Skocz do zawartości
azgan

Ratchet & Clank: Rift Apart PS5

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, azgan napisał:

Otóż to ?

No co? Kolejna najlepsza gra w jaką do tej pory grał i kolejne 10 na 10 ?

Na GOLu cały cza się z niego śmieją, a ten dalej swoje, ten gość jest zabetonowany gorzej niż bunkier Hitlera. :E

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Stjepan666 napisał:

Tak jak właśnie Quaz jest krytyczny, dlatego lubię jego recenzje, umie pokazać że w każdej beczce miodu jest łyżka dziegciu, tak jak w tej grze, a nie korpo pierdololo łykane bez bez popitki jak Sasha Grey lody waniliowe.

Sama gra nie jest perfekcyjna bo sam już miałem z 2-3 błędy ale akurat do grafiki trudno się tutaj przyczepić, wygląda to poprostu dobrze i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, azgan napisał:

Sama gra nie jest perfekcyjna bo sam już miałem z 2-3 błędy ale akurat do grafiki trudno się tutaj przyczepić, wygląda to poprostu dobrze i tyle.

Ale ja nic nie mam do grafiki, tylko że to nie jest gra dla "dorosłych" to taki produkt Marianopodony AD 2021 z RT od $ony, dał bym w tą grę grać mojej 9 letniej siostrzenicy, bo ona lubi np. Raymana, ale sam, to nie dla mnie. :E

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Stjepan666 napisał:

Ale ja nic nie mam do grafiki, tylko że to nie jest gra dla "dorosłych" to taki produkt Marianopodony AD 2021 z RT od $ony, dał bym w tą grę grać mojej 9 letniej siostrzenicy, bo ona lubi np. Raymana, ale sam, to nie dla mnie. :E

I ja się z tym zgadzam co napisałeś. Jest to gra familijna ze wskazaniem dla młodszych i mam świadomość tego że taki typ nie trafi do szerszego grona starszych graczy. Jak już pisałem wcześniej ja sam nie przepadam za takimi grami i nie jest to mój typ ale muszę przyznać że całkiem fajnie się w to gra i miło można spędzić czas przed ekranem TV. 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie raczet to fajna odskocznia od innych  ciezkich tytułów.. taki interaktywny film kreskówkowy,  troche humoru idzie się fajnie odstresować przy tej gierce :D 

Grafika miejscami wyglada naprawdę ładnie, ale nic ponad.. dupy nie urwa, ale brzydko też nie jest..  

 

Screenshot-20210611-094833398-1.jpg


Tutaj to gościa niezle poniosło :D 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ODIN85 napisał:

Dla mnie jedyna gra bo innych nie ma?

Czytaj: "wybuliłem ostatnie grosze (359zł) na Raczeta i na nic mnie więcej nie stać. Jak przejdę i sprzedam płytkę, kupię sobie kolejną grę" :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, dawidoxx napisał:

Dla mnie raczet to fajna odskocznia od innych  ciezkich tytułów.. taki interaktywny film kreskówkowy,  troche humoru idzie się fajnie odstresować przy tej gierce :D 

Grafika miejscami wyglada naprawdę ładnie, ale nic ponad.. dupy nie urwa, ale brzydko też nie jest..  

 

Screenshot-20210611-094833398-1.jpg


Tutaj to gościa niezle poniosło :D 

Znając podejście tego Pana to do miesiąca czasu mu się to zmieni i będzie miał kolejną grę 10/10 z grafiką jak nigdzie indziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ODIN85 napisał:

Cyfrę mam za 280.

Mówisz, że raz na dwa lata można zaszaleć :E

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój już nie chce grać w takie gry. Teraz gra w Genshin Impact.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w dzisiaj pod euro i nie kupiłem ? przez euro nie ma czasu. Oglądałem kilka streamów i wygląda to b.dobrze

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, azgan napisał:

I ja się z tym zgadzam co napisałeś. Jest to gra familijna ze wskazaniem dla młodszych i mam świadomość tego że taki typ nie trafi do szerszego grona starszych graczy. Jak już pisałem wcześniej ja sam nie przepadam za takimi grami i nie jest to mój typ ale muszę przyznać że całkiem fajnie się w to gra i miło można spędzić czas przed ekranem TV. 

Familijna czy nie, gra i cała seria jest zajebista. Czy dorosły człowiek nie może pograć w lekką i przyjemną grę? Oczywiście że może a co o tym pomyślą inni to kogo to obchodzi, mnie na pewno nie. 

Ja na razie gry nie kupuję poczekam na jakąś obniżkę, zresztą za półtora miesiąca mam urodziny, więc będzie miała familia mi co kupić w prezencie. :E 

Edytowane przez zaodrze244
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się za młodego nagrałem w takie gry, w Mariana, w Sonica się grało, jak kuzyn dostał N64 to przeszliśmy całego Mariana 64 kilka razy i Golden Eye 007, Marian 64 dla mnie to najlepsza platformówka 3D w jaką grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inside Ratchet and Clank: Rift Apart on PS5: The Insomniac Technology Breakdown

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, bardak napisał:

Znając podejście tego Pana to do miesiąca czasu mu się to zmieni i będzie miał kolejną grę 10/10 z grafiką jak nigdzie indziej.

Alex to musi być zwykły troll, bo nikt normalny takich kocopołów nie pisze :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem, pokazuje 98%, zabrakło chyba 3 złotych śrubek do 100%. Dobrze się bawiłem ale oczekiwałem więcej fajerwerków, aż takiej przepaści nie ma co do wersji z 2016 roku. (specjalnie pograłem kilka dni przed premierą żeby sobie odświezć i mieć skale do porównania). Zabrakło jakby nowych pomysłów na bronie i mechaniki a fabuła... no jakaś jest :). Daję 8/10 i wracam do FFVII Intergrade.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się dziwie ze ty @ODIN85 jeszcze jej nie skończyłeś.
Chyba się starzejesz :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.06.2021 o 11:49, azgan napisał:

Sama gra nie jest perfekcyjna bo sam już miałem z 2-3 błędy ale akurat do grafiki trudno się tutaj przyczepić, wygląda to poprostu dobrze i tyle.

Ja chciałem, naprawdę chciałem dać te 319zł ale za grę z tak rażącymi błędami nie ma szans żebym tyle zapłacił. Poczekam aż to na spokojnie połatają i gra stanieje tak o ~100zł. Za 320zł to ja oczekuję absolutnie topowej jakości a nie błędów, które nie powinny się znaleźć nawet w gierce za 10zł...

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ODIN85 napisał:

A ja żadnych błędöw nie miałem.

Nie masz błędów, które wynikają bezpośrednio z samego designu? Ciekawe rzeczy opowiadasz. Obejrzyj sobie materiał quaza. Błędy w tej grze są dosłownie trywialne.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ODIN85 napisał:

W dwa dni grę przeleciałeś? lol

Tak, w piątek o 11:00 zacząłem, dzisiaj w południe skończyłem :).

 

20210613-173243.jpg

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kadajo napisał:

Ja się dziwie ze ty @ODIN85 jeszcze jej nie skończyłeś.
Chyba się starzejesz :E

Bo teraz całe gameplay'e na youtubie z gier są tylko dostępne w 60%, a kolejne 40% tylko na YouTube premium. Więc jak sknerus odinus ma całość zobaczyć? :E

  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ODIN85 napisał:

 

 

No proszę jest więcej tego RT niż myślałem i z tego co słyszę trudno się przyczepić do jego jakości jak również do całej reszty oprawy graficznej.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa raytraycing sporo zmienia, po kilkanaście razy zmieniałem tryby żeby porównać i aż się micha sama cieszyła na te wszystkie detale, grałem w trybie jakości.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, azgan napisał:

No proszę jest więcej tego RT niż myślałem i z tego co słyszę trudno się przyczepić do jego jakości jak również do całej reszty oprawy graficznej.  

Taki sprytny a się nie połapał ze photo mode ma lepsza jakość niż właściwa gra :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...