... 4K@30 czy U4K@60? Różnica jakościowa na tyle wielka, że szkoda nie zagrać, czy nie ma znaczenia, bo się nie zauważa i 60 FPS?

Z poważaniem

Ograłem całość w 4K (tryb jakości) i Tobie również polecam tak grać aby docenić kunszt grafików i nacieszyć oczy a jest czym.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, VAMET napisał:

Witam uprzejmie

No to jak większość z Was przeszła na PS5, to mam takie delikatne pytanie... 4K@30 czy U4K@60? Różnica jakościowa na tyle wielka, że szkoda nie zagrać, czy nie ma znaczenia, bo się nie zauważa i 60 FPS?

Z poważaniem

Wszystko zależy od Twoich osobistych preferencji. Czy wolisz ładniejszy obraz,czy jednak płynniejszy kosztem jakości.

Nic Ci tu nie doradzimy,graj tak jak będzie Ci wygodniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównanie smaczków z The Last of Us Part II 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, ze ta gra jest jak alkohol na imprezie, na poczatku wchodzi niechetnie, ale im dluzej ja kosztujemy, tym bardziej chcemy dalej grac. Nie wiem, czy to celowy zabieg, troche mi brakowalo na poczatku jakiegos mocnego akcentu, gra rozkreca sie naprawde powoli. Ale im dalej w las, tym jest coraz lepiej, kazda kolejna godzina/odkryta ruina/odblokowana nowa bron sprawiaja, ze fun z gry jest coraz wiekszy, Dobilem juz do okolic 60h, a dopiero zebralem modul w tej lokacji z metalowym kwiatem, a chwile wczesniej zrobilem Vegas (caly watek Vegas jest REWELACYJNY). Rewelacyjne sa tez wszystkie kotly i bardzo dobra jest wiekszosc zagadek srodowiskowych - Tomb Ridery powinny sie uczyc, jak to sie robi, ostatni raz tak pomyslowe i jednoczesnie niefrustrujace zagadki ogrywalem chyba w Zeldzie BOTW.

Musze przy tym troche przystowac z tym szwendaniem sie po mapie, bo np. te muszlolapy mam juz na praktycznie 3-4 mocniejsze strzaly, gra przestala byc jakimkolwiek wyzwaniem;p

Ciagle widze kilka rzeczy do poprawy w ramach kontynuacji, ale Forbidden West to dla mnie na ten moment kontynuacja niemal perfekcyjna, ktora faktycnie usprawnia wiele elementow z jedynki i w bardzo zgrabny sposob poglebia lore. Tylko grze trzeba dac troche czasu ,by sie przed nami otworzyla.

Oczywiscie jak komus sie nie podobala jedynka to i raczej w dwojce nie ma czego szukac. Mi sie jedynka podobala bardzo, a dwojka podoba jeszcze bardziej.

 

PS z rzeczy do poprawy, juz pomijajac te niedorobki techniczne to ciagle srednia jest walka wrecz, do tego osobiscie bardzo mi brakuje mozliwosci szybszego wykonania dalekiego uniku - i nie bardzo rozumiem, czemu do tego celu tworcy nie zdecydowali sie wykorzystac naszej linki. To drugie jest szczegolnie bolesne przy ostatniej arenie, gdzie na bardzo ograniczonej przestrzeni musimy pokonac Alfa Trexa (a na poczatku przeszkadza jeszcze jedna pomniejsza maszyna) i wirze walki czesto zdarza się nam przypadkiem oberwac, do tego brak mozliwosci zwiekszenia dystansu dyswalifikuje niektore bronie (np. dyskomiot).

  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak robić różne rodzaje amunicji?

Na filmikach widziałem, że ludzie robią ją w warsztacie ale ja nie mam tam nawet takiej opcji ... Muszę wykonać na to jakiegoś questa? Widziałem, że ludzie mają strzały zamrażające, porażające, itp. ja mam tylko normalne i kwasowe i te specjalne, których jest bardzo mało.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...