Skocz do zawartości
azgan

Marvel's Spider-Man: Miles Morales PS5

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.10.2020 o 15:05, Vulc napisał:

Kiedy będzie w Playstation Plus? Poczekam. :E

Ta gra oprócz widoczków(ale tutaj też można by się czepiać, sztywny świat czy sztywne npc itd,) jest tak nudna, że zanosi się, że jak w końcu to DLC trafi do Plusa to jeszcze nie skończę podstawki, którą męczę już jakoś ponad rok :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, lukadd napisał:

Ta gra oprócz widoczków(ale tutaj też można by się czepiać, sztywny świat czy sztywne npc itd,) jest tak nudna, że zanosi się, że jak w końcu to DLC trafi do Plusa to jeszcze nie skończę podstawki, którą męczę już jakoś ponad rok :E

Podstawka była w porządku, ale faktycznie nic powalającego. Jak zwykle aktywności poboczne na przeciętnym poziomie, za to poruszanie się po mieście całkiem w porządku. System walki ok. Nie jestem fanem Pająka, więc to może trochę pogarszać odbiór. Za to Miles wygląda już mocno ubogo, prócz efektownej oprawy. Za darmo* to uczciwa cena. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poruszanie się po mieście czy system walki tak, jest na prawdę fajny. Można się pobawić i pobujać po linie, jest z tego fun, ale w całości gra, gdyby to nie był ex sony i nie miał Spiderman w tytule to obstawiam, że nie zebrała by lepszych ocen od graczy jak 6-7/10. Sztywne NPC, sztywny ruch uliczny/życie miasta. Zadania z głównych to tylko część jest w miarę ciekawa, a poboczne to w większości poziom Assasinów od UBI.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę po prostu dobre i ciekawe gry. Spiderman dla mnie to  jest mocno przereklamowane AAA.

Edytowane przez lukadd
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spiderek to druga najlepsza gra o superbohaterze ustepujaca tylko Batmanowi. Ja sie spoko bawilem i Milesa kupuje zaraz na premiere ps5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, lukadd napisał:

Ja tam wolę po prostu dobre i ciekawe gry. Spiderman dla mnie to  jest mocno przereklamowane AAA.

Ja bym np chciał grać Carnaga'em to moja ulubiona postać z tego uniwersum.

13593.7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, SNC napisał:

Spiderek to druga najlepsza gra o superbohaterze ustepujaca tylko Batmanowi. Ja sie spoko bawilem i Milesa kupuje zaraz na premiere ps5.

No w kategorii gier o super bohaterach w grach AAA to faktycznie lista nie jest długa :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, lukadd napisał:

No w kategorii gier o super bohaterach w grach AAA to faktycznie lista nie jest długa :E

samych gier opartych o licencje marvela czy dc faktycznie duzo nie ma ale jak wezniemy pod uwage genralnie gry z postaciami majacymi super moce to juz torche wieksza ilosc sie uzbiera i kazda z nich wypada gorzej od spiderka nie liczac batmana (a to i tak dla mnie glownie dlatego ze batman jest bardziej mroczny a spider mlodziezowy ale taka tez jest konwencja komiksow)

Edytowane przez SNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlugosc gry ponac 15h, przyzwoita (dluzej niz calkiem dobrze przyjeta Mafia 2 definitive) Edit: mozliwe ze fake news bo przesluchalem wywiad z Brian Hortonenm i nie wylapalem wzmianki o dlugosci gry

Edytowane przez SNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, SNC napisał:

Dlugosc gry ponac 15h, przyzwoita (dluzej niz calkiem dobrze przyjeta Mafia 2 definitive)

Mafia 2 DE to ponad 22h zabawy licząc średnio, chociaż niektórym zabrał ponad 150h. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Stjepan napisał:

Mafia 2 DE to ponad 22h zabawy licząc średnio, chociaż niektórym zabrał ponad 150h. :E 

to ja nie wiem co tam sie robi ;d mi zajelo ok 10h a jak teraz spawdzilem to srednia 15.5h z pobocznymi a fabuly 11h https://howlongtobeat.com/game?id=78142

Edytowane przez SNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...