Skocz do zawartości
azgan

Ratchet & Clank: Rift Apart PS5

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

No tak to sami twórcy opisali, że ma być w pewnych lokacjach klimat noir, oczywiście na tyle na ile konwencja gry pozwala. Ciemne, ogromne miasto a zarazem pełne neonów, pełno zakamarków i uliczek, deszcz, ponury klimat jak na serię, wątek detektywistyczny, zmiksowany z wyobrażeniem SF z lat 50'. Ciekawie się zapowiada.

Edytowane przez hennepin
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki klimat może być odczuwalny (choć mi to do tej serii pasuje jak pięść do nosa), ale nie przez te elementy, które wymieniłeś. To musi mieć odwołanie w samej fabule, reszta jest tylko uzupełnieniem (jak np. miasto nocą itp., czyli typowe klisze z kina noir). Może Rivet będzie femme fatale, a sam Ratchet został alkoholikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ODIN85 napisał:

Ratchet & Clank: Rift Apart - Weapons & Traversal | PS5

I tak powinny wyglądać już wszystkie gry na PS5. To powinno być absolutnie minimum dla tej generacji. Oby kolejne tytuł na tej platformie prezentowały się jeszcze lepiej a będzie dobrze. Co do samego "Raczeta" wygląda sympatycznie, rozgrywka też przyjemna dla oka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, dawidoxx napisał:

Ratchet & Clank: Rift Apart - Planety i eksploracja | PS5

Cudnie to wygląda ?

Wreszcie będzie można poczuć tego Next-Gena

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, azgan napisał:

Cudnie to wygląda ?

Wreszcie będzie można poczuć tego Next-Gena

Wyglada naprawde dobrze :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem tego darmowego racheta i bawiłem się przyzwoicie, mocno zastanawiam się nad zakupem tej gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 33 y.o. i dla tej gry kupuje pleja. No dobra dla młodego też.. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, raul_ole napisał:

Mam 33 y.o. i dla tej gry kupuje pleja. No dobra dla młodego też.. 

Nie tylko Ty, zapewniam że są tutaj jeszcze starsze "byki" i też lubią bawić się podobnie jak Ty ?

A co do Raczeta to nie dziwi mnie to. To będzie pierwsza gra dla której warto mieć PS5 i chyba pierwszy prawdziwy Next-Gen gdzie będzie można to poczuć ?.

15 godzin temu, RozQ napisał:

Ograłem tego darmowego racheta i bawiłem się przyzwoicie, mocno zastanawiam się nad zakupem tej gry

Oby Rift Apart był jeszcze lepszy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjnie to wygląda. Taki trochę system seller, gdyby tylko było gdzie kupić tę parszywą konsolę :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, TmK napisał:

Rewelacyjnie to wygląda. Taki trochę system seller, gdyby tylko było gdzie kupić tę parszywą konsolę :E

Kupić się da tylko nie wiem czy ceny zestawów będą Ci odpowiadać ?

Konsola PlayStation 5 ponownie dostępna w wielu polskich marketach. Ile zapłacimy? Jakie zestawy?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaje 2 pada, abonament ładowarke i ma dobrą cene :D 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, dawidoxx napisał:

Sprzedaje 2 pada, abonament ładowarke i ma dobrą cene :D 

 

Tak, ma cenę za wersję Digital jak za wersję z napędem. :E Te zestawy to okrutny dramat, a nie zapowiada się, żeby miało być w najbliższym czasie lepiej. Dodatkowo kupowanie konsoli Sony bez napędu, to znacznie mniej sensowna decyzja niż w przypadku Microsoftu, gdzie Game Pass robi robotę.

Nowy Ratchet to w sumie jak na razie najbliższa system sellerowi pozycja na PS5. Wspominali coś o długości gry w dostępnych materiałach? Eydcja z 2016 pod tym względem nie rozpieściła, choć koło 10h nie jest złym wynikiem. Dostępne lokacje były za to naprawdę ubogie pod względem wielkości i rozbudowania. Tutaj powinno być lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Vulc napisał:

Tak, ma cenę za wersję Digital jak za wersję z napędem. :E 

No ale jak ktoś chce konsole na dziś to musi się liczyć że nie będzie lekko :D 

Ja np nie kupuje gier na płytach i jeśli miałbym wybór to nie wział bym wcale ps5 z napędem.. nie mam akutalnie żadnej płyty - ba nawet takiej na oczy nie widziałem.. na ps4 ostatni raz płyte kupiłem z 5 lat temu kiedy wyszedł wiesiek3 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, jak masz przystawiony do głowy rewolwer, to łykniesz zestaw i za 3.5k, z dorzuconym jakimś szrotem z PS4, zalegającym magazyn od 2 lat. :E Doprawdy szalone czasy, przynajmniej dodatkowy kontroler i akcesoria można na OLX kupić dużo taniej, bo ludzie wystawiają tego na potęgę. Tak czy inaczej wolałbym dopłacić do wersji z napędem, PS5 Digital to dla mnie - na chwilę obecną - ślepa uliczka. Każdy zainteresowany wie jak wyglądają exy Sony, to nie są produkcje o wysokim replayability, długo trzymające cenę. Moje podejście do premierowych cyfrówek jest od lat niezmienne, wyrzucanie pieniędzy w błoto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyfra tylko w przypadku gry na dłużej, jakaś fifa etc. Single po przejściu idą na allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, RozQ napisał:

Cyfra tylko w przypadku gry na dłużej, jakaś fifa etc. Single po przejściu idą na allegro

Ale są tytuły singlowe do których też się wraca. Zresztą teraz sklepy już otwarte więc problemu żeby podjechać po płytki do jakiegoś marketu też nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wracasz, po 1-2 latach jak gra ląduje w Playstation Hits albo kosztuje grosze, ewentualnie używka. Jeśli ktoś nie jest tzw. pułkownikiem, nie kolekcjonuje gier, trzymanie produkcji za 250 zł w górę jest IMO bezsensowne.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spowolnienie gry i automatyczne kombosy - lista ułatwień w Ratchet & Clank: Rift Apart

W skrócie:

  • Ratchet & Clank: Rift Apart zaoferuje szereg ułatwień
  • Pojawi się opcja spowolnienia rozgrywki oraz automatycznego szybowania i wykonywania kombosów
  • W planach różne poziomy trudności i asysty celowania

Będą też nowe zestawy PS5 razem z Raczetem 

https://www.neonet.pl/konsole-i-gry/playstation-5-marvels-spider-man-miles-morales-playstation-5.html?tduid=8b11a988b751980f447414d6231c4016&affId=3153863&utm_source=tradedoubler&utm_medium=afiliacja

sony-playstation-5-marvel-s-spider-man-miles-morales-playstation-5-n9154574f1-21052021-AEVTXF8-B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatki do wersji Deluxe oraz zamówień Pre-Order

 3794130-ratchetstandard

 

3794132-ratchetdigitaldeluxe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, dawidoxx napisał:

Ja tam wzialem wersje standard 

 

Też brałem standard ale i tak łapiemy się na te "dodatki" za pre-ordera 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...